reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie wiem, która pytała mnie o to ciasto w piekarniku... mama robiła FALE DUNAJU.

O matko ale jestem zaganiana dziś.

Za półtorej godziny jedziemy do cioci na urodziny, a ja dopiero wróciłam do domu i zdążyłam się wykąpać ;-/ muszę chwilę poleżeć, bo po prostu nie mam siły. Samochód z prania odebrałam dopiero o 17, a miał być najpóźniej o 15! Jeszcze musiałam jechać po kwiatki dla cioci, w międzyczasie prawie rozładował mi się kluczyk od samochodu. Byłam 30 km od domu, Franka dosłownie na moment zostawiłam w samochodzie, wyskoczyłam tylko po wode do sklepu, wracam a samochód nie chce sie otworzyć. M yslalam ze zawału dostanę! Przecież pies by mi się tam udusil w końcu zanim ktoś by mi drugi kluczyk dowiózł! Masakra. Za 5 chyba razem w koncu sie udalo. Jak poszłam do kwiaciarni to już go nie zamykalam.

Wpadłam do domu, wykąpałam sie, poleże moment i idę kąpać psa, bo jedzie z nami.

Wrócimy pewnie w nocy i jeszcze muszę nam na jutrzejszą komunię ciuchy uprasowac, bo z samego rana nie zdążę, bo jadę sie malować do koleżanki... nie mam siły...



Jejku nie pamiętam kiedy ja gołąbki jadłam ;-) muszę zrobić w przyszłym tygodniu. Z mlodej kapusty robiłaś, czy ze starej? Bo sie zastanawiam, czy zdąży się mięso ugotować, zanim młoda kapusta mi się rozgotuje ;-)





A to nie jest komplet do kołyski? Bo wygląda mi to na kołyski. Dokładnie taka, która ja chce kupic :-D

Dziewczyny... postaram się być z Wami na bieżąco, ale przez te dzisiejsze urodziny i jutrzejszą komunię nie wiem, czy mi się uda ;-)
Lecę kąpać psa ;-)


Tak kochana do kolyski..bo ja tez kolyske planuje i wlasnie szukam poscieli do niej...bo nie ma tego zbyt duzo w porownaniu do poscieli do lozeczka
 
reklama
Hej dziewczyny ciuszki dla dziecka i Np pościele macie jakieś sprawdzone firmy ?sklepy online ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ciuchy to kupuje stacjonarnie w sklepie Robik przewaznie i w Pepco...
Robik ma tez strone w necie polecam gatunek niezly i ceny przystepne juz polecalam to kilka dziewczyn zamawialo tam ciuchy...
Poza tym siostra w Irlandii poluje na okazje i juz mi paczke zbiera zeby wyslac kolo polowy lipca...ram troche tansze te ciuszki jednak...
A posciel to upatrzylam na allegro...w sklepie swiat dziecka....
 
Hej, ja dopiero co sie położyłam odpocząć, cały dzień na nogach:) promotor w końcu zaakceptował moją pracę :D, oczywiście wczoraj półtorej godziny się spóźnił a dzisiaj ponad 2 godziny w kolejce stałam do oprawienia pracy myślałam że szału tam dostanę...
Niby w poniedziałek mam jeszcze po podpis do niego jechać ale jeszcze nie odpisał gdzie i o której. Jedna dziewczyna z mojej grupy sie z nim umawiała ale pisałam do niej i totalna olewka zero odpowiedzi, nie rozumiem takich ludzi...
Byliśmy też dzisiaj oglądać mieszkanie ale totalna masakra, 4 piętro, myślałam że w połowie wchodzenia płuca wypluję. Kuchnia malutka także 2 osoby to już byłby tłok, trzeba szukać dalej.

Co do opalania to nie mogę zbytnio na słońcu przebywać zwłaszcza jak mi świeci na brzuch np. w samochodzie, niedobrze mi się robi a maluch się zaczyna dosyć wiercić (jedyny plus ;))
 
Nie wiem, która pytała mnie o to ciasto w piekarniku... mama robiła FALE DUNAJU.

O matko ale jestem zaganiana dziś.

