reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja w ciąży prawie zrezygnowałam z cukru. A teraz chyba to nadrabiam. Ciagle mam 5 na plusie, ale nie narzekam. Tylko ten brzuch...
 
reklama
Nic mi nie mówcie o stroju kapieliwym. My mamy zarezerwowane już wakacje nad morzem na lipca. Uwaga w niektórych kwaterach nie ma mu miejsc! Ale nie o tym.... w sierpniu wracam do pracy a mój strój 'roboczy' to właśnie strój kąpielowy może nie bikni ale zawsze....ehhh. help me!!! :D
Maldob, to musisz mieć fajna prace :)
Ja mam nadal 8 kg na plusie i się to nie zmienia :( ale aż tak bardzo to się nie obzeram wiec nie wiem skąd to. Mam nadzieje ze z wiosną będzie można dłuższe spacery uskuteczniac no i może na jakiś fitnes mi się uda chodzić. My wakacje planujemy jesienią ale powiedziałam ze jedziemy pod warunkiem że się zmieszcze w swoje stare kostiumy kąpielowe i nie będę miała juz naturalnego koła ratunkowego na brzuchu.
 
Faktycznie jakis dzien lasucha dzisiaj. Ja bez slodkiego zyc nie moge. A dzisiaj zrobilam sobie gofry i opylilam dwa z bita smietana i czekolada :) pozniej zrobilam posladki z Mel B :D
Ja to waze chyba mniej niz przed ciaza i byloby spoko tylko, ze ja od razu na buzi chudne i wygladam zle, jakbym chora byla. Plus na pewno mam anemie wiec to tez nie sprzyja dobremu wygladowi.
Maldon nie gadaj ze juz miejsc nie ma. Ja tez chce w tym roku nad morze jechac ale nawet nie zaczelam szukac jeszcze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
reklama
Do góry