reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Integral, normalnie się wykluje :-) miałam kiedyś papugi i jedyne co im trzeba to trochę spokoju. Nie zaglądaj cały czas do jajka :-) to zostaniesz mama i babcia za jednym zamachem :-)

Pumelova, paczki to radość, nie trzeba się smucic :-) ja zjadłam wczoraj trzy. Mąż takie dobre kupił, że nie mogłam się oprzeć. A przecież ja nie lubię pączków :p

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny w piątkowy ranek
u mnie na dolnym śląsku też bardzo mocno wieje, ja dzisiaj wolne od pracy, strasznie smutno i nudno, mąż całymi dniami w pracy
Mam takie pytanko, chcemy się wybrać na usg 4D, tak myślałam, że może w 21 tygodniu, żeby lepiej obejrzeć dzidzię i płeć potwierdzić żeby mieć większą pewność. Jak Wasze doświadczenia z tym usg, bo czytałam, że można od 18 do 28 tygodnia
Chcemy iść żeby dostać filmik na pamiątkę i pokazać przyszłym dziadkom, tylko nie wiem kiedy byłoby najlepiej się wybrać. Napiszcie czy Wy byłyście i w którym tygodniu?
Miłego dzionka dziewczyny. :wink:
 
Ja jak narazie mam 8kg na minusie ale zaczynam przybierać ale tak jak piszecie dziewczyny w brzuchu i cyckach. Wiec w sumie nie jest źle. Też mam tendencję do tycia w sumie nigdy jaka mega szczupłą nie byłam powiedziałabym że w normie ;) ale też sie mega pilnuje z jedzeniem i że mały będzie duży :) i że sie skończy cesarka.
 
Ja jak narazie mam 8kg na minusie ale zaczynam przybierać ale tak jak piszecie dziewczyny w brzuchu i cyckach. Wiec w sumie nie jest źle. Też mam tendencję do tycia w sumie nigdy jaka mega szczupłą nie byłam powiedziałabym że w normie ;) ale też sie mega pilnuje z jedzeniem i że mały będzie duży :) i że sie skończy cesarka.
Gratulacje pisklaczkow ;) ja czekam na kociaki , kotów mojej mamy ciężarna jest ;)
 
Integral a mają budkę/domek bo bez tego jajko się raczej nie wysiedzi. Ja miałam faliste dawno temu to było mi ich szkoda że nie mają gdzie spać i kazałam kupić domek, jajka miały non stop. Po 10 młodych babcia zaczela jajka już podbierac bo nie było komu tych papuzek wciskać.
Czekam na wizytę, sporo ludzi jeszcze przedemna. Posiedzimy trochę. Oczywiście się denerwuje. Występowanie się bo chciałam fote ładna strzelić, wiecie spódnica, obcasy, obcięła bluzka i zapomniałam :) rany te hormony ciążowe :) dobrze że nasikac w kubek na zapomniałam.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Integral oo super :D gratulacje. Tez mialam kiedys papuzke, ale zdechła z samotnosci :(:( teraz z ptactwa chciałam kury na ogrod, ale za duzo z tym roboty, sasiad dla siebie bedzie kupował, to bedzie tez dla nas hodował kilka sztuk, zeby były jajeczka i do rosołku miesko :)

Przyszła_mamusia hmm wydaje mi sie, ze tak 21-22 tc, w ogole wtedy sie robi polowkowe i wlasnie najczesciej tez sa zdjecia te 4d. Ja ide wlasnie w 21 tc, byłam w 18 ale za mała dzidzia sie okazała do takiego badania dokładnego.

Inka ja tez mieszkam przy lesie, a w zasadzie mamy po prostu działke z lasem ogrodzoną. W tym roku bedziemy tam robic jakies miejsce na ognisko :)
 
cześć dziewczyny:)

Dzisiaj wyjątkowo wcześnie wstałam bo była 9.10 hehe W sumie to obudziłam się już po 5 bo mój R taki ranny ptaszek i nie mogłam długo usnać ale jednak udało się.

Przyszły mi jeansy ciążowe. Kurcze, co za wygoda, co za super wynalazek:) Zamówiłam sobie jszcze jedną parę :) Nie wiedziałam wogóle czy trafię w rozmiar ale okazało się, że skoro nosiłąm przed ciążą 38 to teraz też spokojnie wchodzę w 38 tylko z pasem:)

Ostatni raz ważono mnie 19 stycznia i ważyłam 66 czyli od początku ciąży jakieś 3kg chociaż byłam zdziwiona bo w pierwszych 3 miesiącach mało co jadłam no ale tu nie chodzi tylko o jedzenie ale i krwi przybywa, i wody w organizmie. Generalnie ok bo rosnę tylko w brzuchu i piersiach, nigdzie indziej.

A no i ja dziś mam skan:) Poprosiłam maluszka ładnie żeby grzecznie rozłożył/a nóżki przed panią skanującą - w nagrodę dam pączka :D Mam nadzieję, że posłucha :)
 
Kasiulka myślę, że to też zasługa syropu z malin. Choć ostatnio od kilku dni nie jestem zmarzluchem a zaś tak gorąco mi..
Dziś kaszel juz robi się mokry, wiec oby do przodu.


Pumelova u nas był sztorm Doris :) to co innego niż sikny wiatr :p


Co do rosołu to nawet nie wiem czemu jest taki ekstra przy chorobie. Mi zupy łatwiej niż coś pogryzc ale apetytu fakt, brak.


Aga powodzenia w dzisiejszym dniu :)


Ola w ciąży gorączka jest niebezpieczna.


Kika ładna ta szyjka, nie martw się. Ważne, że lekarz kontroluje i możesz być spokojna,
Dużo już przytyłam :p


AIM no nie zgadzam się.. Juz tyle razy pisałam, że ja jem bardzo mało i wcześniej dużo ruchu plus ćwiczeń a w pewnym momencie zalalo mnie nie wiadomo skąd i to jeszcze celullitem i woda. Jeszczenie jadam prawie wcale słodyczy, masła, chleba. Nie używam majonezu.. A waga idzie i idzie do górę..


Pumelova marze o górach i domku tam. A widok musisz mieć fajny. W pl miałam na swoje góry.. Ach..


Tymuniek albo ciąża albo się czymś stresujesz??


Ewella tez miałam niska ale szybko się to zmienia, pamiętajmy że dużo z tego odvrazu zejdzie po porodzie. Dzidzia tez waży etc.


Integral wow!! Gratuluje papuzka haha.
Tez miałam kiedyś Marcin i Agatka ale mam ogromne uczulenie :(


Przyszła mamausia my na HD idziemy w 26 tc. Ale by już zobaczyć buzię bo ślicznie widać. Potem jest już za duża. Byłam w 16 i to znowu okres jak jest jeszcze malutka.


Misia kciukasy i pisz co i jak :)



Kasia i za was kciuki. Babka powinna umieć tak poruszać maluchem by pokazał :)



Dziś jak na złość ogromnie boli mnie przepuklina a tu cała chatę plus pranianchce ogarnąć..
No nic, zabieram się do roboty.
 
reklama
Cześć mamusie :-)
U mnie też za oknem nieciekawie, szaro buro i wieje... a mnie zawsze przy takiej pogodzie mega boli głowa... jestem zła, bo kolejny tydzień z rzędu przez pogodę nie zetniemy drzew na więźbę... już mnie to wkurza, bo musimy spiąć terminowo tak jakby 4 ekipy, drwal, osoba do zrywki, transport dłużycy i leśniczy... i ciągle coś...
 
Do góry