reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

O masakra to wszystko chyba trwa wieki ... a prywatnie mniej wiecej jakie koszty poniosłaś za wszystko ? ja mam niedoczynność tarczycy ale biorę tabletki i wszystko jest w normie więc tu nie leży problem...jak pomyślę o tych wszystkich badaniach to jeeju

@mfifi04 ja po łyżeczkowaniu plamiłam jakieś 2 tygodnie po tygodniu już mniej bolało miesiączka przyszła po równych 5tyg od zabiegu ... staraliśmy się po 2 cyklach
Musimy być dobrej myśli :) też mam taki plan aby zacząć po 2 miesiącach. Tylko boję się że znowu poronie[emoji26]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alza, ciąża jeszcze nie donoszona, chwila, moment :) W piątek przypada ten magiczny dzień. A kiedy będzie poród? Pojęcia bladego nie mam. Nic się na razie na to nie zanosi. Starszego to dobre 2-3 tygodnie "rodziłam", noc w noc nieznośne skurcze, a wcześniej od 33 tc już były problemy z szyjką i musiałam leżeć. A teraz nic.Mały w dodatku chyba wysoko, bo całą noc wytrzymuję bez sikania ;) No ale w sumie to nie moment na poród, męża nie ma i będzie dopiero 2 marca, więc nogi trzeba zaciskać. Czy sn czy cc to się okaże, wolałabym sn, ale jak ten chłopak posiedzi do 40 tygodnia to obawiam się, że jednak będzie musiało być cc. Bo on duży jest....a ja mam cukrzycę ciążową i coraz trudniej ją kontrolować, więc pewnie w ostatnim czasie jeszcze dodatkowo przybierze. Dlatego 38 tydzień byłby dla nas obojga idealnym terminem na poród. Ale to nie ode mnie zależy :) U nas też ciągle choróbska, znowu mi przepadnie szczepienie starszaka, ręce opadają... Od września próbuję go zaszczepić na ospę i się nie udaje. A tak bardzo chciałam, żeby mi ospy do domu nie przyniósł, jak będzie noworodek/mały niemowlak, bo to jednak niebezpieczne. I nic z tego. Jak teraz odwołam to kolejny wolny termin pewnie znowu za 2-3 tygodnie, a Staś uparcie ma katar i mokry kaszel, który od ponad tygodnia ani nie chce się przerodzić w jakieś choróbsko, moje dziecko wygląda i zachowuje się jak zupełnie zdrowe (na szczęście) ani (niestety) nie chce przejść. A teraz przedwczoraj odwiedziła nas teściowa z katarem i oczywiście ten katar musiałam natychmiast od niej przejąć... przeziębienie w ciąży to wspaniała sprawa, nie ma co...
 
Wiatm wszytskie nowe dziewczyny i zapalam swiatelko dla Waszych Aniolkow

Wszystkie historie sa bardzo smutne [emoji20]
Zostancie z nami tutaj kazda ma strate za soba
Przykro mi ,ze nas wszytskie to spotkalo[emoji24]
Dzis mam strasznego dola,bardzo sie boje,jak cos pojdzie nie tak
Ta moja ciaza jest nie dosc ,ze dziwna to ciagle jakies plamienia,krawawinia,krwiaki ,opoznienia ,dziewczyny tak sie martwie
Wyje dzis jak bobr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiatm wszytskie nowe dziewczyny i zapalam swiatelko dla Waszych Aniolkow

Wszystkie historie sa bardzo smutne [emoji20]
Zostancie z nami tutaj kazda ma strate za soba
Przykro mi ,ze nas wszytskie to spotkalo[emoji24]
Dzis mam strasznego dola,bardzo sie boje,jak cos pojdzie nie tak
Ta moja ciaza jest nie dosc ,ze dziwna to ciagle jakies plamienia,krawawinia,krwiaki ,opoznienia ,dziewczyny tak sie martwie
Wyje dzis jak bobr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@funia26 czasami tak się zdarza że pokazują się niechciane plamienia czy inne rzeczy ale skoro jest serduszko i lekarz nie robi paniki trzeba czekać ...myśl pozytywnie nie dołuj się bo stresem możesz Wam bardziej zaszkodzić :* kiedy następna wizyta ?
 
Roxie niby mam isc w nastepny czwartek ale sama nie wiem czy jutro nie pojade na usg zobaczyc czy dzidzia rosnie
Bo chyba jajko zniose serio [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry