reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie wgl teraz tak hormony swiruja ze samej mi ze sobą ciężko wytrzymać. Czepiam się o każde źle wypowiedziane słowo przez męża. Zresztą nie tylko jego. Mam myśli ze wszystko jest za szybko. Jednak ta ciąża była dla mnie zaskoczeniem bo zupełnie miałam inne plany. Ciągle myślę ze mnie to przerasta, pewnie inaczej bym na to patrzyła gdyby nie fakt ze muszę zjechać do kraju sama. A takie myślenie ze to za szybko powoduje ze sobie myślę ze będę zła mama. I tak się kolo zamyka. E hhh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Nic się nie łam ja tez tak mam. Cały czas jestem podenerwowana. Mój mąż ma złote nerwy,ale i te czasem mu się konczą ;) jestem płaczliwa,wszystko mnie rozczula. nie daj Boże jak ktoś coś zrobi inaczej niz ja bym to zrobiła to jest mega foch albo płacz :) nigdy tak sie nie zachowywałam, to chyba hormony!
 
reklama
A ja poszlam i klamke pocalowalam.
Kartka 26.05 - lekarz ma L4 , chyba dzien matki świętuje wrrr [emoji48] w pon mam przyjść.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
A ja poszlam na bazarek kupilam morele...truskawki...nektarynki...ale bede miala wyzerke....
Ja tez bym sie wepchala do kolejki na badania jakbym takie cos uslyszala....
A u rodziny ze strony meza same chlopaki w sumie 5 jest...a tu teraz u nas dziewczynka...ale kazdy w szoku byl...bo wszyscy chlopaka obstawiali...
 
20170526_120510.jpg
20170526_120458.jpg


Zapomnialam sie pochwalic wczoraj...upolowalam w biedrze ale tylko taki zestaw na 68 byl...
 

Załączniki

  • 20170526_120510.jpg
    20170526_120510.jpg
    489,9 KB · Wyświetleń: 520
  • 20170526_120458.jpg
    20170526_120458.jpg
    693 KB · Wyświetleń: 528
Witajcie dziewczyny!

Moja mała wczoraj dała mi do wiwatu... Tak mnie kopała, że szok. Nie mogłam aż chodzić z bólu. Nie wiem co to będzie dalej jak urośnie. :szok:

My dziś wieczorem pójdziemy do teściowej... najem się czegoś pysznego :D Mojej mamie wysłałam kwiaty. Myślałam, że zacznę w końcu się lepiej czuć to byśmy do niej pojechali... ale nic z tego. 500km nie tak hop przejechać po naszych polskich drogach. o_O Mam nadzieję, ze chociaż kwiaty trochę zrekompensują jej moją nieobecność.

Miłego dnia mamuśki w tym pięknym dniu :)
 
Witajcie dziewczyny!

Moja mała wczoraj dała mi do wiwatu... Tak mnie kopała, że szok. Nie mogłam aż chodzić z bólu. Nie wiem co to będzie dalej jak urośnie. :szok:

My dziś wieczorem pójdziemy do teściowej... najem się czegoś pysznego :D Mojej mamie wysłałam kwiaty. Myślałam, że zacznę w końcu się lepiej czuć to byśmy do niej pojechali... ale nic z tego. 500km nie tak hop przejechać po naszych polskich drogach. o_O Mam nadzieję, ze chociaż kwiaty trochę zrekompensują jej moją nieobecność.

Miłego dnia mamuśki w tym pięknym dniu :)
Mam tak samo , moj klopsik tak szleje , ze czasem az boli ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
 
Mam tak samo , moj klopsik tak szleje , ze czasem az boli ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]

Generalnie mam ciągle jakieś bóle w ciąży. Już jestem nimi zmęczona. Teraz wystarczy, że mała kopnie mnie trzy razy w to samo miejsce a ja zwijam się z bólu. Jak urośnie to nie wiem jak dam radę...
 
Zoyka - gratulacje pięknej córeczki! Wypoczywaj dla niej :)

Kerliin - masz rację, nikt nie mówi o obawach i wszystkich dziwnych dolegliwościach w ciąży... fajnie i z jajem przedstawiono ten temat w filmie "jak urodzić i nie zwariować" (czy jakoś tak)

Ppaula - no reakcja na ciężarną i odpowiedź dziecku powalające! Szok i niedowierzanie!
Też dzisiaj byłam na pobraniu krwi. Wszyscy tylko mi się przyglądali jak siedziałam i grzecznie czekałam (na szczęście jakieś 10-15 minut).

Fiolka - u mnie było bardzo podobnie z córką [emoji23] widać było po minach teściów i "niedowierzaniu" że są zawiedzeni. Ale teraz mają będzie chłop [emoji14]
"Wróżby" moich babć się sprawdziły :)

Lili - to jednak zostawiam Milenkę.dla Ciebie ;) oby się sprawdziło!
Nie dziw się swoim wątpliwościom - przygotowujesz się do bycia mamą i nic w tym stanie dziwnego. Żadna z nas nie jest idealna, ale wszystkie jesteśmy dobrymi mamami!

xBUMx - co za pech! pocieszające jest to że może ten lekarz za przeproszeniem sraczki dostał bo jedzie dziś do teściowej [emoji14]

JustaKacper - też widziałam te bodziaki i dziś żałuję że nie wzięłam ;) ale te białe i granatowe

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+1
 
reklama
Zoyka gratuluję córeczki! :-)

Ppaula to naprawdę wszystko się Ciebie uczepilo... mam nadzieję, ze w ciąży nic już o sobie nie przypomni, a po ciąży wszystko ustąpi ;-)

Beczulinda no nieźle z ta uczelnią... może daj to zaświadczenie z pracy i dołącz do tego jakieś rachunki, napisz jakieś podanie, z wyjaśnieniami i tyle. Nie, żebym kazała Ci się im tłumaczyć z Twoich zarobków, ale myślę, ze jakby udało Wam się wyciągnąć jakąś kasę od nich to warto poświęcić parę chwil i skserowac rachunki z ostatnich powiedzmy 3 miesięcy, dołącz do tego potwierdzenia zapłaty za Waszą szkołę, jakieś potwierdzenie płatności czynszu itp... ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry