reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Pozdrawiamy [emoji39][emoji39][emoji39]
1495977531-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@daruuunia3 brawo dla Syna! Zdolniacha - tyle goli. Piękny dzień na komunię :)
@eklerkaa zazdroszczę lenistwa ;)
@Oska305, przykro mi tego paznokcia. Chwała za to że odrastają jak coś, hihihihi ;)

A ja skończyłam dziś godzinę wcześniej i czekam na męża na przystanku. Zjadłabym jakieś dobre czekoladowe ciasto w polewie oczywiście czekoladowej ^^ Chyba za dużo nauki na dziś ;) Plany co do reszty dnia - jakiś reset umysłu. Może serial o lody? Hmn... Zobaczymy :) Miłej reszty dnia Kochane!
 
Oska ten paznokiec to pewnie zemsta tesciowej ze tak zle o niej pomyslalas. . Mysle ze sie cieszy Twoim szczezciem ale porod zawsze sie przeżywa. Tym bardziej ze teraz tyle sie naglasnia jak sa jakies komplikacje przy porodzie
 
Nie wiem czy kojarzycie mamaginekolog ale to ginekolog która prowadzi bloga itp. Była w ciąży coś koło 22tyg i jeszcze w piątek oglądałam jej snapy i była taka szczęśliwa. Dziś patrzę a napisała, że straciła synka....tak mi się smutno zrobiło. Poplakalam się
Niby obca kobieta ale jakoś bardzo mnie to ruszyło. [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Oska ten paznokiec to pewnie zemsta tesciowej ze tak zle o niej pomyslalas. . Mysle ze sie cieszy Twoim szczezciem ale porod zawsze sie przeżywa. Tym bardziej ze teraz tyle sie naglasnia jak sa jakies komplikacje przy porodzie
To nie chodzi o to, ze źle pomyślałam. Ogólnie mamy dziwne stosunki. I nie chodzi tu tylko o wczorajszy dzień. Mysle, ze nie mam za co być karana
 
Cześć dziewczyny jakoś ostatnio się nie odzywam, bo mam doła. Nie widzę na usg dzidziusia tydzień i dwa dni i zastanawiam się czy wszystko jest dobrze. Czuję się idealnie, piersi przestały boleć, nawet brzuch zaczęłam mierzyć centymetrem, bo się boję że się zmniejsza.

Dzisiaj piękny dzień. Odkryliśmy z mężem super miejsce. Plaża na Zasadach, dla tych co mieszkają w Warszawie. Z mężem całe życie mieszkamy w Warszawie i nie znaliśmy tego miejsca polecam. Ogromna plaża nad Wisłą, jest tam tyle miejsca, że byłam w szoku. Nie ważne ile ludzi się zjedzie, nie leży się koło siebie koc w koc. Ludzie robili sobie grille, ogniska, grali w siatkówkę. Super. Zaskoczyło mnie to jak duża, rozległa i szeroka jest ta plaża :) z psiakiem super spacer. Wzięliśmy kocyk, ja poleżałam w cieniu a maż rzucał psiakowi patyczka do wody. Tak się wyganiała, że śpi odkąd wróciliśmy do domu :)
 
reklama
My dziś cały dzien nad morzem pogoda cudna Zosia przeszczesliwa.I teraz padam ale radość dziecka bezcenna.
 

Załączniki

  • IMG_20170528_172022-1224x1632.jpg
    IMG_20170528_172022-1224x1632.jpg
    292,2 KB · Wyświetleń: 67
Do góry