reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja ten uzywam
Screenshot_2017-03-01-08-53-24.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-03-01-08-53-24.png
    Screenshot_2017-03-01-08-53-24.png
    83,1 KB · Wyświetleń: 231
Emikaa ja się pytałam lekarza czy mogę chodzić na masaże? Mowil, jak ciąza przebiega prawidłowo to brak przeciwwskazań. Poprzednia ciąże chodziłam i teraz tez. Nie smaruje mnie niczym rozgrzewającym tylko zwykła oliwka. Tak jak pisałam wcześniej masuje na siedząco.
 
Safiya to fajny będzie Wasz pokój dla maluszka.My póki co czekamy aż nam dom wybudują.
Anntryb mogłabyś nie zdążyć już do porodu z prawkiem.Na kursie Cię wszystkiego nauczą zwłaszcza na jazdach bo w praktyce to lepiej wchodzi więc nie musisz uczyć się przed kursem.Zależy też ile się czeka teraz na egzamin i za którym teraz zdasz.Ale może warto zacząć i dokończyć już po porodzie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaka jest różnica między rajstopami a pończochami?
Wiktoriaa kapuśniaczek mniam mniam.
Aga i co wyszło Ci to samo na obydwóch badaniach prenatalnych?Ciekawi mnie to.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana.
Wczoraj wcześnie położyłam do łóżka i wyspałam się jak nigdy.
Beata1313 luknę na te tusze maybeline to Ci napiszę.Ja zawsze używam volume czyli pogrubiającego bo ja mam cienkie rzęsy.
Loreala tusze też lubię i mogę polecić architect 4d...on i wydłuża i pogrubia i podkręca.Ale efekt super.
Tu w UK najczęściej marki loreal używam bo nie mam dostępu do polskich firm a loreal ma duży wybór kosmetyków i super są.
Madlen08 u nas niektóre kobietki też jeszcze nie czują ruchów nawet wieloródki...to tylko kwestia czasu.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luśka wyspana mama, to szczęśliwa mama
 
@luska1979 Tak, dokładnie to samo, te same pomiary, potwierdzili wszysyko. Tylko jeden skupił się bardziej na obecności wszystkich narządów, NT, kości nosowej itp, a drugi spojrzał, zobaczył że wszystko na miejscu i skupił się na przepływach, NT, kości nosowej i prawdopodobieństwie chorób.

 
@luska1979 Rajstopy są nakładane jak spodnie - na tyłek, a pończochy to takie rajstopy tylko na nogi. Każdą oddzielnie się zakłada i sięgają do ud, prawie pod pośladki. Takie bardziej sexi są ;P

 
reklama
Dzieńdoberek.
Ja znowu nadrabiam od wczorajszego wczesnego popołudnia. Wybaczcie :-p Będę pisać po trochu...

Kemyt, ja nigdy nie miałam super cery, jako nastolatka trądzik, później zawsze jakieś większe lub mniejsze problemy z okresami spokoju. Ale to co mam w tej ciąży to już przegięcie. Sucha, kropkowana, co chwilę coś wyskakuje... Bleh.
kemyt pisze:
(...) ja mama dwóch chlopcow o w poprzednich ciążach miałam śliczna cerę a teraz masakra :szok: i tez nie wiem kto mieszka w moim brzuszku .
Ja to samo, w poprzednich ciążach to kwitłam, serio. Naprawdę ładnie wyglądałam - jak na mnie :rolleyes2: - włosy cudne, buzia jędrna. A teraz dno. No chyba, że to już nie kwestia ciąży, tylko starości :laugh2: Niby a być chłopak, ale jeszcze niepotwierdzone na 100%.

Klusek, ja bym uważała z kolorami na ścianach :sorry:. Akcenty kolorystyczne lepiej robić dodatkami: zasłonki, poduszki, dywan, zdjęcia czy obrazki, abażur lampki itp. Takie kolory na ścianach są niebezpieczne, szybko się nudzą. A jak już piszesz, że ogólnie żółtego nei lubisz to już w ogóle... Często coś się w katalogu spodoba, a na co dzień później nie możemy z tym żyć. Łatwiej wymienić kolorowy pokrowiec kanapy niż przemalowywać pokój ;-) ;). Poza tym zaraz dasz do tych trójkolorowych i żółtych ścian różne kolory mebli, dodatków i zrobi się męczący bajzel.
Biało szare wnętrza nie są smutne. Są lekkie, przestronne i czyste, jest w nich czym oddychać.

Witaj, Madlen08 :blink: Ja mam trochę rzeczy po swoich dzieciach, ale też sporo ubranek po drugim synu szybko sprzedałam, żeby w domu nie leżało, więc będzie trzeba dokupić. Nie mam jeszcze pewności co do płci, choć kilka tygodni temu jeden lekarz stwierdził że na 100% chłopczyk, więc póki co kupiłam dosłownie kilka bardzo neutralnych malutkich ubranek.

klusek pisze:
Ale ja cale zycie mam wlosy takie sobie. Nie szkoda mi ich. Mam sporo ale sam wlos cieniusi. I lejace przylizane.
O biedna, możemy sobie piątkę przybić. Dokładnie takie same mam. I do tego takie mysio-bure. Nic się z nimi sensownego nie da zrobić, po prostu sobie muszą wisieć takie uklepane.

Hola77, uuuu niedobrze z Twoimi wynikami :-( :( Ale co z tą cytologią? A ta cytologia ma jakiś związek z tym co się w moczu dzieje?? Oby szybko udało się dobre leczenie dobrać. Na pewno lekarz nie zbagatelizuje, więc spoko, za niedługo będzie po sprawie :tak: Ja w pierwszej ciąży miałam jakiś uparty stan zapalny, w moczu bakterie mimo leczenia i niestety na patologii wylądowałam w 6. miesiącu, bo się szyjka otwierać zaczęła i skracać. Tak więc to nie przelewki.

Ja bym bez samochodu i prawa jazdy chyba skisła. Jak sobie pomyślę ile się czasu marnuje jak czasem się auta nie da używać (np. zepsute), to mnie szlag trafia. Nie lubię tracić czasu i nie cierpię być uzależniona od kogoś - tu kierowcy.
A od uniaczków proszę się odkolegować, bo to był mój pierwszy najlepszy na świecie samochód :laugh2: Moja Morska Strzała :blink: Tańszego w naprawach i w ogóle z tak niewielką potrzebą napraw, to nigdy więcej już nie miałam. Zajechała go do końca :-p

emikaa pisze:
Kurde a mi młody cos zaczyna kaszleć :( Eh wylatał sie ostatnie dni trochę na dworze i juz efekt jest tej zdradliwej jeszcze bądź co bądź pogody :/
Ooooo, no to niech się trzyma mocno, nafaszeruj go może od razu czymś ;-) ;) Mój Starszak też dwa ostatnie dni w przedszkolu na plac zabaw wychodził - i nareszcie, bo się kiszą te dzieci non stop w sali. No ale już nosem ciągnie...

atfk pisze:
Ja też od tamtego roku. ..jadę na bieli przelamanej . Dziś już nasz pokój w którym zamieszka mały Remcio zaczyna nabierać blasku
O! Cudowny!!!!!!!!!!!! :tak: Błękitne, turkusowe czy seledynowe drobiazgi będą idealnie wyglądały
. No przepiękny będzie ten pokój. Zazdroszczę uroku i tych przestrzeni.
 
Do góry