reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Tabletki juz wzielam o 18 mysle czy wziac jeszcze bo kazal 3 razy dziennie ale po nich czulam ulge jakis czas

thgfflw1k3inkyc3.png
moze poobserwuj siebie w nocy i zobaczysz czy bedzie bolec
 
reklama
Ale sie zle czuje :( dziewczyny.. tyle odpoczywalam a zamiast byc lepiej to sie gorzej czuje.. czekam na meza, wroci za poltora godziny. Dziewczynki śpią juz. A mnie boli brzuch :( Nie mam skurczy cale szczescie, ale boli mnie doslownie od dolu do gory.. podbrzusze, brzuch, jelita, zoladek.. :(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
biedna :( a wymiotujesz?
 
Dziewczyny czy wy tez macie takiego lenia? No normalnie nic mi sie nie chce[emoji14]Zrobilam liste rzeczy ktorych mi jeszcze brakuje I musze sie zmobilizowac zeby pozamawiac co nieco[emoji14]Jutro wizyta u gina, ciekawe ile wazy moj łobuz :D Widze, ze wszystkie walcza kreatywnie z dekoracjami :D super czekam na efekty :D To ja wam pokaze jaki dywan zrobilam[emoji14]
1477335581-1d1mld.jpeg
1477335599-1d1mld.jpeg
 
Dziewczyny czy wy tez macie takiego lenia? No normalnie nic mi sie nie chce[emoji14]Zrobilam liste rzeczy ktorych mi jeszcze brakuje I musze sie zmobilizowac zeby pozamawiac co nieco[emoji14]Jutro wizyta u gina, ciekawe ile wazy moj łobuz :D Widze, ze wszystkie walcza kreatywnie z dekoracjami :D super czekam na efekty :D To ja wam pokaze jaki dywan zrobilam[emoji14]
1477335581-1d1mld.jpeg
1477335599-1d1mld.jpeg
[emoji7][emoji7][emoji7] C U D O !!!!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Dziewczyny czy wy tez macie takiego lenia? No normalnie nic mi sie nie chce[emoji14]Zrobilam liste rzeczy ktorych mi jeszcze brakuje I musze sie zmobilizowac zeby pozamawiac co nieco[emoji14]Jutro wizyta u gina, ciekawe ile wazy moj łobuz :D Widze, ze wszystkie walcza kreatywnie z dekoracjami :D super czekam na efekty :D To ja wam pokaze jaki dywan zrobilam[emoji14]
1477335581-1d1mld.jpeg
1477335599-1d1mld.jpeg
Jak to...zrobiłam dywan ? A tak nudziło mi się i wydziergalam dywan :D wooow bomba !! [emoji43]
 
reklama
Ja ostatnio mam coraz więcej problemów psychicznych. Zaczynając od tego,że zaczynam się bać porodu i generalnie życia z dzieckiem kończąc na tym,że zwariowałam juz który szpital wybrać. Mam do wyboru 3. Jeden to ten gdzie chciałam rodzic od początku ale dowiedziałam się ostatnio, że tam po cc kobieta leży z dzieckiem lub bez na sali poporodowej 4-6h i dopiero po tym czasie może przyjść maz czy mama. Drugi to ten popularny, tam męża mam od razu po porodzie, dzieko dostane na 2 godziny i później dopiero po prysznicu. A trzeci, ten którego nie brałam pod uwagę, to ten gdzie maz może być przy cc, potem od razu on dostaje dziecko a mnie jak zszyja to razem z nimi jedziemy do sali. I co ja mam zrobić. .. co wybrać. .. co jest ważne? ??? Czy po cc obecność męża natychmiast jest ważna? Czy może będę tak zmęczona, zajęta dzieckiem ze nie zauwaze tych kilku godzin bez męża? Mamuski po cc, Doradźcie proszę...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Po cc nie można się ruszać więc obecność męża jest jak najbardziej wskazana choćby żeby cokolwiek podał... Ja miałam zakaz odwiedzin w szpitalu i pierwsze godziny mogłam tylko sama leżeć jak kłoda zdana na łaskę i niełaskę położnych :| a dziecko prawdopodobnie szybko zapadnie w sen więc możesz się nudzić;)
 
Do góry