Za półtorej godziny jedziemy do cioci na urodziny, a ja dopiero wróciłam do domu i zdążyłam się wykąpać ;-/ muszę chwilę poleżeć, bo po prostu nie mam siły. Samochód z prania odebrałam dopiero o 17, a miał być najpóźniej o 15! Jeszcze musiałam jechać po kwiatki dla cioci, w międzyczasie prawie rozładował mi się kluczyk od samochodu. Byłam 30 km od domu, Franka dosłownie na moment zostawiłam w samochodzie, wyskoczyłam tylko po wode do sklepu, wracam a samochód nie chce sie otworzyć. M yslalam ze zawału dostanę! Przecież pies by mi się tam udusil w końcu zanim ktoś by mi drugi kluczyk dowiózł! Masakra. Za 5 chyba razem w koncu sie udalo. Jak poszłam do kwiaciarni to już go nie zamykalam.

Wpadłam do domu, wykąpałam sie, poleże moment i idę kąpać psa, bo jedzie z nami.

Wrócimy pewnie w nocy i jeszcze muszę nam na jutrzejszą komunię ciuchy uprasowac, bo z samego rana nie zdążę, bo jadę sie malować do koleżanki... nie mam siły...



Jejku nie pamiętam kiedy ja gołąbki jadłam ;-) muszę zrobić w przyszłym tygodniu. Z mlodej kapusty robiłaś, czy ze starej? Bo sie zastanawiam, czy zdąży się mięso ugotować, zanim młoda kapusta mi się rozgotuje ;-)





A to nie jest komplet do kołyski? Bo wygląda mi to na kołyski. Dokładnie taka, która ja chce kupic :-D

Dziewczyny... postaram się być z Wami na bieżąco, ale przez te dzisiejsze urodziny i jutrzejszą komunię nie wiem, czy mi się uda ;-)
Lecę kąpać psa ;-)

No to faktycznie masz zabiegane popołudnie. Dobrze, że kluczyk zaczął współpracować, bo inaczej mogłoby być z piesiem słabo :o

A gołąbki robiłam z młodej kapusty, bo mama wypatrzyła na targu i od razu pomyślała o gołąbkach. Wiadomo, że na 4 ręce robota idzie szybciej, więc nic nam się nie rozgotowało :)
 
Ależ się dziś czuje do doopy [emoji19]
Mdłości mi wróciły ...
Głowa boli , brzuch okresowo...
ehh...



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t4d [emoji594]
 
Ja z OM mam na 01.10 a z USG na 21.10. I to jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobne

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Aż 20 dni różnicy? Na tym etapie ciąży wciąż taka różnica? Aż niewiarygodne

[emoji127] 28.10.2017
 
Co do tych kompletow minky to chcecie kupic te orginalne? To jest rzeczywiscie takie super w uzytkowaniu? Pytam bo nie mialam z tym zadnej stycznosci a teraz czytalam o tych prawdziwych kopletach minky i wiem ze nie jest to tani koszt jak na kocyk. Dziekuje za informacje
Dla córki nie miałam takiego kocyka, a bardzo mi się podobają. Minky ma to do siebie, że dobrze się pierze, nie mechaci się a przy tym wygląda obłędnie! Warto w niego zainwestować te 50 czy ileś złotych, bo są świetne w użytkowaniu.
Lili a Ty na prawdę masz taką różnicę w terminach? Miałaś mocno przesuniętą owulację? Aż niesamowite!

Anja - dziękuję za podpowiedzi co do gołąbków, bo sama nigdy nie robiłam. Zawsze babcię objadałam [emoji14]

U mnie niestety bez poprawy. Wymiękam. Biorę paracetamol, płuczę zatoki i zmykam spać. Dobranoc!


[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+2
 
U mnie różniaca między terminem OM a USG była na początku 11 dni, tera mamy tylko 1 [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t4d [emoji594]
 
Vanja zrobię gołąbki na tygodniu wpadaj [emoji38][emoji4]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t4d [emoji594]
 
reklama
Dziewczyny nie robcie smaka na golabki bo juz mi slinka cieknie....
Jeszcze na wieczor zamorduje was...
Ja jabluszko zajadam...i jakis durny film leci nawet nie wiem o czym...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry