reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rps20170527_134637.jpg


Jeszcze chwila i będzie gotowe :-D
 

Załączniki

  • rps20170527_134637.jpg
    rps20170527_134637.jpg
    69,8 KB · Wyświetleń: 486
reklama
Zobacz załącznik 808211
2 godzinki i gotowa[emoji4]

Sent from my LG-H440n using Forum BabyBoom mobile app


Mam taką sama w sypialni :-D i łóżko i 2 małe komodki koło lozka :-D tez sama ja skrecalam. Znaczy z przyjaciółka. Wszyyystkie meble razem z przyjaciółką skrecalam, bo moj Mąż jak zwykle czasu nie miał... :-/ no ale w ciąży bym się tego nie podjęła ;-)
Podziwiam i gratuluję samozaparcia; -)
 
Sunday, zostalas bohaterem w swoim domu :D
Ewa co to takiego pysznego?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka laski , ja spalam do 11 , sprzątalam i zaraz za obiad sie zabieram mam ochotę na placki ziemniaczane z sosem [emoji4] moja mama mi Lenke wzięła to moge odpoczywać hehe ...

sunday podobne [emoji14]
1495885944-aaaaaa.jpeg


Anconda kochana ja biorę dopegt na ciśnienie 2x2 i kontrolować musze, z Leną mi sie łożysko przez ciśnienie przetarlo....

Co do baldachimu to na allegro jest.
Nie umie linka skopiować.
1495886151-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t4d [emoji594]
 
A ja sie relaksuje przy ince...
Ja zaparcia mialam na poczatku ciazy...teraz idpukac narazie jest ok...pije duzo wody i jem duzo owociw...
Kiedys sie zmusilam do oterbow ale to nie dla mnie...
Uwazajcue kochane na te zaparcia i nie napinajcue sie zbytnio na kibelku bo to do powstania hemoroidow moze doprowadzic...a to nie jest fajne...wiem co mowie z synem tak mi wyszly ze po porodzie miesiac zalatwic sie nie moglam a jak wychodzilam z lazienki to z placzem...taki bol ogromny...
A powiem szczerze ze o tym ze przy napinaniu sie na kibelku dziecko moze wyleciec pierwsze slysze....
Wygoncie mnie prasowanie na mnie czeka...
 
Aaa wiecie, jestem bohaterem w swoim domu[emoji23] praktycznie sama złożyłam komode, jest duża, bo chcę polowe dla dzidzi a polowe dla nas. No i mąż umyl mi okna na dole wszystkie i siatki na owady pozakladal. Teraz grilla rozpalil, a ja poodkurzam i idę do ogrodu[emoji4]

Sent from my LG-H440n using Forum BabyBoom mobile app

Haha Sunday jaki podział obowiązków w domu :D Kobieta skręca komodę, a facet myje okna :D :D Ale najważniejsze, że wszystko robicie w zgodzie no i że efekty są widoczne gołym okiem ;)
 
A oto mój i mojej mamy efekt ciężkiej pracy [emoji1] Już bulgocza i mam nadzieję, ze za chwilę będą gotowe, bo nie wiem ile jeszcze czasu dam rade się powstrzymać od pozarcia jednego z nich [emoji1][emoji1]
IMAG1789.jpg


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMAG1789.jpg
    IMAG1789.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 520
reklama
Ale mi Anja narobilas smaka! Ja czekam na meza az wroci i pojedziemy na zakupy, bo nie mamy makaronu, a dzisiaj spaghetti. Juz jestem taka glodna! :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry