reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@hona pewnie jak sama nie poszukasz przyczyny to nikt Ci nie pomoze.[emoji20](w sensie lekarz)
Dziewczyny z forum na pewno

@Roxie a jak myslisz tez mam je zamowic czy wystarcza mi te prenatal uno?

@Kwiatuszek jestem wsiekla,bylismy w poradni genetycznej i co i nic,zbadaja nam tylko kariotypy,o niczym wiecej nie wspominali,skoro te badania mi sie naleza to dlaczego do cholery nikt mi ich nie robi,kurcze trzeba sie upomniec,to bez sesnu,pewnie i tak bede musiala za nie zaplacic.
A z tego co widze to warto to zrobic.
Orientujesz sie moze ile one kosztuja?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A macie juz wyniki kariotypow? Moze jak juz beda wyniki zapytaj o badania.na.mutacje.
Allo mlr i nk sa juz płatne. Ale uwoerzcie mi warto je zrobic. Oliwka to faktycznie cala ja. Potem kolejne poronienia. I diagnoza ze bez leczenia donosze ciążę ktora bedzie w 100% zgodna genetycznie ze mna. Nie chcialam dalej bawic sie w statystyke czy uda sie czy nie. Za duzo mnie to kosztowalo zeby ryzykowac.
 
reklama
@Roxie sama wlasnie zamierzam o tym poczytac ,wiec nie pomoge[emoji20]
Jakie witaminy bedziesz kupowac,juz wiesz?moze odpagie od Ciebie[emoji12]

@agatush a jakby profilaktycznie siw kluc?[emoji4]bez badania czy mozna zaszkodZic
Kurcze jestem zdezorientowana...

Ciesze sie ,ze uklada sie wszystko dobrze[emoji5]nie dziwie sie,ze zakupilas detektor.
Chodzisz do lekarza na nfz czy prywatnie?
Bol glowy pewnie przez hormony....
Juz wiesz kto mieszka pod serduszkiem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Profilaktyczne... Heparyna rozrzedza krew... Nie wiem czy ktokolwiek profilaktycznie przepisze Ci te zastrzyki... Niestety jeszcze nie znamy płci. Może na polowkowym się dowiemy ;-)


I mnie też zlecili badania na mutacje Laiden mthfr i genu protrombiny na NFZ.... Ale ja po prostu nie chciałam czekać 7 miesięcy więc poszłam prywatnie...
 
A co do zastrzykow. Przy mthfr nie chca dawac na refundacje. A koszt 10 ampulek to ok 120 zł. A zsstrzyki trzeba brac przez cala ciążę. Mi akurat rodzinna wypisywala na ryczałt bo stwierdzila ze za duzp przeszlam zeby jeszcze placic za coś co powinno mi sie należeć.
 
@zosiak mam 25 lat ... i po prostu juz mnie nerwy ponoszą bo wszyscy mądrzy których to nie dotyczy , lekarze tez niby kompetentni a nie wiedzą czasami co ja do nich mówie ;/ jezdze do lekarza 50km ode mnie niby ma b.dobre opinie ale kurde też nie jest cudotwórcą a ja już nie mam siły :< po zioła miałam jechać jutro ale straciłam wene do tego bo i tak skoro wszystko jest ok a akurat geny do dupy to co mi zioła pomogą i nie bede tracic pieniędzy bo i tak musze zainwestowac teraz w witaminy metylowe .
O i to tak... teraz jestem na wszystko anty ... i odechciewa mi się wg z kimkolwiek gadać bo nie wiem u kogo szukać pomocy już ...a wystarczyłoby dobre słowo cień nadziei :< aż ciekawa jestem co mi powie na wizycie weźmie 180zł i rozłozy rece pewnie
Kochana a z jakiego jestes miasta?? Ja z tarnowa malopolska ja nie mam problemu z zajsciem w ciaze ale moje 2 kolezanki mialy jedna 9lat druga 10 lat i dzis maja dzieki niemu dziecko robi mnostwo badan i prowadzi ciaze nazywa sie dr przybycien :) glowa do gory one do roku byly w ciazach maja zdrowe dzieci:):)
 
Kochana a z jakiego jestes miasta?? Ja z tarnowa malopolska ja nie mam problemu z zajsciem w ciaze ale moje 2 kolezanki mialy jedna 9lat druga 10 lat i dzis maja dzieki niemu dziecko robi mnostwo badan i prowadzi ciaze nazywa sie dr przybycien :) glowa do gory one do roku byly w ciazach maja zdrowe dzieci:):)
Wlasnie mial.pisac i doktorze :) dzieki niemu mam Adasia :)
Ale dr nie prowadzi ciaz. Jak on to mowi jest od robienia dzieci i żegna sie z pacjentka ok 12 tc. Bo za duzp ma pacjentek z problemami i im chce pomóc.
 
Kwiatuszek ja poronilam dwa razy,ale miedzy tymi poronieniami urodzilam zdrowego chlopca,czy to badanie nalezy mi sie na NFZ?
A moze to byly dziewczynki hona a twij organizm nie toleruje dziewczynek? Slyszalam o takich przypadkach najgorsze ze lekarze w to nie bardzo wierza bo nie ma zbyt wiele badan
Ja ciaze z synem znioslam rewelacyjnie z corka krwawienia czesto ledwo ja donosilam i wywolywali teraz byla podobno dziewczynka i poronilam moze mamy problem z dziewczynkami?
Aha bylam wczoraj w zakonie na mszy dominikanin powiedzial: za tego dzidziusia nie musi sie pani modlic on jest aniolkiem przy Bogu do niego tak zeby pomagal i chronil wasza rodzine pomoze we wszystkim bo macie posrednika w niebie:) tak dla was kochane zebyscie poczuly sie lepiej jak ja:):)
 
Nusia ja z okolic Brzeska wiec mam do Ciebie rzut beretem. Ja do niedawna chodziłam do dr Dzierwy. Pracuje w szpitalu im Szczeklika.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
A na nfz czy prywatnue? Ja chodze do dr skaby przy nowym szpitalu na nfz mysle o dr koteckim lub asztabskim? Obaj sa na nfz tak mi polecaja kolezanki a prywatnie to nawet badania sa platne nie bardzo mnie stac :/
 
reklama
Wlasnie mial.pisac i doktorze :) dzieki niemu mam Adasia :)
Ale dr nie prowadzi ciaz. Jak on to mowi jest od robienia dzieci i żegna sie z pacjentka ok 12 tc. Bo za duzp ma pacjentek z problemami i im chce pomóc.
Aha to wdpaniale ucaluj adasia:* jesli mozesz isc prywatnie ja bym poszla do dr kowalewskiego promed a pracuje w najlepszym szpitalu tutaj tj tuchow lekarze z powolania ja sie do niego wybieram ale niw wiem wszystko platne:/
 
Do góry