reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Powiem Ci ze ja tez nwm od czego ta kosc boli moj mi mowi ze moze za duzo siedze i dlatego. Najgorzej to jest wieczorem bo ciezko mi sie wtedy obrocic z boku na bok bo dochodza do tego te bole plecow co wczesniej. Moze tak sie wszystko rozciaga i boli. No nie wiem. A brzuch to tak tylko cmi wiec sb tlumacze tym ze macica rosnie i boli
Mnie boli jak spie w nocy i chce sie obrócić na bok i jak duzo chodze:( a po za tym to przy tych bolach nic innego mi nie dolega

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam taką sama w sypialni :-D i łóżko i 2 małe komodki koło lozka :-D tez sama ja skrecalam. Znaczy z przyjaciółka. Wszyyystkie meble razem z przyjaciółką skrecalam, bo moj Mąż jak zwykle czasu nie miał... :-/ no ale w ciąży bym się tego nie podjęła ;-)
Podziwiam i gratuluję samozaparcia; -)
My łóżko musimy dokupić[emoji4]narazie sam materac jest bo się zdecydowac nie możemy. W poprzedniej ciąży w 8 miesiacu zlozylam 3 takie komody do garderoby i kallaxa[emoji16]
Sunday, zostalas bohaterem w swoim domu :D
Ewa co to takiego pysznego?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom


Sent from my LG-H440n using Forum BabyBoom mobile app
 
Co do tych kompletow minky to chcecie kupic te orginalne? To jest rzeczywiscie takie super w uzytkowaniu? Pytam bo nie mialam z tym zadnej stycznosci a teraz czytalam o tych prawdziwych kopletach minky i wiem ze nie jest to tani koszt jak na kocyk. Dziekuje za informacje
Ja mam firmy Makaszka, taki większy 150x100, piore często i jak nowy od 3 lat[emoji4]

Sent from my LG-H440n using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam się sobotnio :happy2:
dużo tych stron do przeczytania było od połowy czwartku...
Oczywiście dodałam do cytowanych, to co chciałam ważniejszego napisac ale jakoś niechcący mi się usunęło:crazy:
Na pewno gratuluję udanych wizyt czwartkowo-piątkowych:) ,
zdrowia dzieciaczków i ujawnionych płci:)

Ja oprócz pieknego wystepu przedszkolnego dostałam kwiaty od mojego 6-latka na dzień mamy..
Taki z niego gagtek czasem, ale taki kochany przystojniak.:happy::happy:

Widzę,że temat zaparć się przewinął-ja mam ostatnio w drugą stronę- rozwolnienia:o:D
Ostatnio też zauważyłam, że momentami brzucholsię "napina" i robi twardy jak skała..
No i bóle w "dupie", tzn zakończenie kręgosłupa, bardziej po lewej stronie... Nie wiem czy to nerwobóle czy zwiekszonej wagi- w 1 ciązy miałam tak samo- ostre bóle,że nagle nie możesz się ruszyć ni w tą i w tamtą..no iz leżenia na plecach, żeby wstać czy się przekręcic to tragedia czasem..:crazy:

Co do poronień to nie wiem jak to będzie, bo u mnie rok minie dopiero na koniec lipca. Ale jak w miarę szybko zaszłam w kolejną ciążę to był duży lęk przed kolejną stratą, właściwie dopiero teraz w pełni cieszę się ta ciążą i Maleństwem..:)

Pogoda cudna- niby tylko 22 stopnie a na słońcu gorąc.Byliśmy z rana na placu, na kocyku i 3 godziny odpoczywaliśmy- no teraz mam spieczone ramiona i dekolt- filtr 20 jednak za słaby stara ja i głupia;):rolleyes2: Oczywiście brzucha nie opalam w ciązy i z iloscią słońca nie przesadzam, ale moja przeźroczysta karnacja nawet po nie długiej ilości słońca jest rózowa lub purpurowa..:frown:

Na obiad wsunęłam filet z piersi w przyprawach, ziemniory , młoda kapustkę i botwinkę :tak:

A mój Maluszek ostatnio mało się rusza, tzn rzadziej niż na początku i słabo go czuję- może się jakoś inaczej ułożył czy co..

A w ogóle wg daty miesiączki to data porodu jest na 14.10 a wg usg 10 dni wiecęj czyli na 04.10 i to juz będzie 21tc- dziwne takie rozbiezności...

wgl dziewczyny świetne ciuszki zamawiacie, kupujecie, mebelki też!!!


Odpoczywajcie dziewczynki, zajrzę pewnie w poniedziałek. ;) Buziaki:)
 
Witam się sobotnio :happy2:
dużo tych stron do przeczytania było od połowy czwartku...
Oczywiście dodałam do cytowanych, to co chciałam ważniejszego napisac ale jakoś niechcący mi się usunęło:crazy:
Na pewno gratuluję udanych wizyt czwartkowo-piątkowych:) ,
zdrowia dzieciaczków i ujawnionych płci:)

Ja oprócz pieknego wystepu przedszkolnego dostałam kwiaty od mojego 6-latka na dzień mamy..
Taki z niego gagtek czasem, ale taki kochany przystojniak.:happy::happy:

Widzę,że temat zaparć się przewinął-ja mam ostatnio w drugą stronę- rozwolnienia:o:D
Ostatnio też zauważyłam, że momentami brzucholsię "napina" i robi twardy jak skała..
No i bóle w "dupie", tzn zakończenie kręgosłupa, bardziej po lewej stronie... Nie wiem czy to nerwobóle czy zwiekszonej wagi- w 1 ciązy miałam tak samo- ostre bóle,że nagle nie możesz się ruszyć ni w tą i w tamtą..no iz leżenia na plecach, żeby wstać czy się przekręcic to tragedia czasem..:crazy:

Co do poronień to nie wiem jak to będzie, bo u mnie rok minie dopiero na koniec lipca. Ale jak w miarę szybko zaszłam w kolejną ciążę to był duży lęk przed kolejną stratą, właściwie dopiero teraz w pełni cieszę się ta ciążą i Maleństwem..:)

Pogoda cudna- niby tylko 22 stopnie a na słońcu gorąc.Byliśmy z rana na placu, na kocyku i 3 godziny odpoczywaliśmy- no teraz mam spieczone ramiona i dekolt- filtr 20 jednak za słaby stara ja i głupia;):rolleyes2: Oczywiście brzucha nie opalam w ciązy i z iloscią słońca nie przesadzam, ale moja przeźroczysta karnacja nawet po nie długiej ilości słońca jest rózowa lub purpurowa..:frown:

Na obiad wsunęłam filet z piersi w przyprawach, ziemniory , młoda kapustkę i botwinkę :tak:

A mój Maluszek ostatnio mało się rusza, tzn rzadziej niż na początku i słabo go czuję- może się jakoś inaczej ułożył czy co..

A w ogóle wg daty miesiączki to data porodu jest na 14.10 a wg usg 10 dni wiecęj czyli na 04.10 i to juz będzie 21tc- dziwne takie rozbiezności...

wgl dziewczyny świetne ciuszki zamawiacie, kupujecie, mebelki też!!!


Odpoczywajcie dziewczynki, zajrzę pewnie w poniedziałek. ;) Buziaki:)
Ja termin z om mam na 20.10 a z usg na 29.10

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z OM mam na 01.10 a z USG na 21.10. I to jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobne

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się tez przesunelo, teraz mam na 3.10 termin. Dzisiaj jedziemy do znajomego , bo jest ta liga ksw czy jak to się zwie i moj bardzo chcial obejrzec, a jeszcze nie mamy telewizora. Na szczęście przyjezdza jeden kolega z dziewczyna w ciąży, chyba za miesiąc ma termin, wiec bede miala z kim pogadac.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem, która pytała mnie o to ciasto w piekarniku... mama robiła FALE DUNAJU.

O matko ale jestem zaganiana dziś.

Za półtorej godziny jedziemy do cioci na urodziny, a ja dopiero wróciłam do domu i zdążyłam się wykąpać ;-/ muszę chwilę poleżeć, bo po prostu nie mam siły. Samochód z prania odebrałam dopiero o 17, a miał być najpóźniej o 15! Jeszcze musiałam jechać po kwiatki dla cioci, w międzyczasie prawie rozładował mi się kluczyk od samochodu. Byłam 30 km od domu, Franka dosłownie na moment zostawiłam w samochodzie, wyskoczyłam tylko po wode do sklepu, wracam a samochód nie chce sie otworzyć. M yslalam ze zawału dostanę! Przecież pies by mi się tam udusil w końcu zanim ktoś by mi drugi kluczyk dowiózł! Masakra. Za 5 chyba razem w koncu sie udalo. Jak poszłam do kwiaciarni to już go nie zamykalam.

Wpadłam do domu, wykąpałam sie, poleże moment i idę kąpać psa, bo jedzie z nami.

Wrócimy pewnie w nocy i jeszcze muszę nam na jutrzejszą komunię ciuchy uprasowac, bo z samego rana nie zdążę, bo jadę sie malować do koleżanki... nie mam siły...

A oto mój i mojej mamy efekt ciężkiej pracy [emoji1] Już bulgocza i mam nadzieję, ze za chwilę będą gotowe, bo nie wiem ile jeszcze czasu dam rade się powstrzymać od pozarcia jednego z nich [emoji1][emoji1]
Zobacz załącznik 808212

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Jejku nie pamiętam kiedy ja gołąbki jadłam ;-) muszę zrobić w przyszłym tygodniu. Z mlodej kapusty robiłaś, czy ze starej? Bo sie zastanawiam, czy zdąży się mięso ugotować, zanim młoda kapusta mi się rozgotuje ;-)



Ja tez patrzylam na te komplety kocyk i podusia z minky...
Nawet te w rossmanie co byly tez fajne...
Zobacz załącznik 808219
Wreszcie znalazlam zestaw ktory chcialam...
Zamowie go w calosci bo kompletujac oddzuelnie raczej nie wyjdzie taniej...
A baldachim czy mi taki niezbedny to nie wiem ale dziecko tez bedzie spalo z nami w pokoju gdzue defacto tez jest telewizor....

A to nie jest komplet do kołyski? Bo wygląda mi to na kołyski. Dokładnie taka, która ja chce kupic :-D

Dziewczyny... postaram się być z Wami na bieżąco, ale przez te dzisiejsze urodziny i jutrzejszą komunię nie wiem, czy mi się uda ;-)
Lecę kąpać psa ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny ciuszki dla dziecka i Np pościele macie jakieś sprawdzone firmy ?sklepy online ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry