reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja wazylam wiecznie 60kg .
Po porodzie z Lena dostalam lenia i spadło niewiele .
Waga wiecznie 8 z przodu do września/października jeszcze kg przybędą - wiec bedzie za co się wziaść [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ja musze duzo zrzucic poki bede w domu z dzieckiem. Na razie nie przytylam wagowo. Tz brzuch mam wiekszy, piersi tez ale z waga stoje w miejscu. Po cc chce jak najdluzej karmic piersia wiec diete musze trzymac, to moze nie bedzie trudno schudnac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u mnie to aż wstyd się przyznać ale w ciąży z Mają to w dniu porodu ważyłam mniej niż teraz :(
 
Ja89, Kasia- Gratulacje kolejnych udanycn wizyt i ujawnień! Sami synowie ;)

Witam też nowe mamusie!
A może by... - słuchaj lekarza i licz wg OM ;) wyprawkę z nami zrobisz w mig ale możesz też skorzystać z aplikacji "wyprawka dla noworodka"
Apple- też mam jeszcze 27 lat i też mam w brzuszku synusia :)

Przez te choróbsko nie mam ani siły ani weny żeby gotować... może polecicie mi pomysł na jakiś szybki obiad?

xBUMx- to teraz trochę bardziej na luzie z tematem porodu ;) potem tylko skierowanie i termin?
U mnie 2,5 kg na plusie- walczę jak mogę, ciekawe kiedy wymięknę [emoji14]

Talala- u mnie identycznie z choróbskiem... uważaj na siebie i lecz się od zaraz!

Lenna- gratulacje pierwszego zakupu!

Ewii- super, że praca oddana i już masz wyznaczoną obronę! Trzymam kciuki za przygotowania ;)

Co do kosmetyków dla dzidziusia- listę zrobiłyście super! Moja pokrywa się z Waszymi. Tyle, że część rzeczy mam po córce (szotka, obcinak itp.).
JustaKacper- u mnie właśnie do pupy albo Ziajka albo Babydream :)



[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
Ja ogladam babke na yt i ona gotuje prawie wszystkie obiady w takim slowcooker, to nie wiem czy u nas to szybkowar czy jak to sie nazywa. Wklada wszystko i gotuje sie samo np 4h

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka kobitki :D
Gratuluję oczywiście udanych wizyt ;) Co do kosmetyków dla dzidziusia to ja sobie to na sam koniec zostawiłam , myślę że na sierpień dopiero :)
Przede mną dziś podróż 1000 km samochodem , ciekawe jak zniosę taką trasę i czy się między postojami nie posikam :p
O matko! Gdzie jedziesz Kochana?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciążą nie bylam chuda, bo z mezem ciągle sobie dogadamy, z reszta ja po prostu lubie jest i te 38 mi wystarczy. Teraz juz jestem z 7kg na plusie, bo ostatnio mialam 5,5 kg a na pewno poszlo w górę. Nie wiem czy to przez tarczyce, bo jem tyle samo co w 4 miesiacu albo co przed ciąża.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciążą nie bylam chuda, bo z mezem ciągle sobie dogadamy, z reszta ja po prostu lubie jest i te 38 mi wystarczy. Teraz juz jestem z 7kg na plusie, bo ostatnio mialam 5,5 kg a na pewno poszlo w górę. Nie wiem czy to przez tarczyce, bo jem tyle samo co w 4 miesiacu albo co przed ciąża.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak tys nie byla chuda to ja jako wieloryb zaczynalam [emoji23]
Kochana ja w ciąży z Leną zgrublam 37kg a jadlam normalnie - jak teraz.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Jak tys nie byla chuda to ja jako wieloryb zaczynalam [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
Nie, ja jestem niska i jak tyje to mam wszystko lekko grubiutkie. Ja uwazam, ze każdy ma swoja wage, w ktorej sie dobrze czuje. Ja lubie moc jesc co chce i te kilogramy mi nie przeszkadzaja.
Dobrze sie przyjrzec swojej diecie. Moja mama np gotuje chudo, malo soli, ale je to wszystko. Tesciowa np dosc tlusto, ale sama nie je swoich obiadów. Moja mama np tlucze ziemniaki z mlekiem, a moja teściowa z maslem. Wiadomo, ze te drugie sa dobre, ale takie zbedne kalorie i to warto sobie wyeliminowac.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry