reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mnie dużo osób przed cc przestrzegało więc za chiny ludowe nie chcę mieć cesarki.
Adeline to dotyczy mam które są alergiczkami bo wtedy ryzyko przekazania alergii dziecku jest aż 60% a u nas 80% aż bo mąż też alergik.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czytałam, że osoby mające alergię na wszelakie pyłki (czyli ja..) i alergie pokarmowe typu orzechy (czyli znów ja.. :p) nie powinny jest w ciąży fistaszków. Bo są bardzo silnie alergiczne i wtedy jest większe prawdopodobieństwo na alergię u dzidzi. Ale ile w tym prawdy to ja nie wiem.
 
Dziękuje Kochane za dobre myśli, Jestem na IP, czekam na swoją kolej, bo oczywiście kolejka... a ze nie leje sie ze mnie mocno tylko krwawie ot tak to muszę odczekać swoje... podejrzewam ze conajmniej godzina jeszcze...zaciskam nogi z nerwów:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Musi byc dobrze. Trzymam kciuki. A powtorzylo sie jeszcze to krwawienie?
 
Ja też po wizycie małe ma 6 cm ,mierzył wszytko i przeziernosc ok, mówił że żółte może się zdarzac , jesli nic mu nie towarzyszy żadne pieczenie itp . Robił mi pasek na bakterie i wyszło,że jest ok. Mowil,że przed sikaniem do kupka trzeba dobrze się podmyc szczególnie warto bo jak są sklejone z bakteriami wleci do kubka. A i mowil,że widzi dwie kreski raczej dziewczynka,ale zobaczymy za 4tyg

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści, kupuj kiecki dla małej[emoji16]
 
Mnie dużo osób przed cc przestrzegało więc za chiny ludowe nie chcę mieć cesarki.
Adeline to dotyczy mam które są alergiczkami bo wtedy ryzyko przekazania alergii dziecku jest aż 60% a u nas 80% aż bo mąż też alergik.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mąż też alergik, ale nie-pokarmowy, mówisz że aż 80%? To niedobrze brzmi [emoji20]
 
Emikaa trzymaj się.
Katy masz rację bo przy Twoich problemach amnio może Ci zaszkodzić.Zastanów się też na spokojnie czy nawet jakby wyszła jakaś choroba genetyczna to zdecydowałabyś się na terminację bo jeśli nie to nie ma sensu robić amnio.Ale napewno wszystko będzie dobrze.
Jak dla mnie nifty też za drogie badanie.U nas prywatnie chcą za to 500 f.dlatego ja pewność że moje 3 dziecko jest zdrowe uzyskam dopiero po porodzie.Ale staram się o tym nie myśleć i jakoś się trzymam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dorotea super nowiny.
Adeline super że przezierność karkowa ok.Ciekawe czy teraz będziesz mieć córeczkę.
Tomaq8 Tobie też gratuluję wizyty.
Ja mam zamiar pracować do końca czerwca.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry