reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie, ja jestem niska i jak tyje to mam wszystko lekko grubiutkie. Ja uwazam, ze każdy ma swoja wage, w ktorej sie dobrze czuje. Ja lubie moc jesc co chce i te kilogramy mi nie przeszkadzaja.
Dobrze sie przyjrzec swojej diecie. Moja mama np gotuje chudo, malo soli, ale je to wszystko. Tesciowa np dosc tlusto, ale sama nie je swoich obiadów. Moja mama np tlucze ziemniaki z mlekiem, a moja teściowa z maslem. Wiadomo, ze te drugie sa dobre, ale takie zbedne kalorie i to warto sobie wyeliminowac.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak smakują ziemniaki z mlekiem? Chyba muszę spróbować. Nigdy nie miałam okazji a zawsze to lżejsza wersja bo same ziemniaki nie są tuczące.. za to dodatki do nich niestety już tak. Dla mnie to bez sensu gotować jedzenie którego samemu się nie je. Skoro dbasz o swoje zdrowie to dbaj i o zdrowie rodziny. Też zmagam się z kilogramami. Tym bardziej, że przez weekend nie wiedzieć jak mam kilo na plusie! Mam nadzieję, że to woda bo nie wydaje mi się bym się tak obżerała.
 
Dziewczyny które już wiedzą że będą miały KOLEJNE CC mam pytanie do Was o ile oczywiście będziecie miały ochotę odpowiedzieć. Czy macie jakieś inne wskazania niz po prostu to że już jedno cięcie było i teraz z tego powodu kierują Was na kolejne?

Pytam nie bez powodu, sama pierwsza ciążę miałam rozwiązana CC i zastanawiam się jak to teraz będzie czy z tego powodu kolejna operacja czy jedną próba sn. Dodam że od cięcia mina w październiku 22 miesiące.
 
Ja jutro kupuję kosz truskawek, bo obiecałam sobie, że najpierw zjem zaległe owoce z domu :)
Już mi trochę lepiej, a dopiero zaczęłam antybiotyk.
Młoda szaleje z tatą, a ja siedzę na ławeczce :)

Ewka- dziękuję! Że też nie pomyślałam o carbonara :) a boczek się mrozi od 3 tygodni [emoji14]

Miśka - to zaglądaj do nas często- tutaj zawsze jakiś inspirujący pomysł się pojawi :) tyle już dzięki dziewczynom nowości nagotowałam!

Anaconda, Ppaulaa, Lili, hajmal- razem będzie raźniej :) będziemy się nawzajem motywować!

xBUMx- a jak wyjdzie w kosztach dietetyk? Ja się obawiam że z dzieciorami nie będzie mi się chciało gdzieś dalej jeździć...
Mój cel to 65kg. Max mogę ważyć 68, więc teraz mam 7kg nadwagi. Aż się boję do ilu urośnie...

Lili- emolienty śmiało można odłożyć na problemy skórne. Mimo wszystko polecam Ziajkę od pierwszego dnia- akurat to miałam pod ręką po porodzie, a skóra córki była wysuszona przez przenoszenie ciąży. Ten preparat jest niedrogi i warto w jedną sztukę się zaopatrzyć na sam koniec.
Ból w miednicy może oznaczać jej rozszerzanie- relaksyna działa pełną parą!

Monia- co wredny babsztyl! Puchnie to głowa od słuchania takich głupot...

AnScarlett- póki co mam zestaw do gotowania na parze- cały obiad na raz. Ale nie zawsze mam smaka na gotowane...

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
 
Dziewczyny które już wiedzą że będą miały KOLEJNE CC mam pytanie do Was o ile oczywiście będziecie miały ochotę odpowiedzieć. Czy macie jakieś inne wskazania niz po prostu to że już jedno cięcie było i teraz z tego powodu kierują Was na kolejne?

Pytam nie bez powodu, sama pierwsza ciążę miałam rozwiązana CC i zastanawiam się jak to teraz będzie czy z tego powodu kolejna operacja czy jedną próba sn. Dodam że od cięcia mina w październiku 22 miesiące.

Teraz to bedzie moja trzecia cesarka, za pierwszym razem musiałam miec bo córka miała ułożenie posladkowe, potem druga cesarka po 6 latach spowodu rozchodzenia sie starej blizny, a teraz przy trzeciej nawet nie ma mowy o porodzie SN a ja nawet bym nie chciała próbować ani za drugim razem ani za trzecim.
 
Dziewczyny które już wiedzą że będą miały KOLEJNE CC mam pytanie do Was o ile oczywiście będziecie miały ochotę odpowiedzieć. Czy macie jakieś inne wskazania niz po prostu to że już jedno cięcie było i teraz z tego powodu kierują Was na kolejne?

Pytam nie bez powodu, sama pierwsza ciążę miałam rozwiązana CC i zastanawiam się jak to teraz będzie czy z tego powodu kolejna operacja czy jedną próba sn. Dodam że od cięcia mina w październiku 22 miesiące.
Ja ogolnie mam nadciśnienie , patrzą na to, ale mało co.
Mi gin sam dziś powiedział , że druga CC jest dla kobiety , która juz miala cięcie lepsza - ponieważ macica przy sn moze ulec pęknięciu a to zagraża życiu .
Natomias dla lekarza druga cc jest cięższa ponieważ , nie wie gin czy są jakies zrosty itp , ale powiedział , że on sam bez zastanowienia by wybrał cc i nawet mnie do sn nie namawiał .
Mi minie 24.09 3 lata - gin mowil , ze po roku juz jest rana ok .


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ja jutro kupuję kosz truskawek, bo obiecałam sobie, że najpierw zjem zaległe owoce z domu :)
Już mi trochę lepiej, a dopiero zaczęłam antybiotyk.
Młoda szaleje z tatą, a ja siedzę na ławeczce :)

Ewka- dziękuję! Że też nie pomyślałam o carbonara :) a boczek się mrozi od 3 tygodni [emoji14]

Miśka - to zaglądaj do nas często- tutaj zawsze jakiś inspirujący pomysł się pojawi :) tyle już dzięki dziewczynom nowości nagotowałam!

Anaconda, Ppaulaa, Lili, hajmal- razem będzie raźniej :) będziemy się nawzajem motywować!

xBUMx- a jak wyjdzie w kosztach dietetyk? Ja się obawiam że z dzieciorami nie będzie mi się chciało gdzieś dalej jeździć...
Mój cel to 65kg. Max mogę ważyć 68, więc teraz mam 7kg nadwagi. Aż się boję do ilu urośnie...

Lili- emolienty śmiało można odłożyć na problemy skórne. Mimo wszystko polecam Ziajkę od pierwszego dnia- akurat to miałam pod ręką po porodzie, a skóra córki była wysuszona przez przenoszenie ciąży. Ten preparat jest niedrogi i warto w jedną sztukę się zaopatrzyć na sam koniec.
Ból w miednicy może oznaczać jej rozszerzanie- relaksyna działa pełną parą!

Monia- co wredny babsztyl! Puchnie to głowa od słuchania takich głupot...

AnScarlett- póki co mam zestaw do gotowania na parze- cały obiad na raz. Ale nie zawsze mam smaka na gotowane...

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4[/QU
 
Jak smakują ziemniaki z mlekiem? Chyba muszę spróbować. Nigdy nie miałam okazji a zawsze to lżejsza wersja bo same ziemniaki nie są tuczące.. za to dodatki do nich niestety już tak. Dla mnie to bez sensu gotować jedzenie którego samemu się nie je. Skoro dbasz o swoje zdrowie to dbaj i o zdrowie rodziny. Też zmagam się z kilogramami. Tym bardziej, że przez weekend nie wiedzieć jak mam kilo na plusie! Mam nadzieję, że to woda bo nie wydaje mi się bym się tak obżerała.
A dodaj sobie kiedys w trakcie tluczenia tak z 1/3 szklanki. Ja to sie śmieje, bo moja teściowa np zaprasza nas na niedzielny obiad i sama go nie. Ona kolacji nie je, na sniadanie mace czy suchary i tylko pije figure 1. Boje sie pomyslec jakie ona ma niedobory w ogranizmie.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To w takim razie emolientow nie bd kupowac bo to dosyc droga sprawa, zaopatrze sie w cos tanszego :) Wgl pamietam jak moja siostra sie ur najmlodsza 11 lat temu to mama miala jakis szampon zwykly, oliwke i puder sypki i wychowala sie mala bez jakichkolwiek problemow skornych. A teraz tyle tego wszystkiego ze glowa mala
 
reklama
Ja jutro kupuję kosz truskawek, bo obiecałam sobie, że najpierw zjem zaległe owoce z domu :)
Już mi trochę lepiej, a dopiero zaczęłam antybiotyk.
Młoda szaleje z tatą, a ja siedzę na ławeczce :)

Ewka- dziękuję! Że też nie pomyślałam o carbonara :) a boczek się mrozi od 3 tygodni [emoji14]

Miśka - to zaglądaj do nas często- tutaj zawsze jakiś inspirujący pomysł się pojawi :) tyle już dzięki dziewczynom nowości nagotowałam!

Anaconda, Ppaulaa, Lili, hajmal- razem będzie raźniej :) będziemy się nawzajem motywować!

xBUMx- a jak wyjdzie w kosztach dietetyk? Ja się obawiam że z dzieciorami nie będzie mi się chciało gdzieś dalej jeździć...
Mój cel to 65kg. Max mogę ważyć 68, więc teraz mam 7kg nadwagi. Aż się boję do ilu urośnie...

Lili- emolienty śmiało można odłożyć na problemy skórne. Mimo wszystko polecam Ziajkę od pierwszego dnia- akurat to miałam pod ręką po porodzie, a skóra córki była wysuszona przez przenoszenie ciąży. Ten preparat jest niedrogi i warto w jedną sztukę się zaopatrzyć na sam koniec.
Ból w miednicy może oznaczać jej rozszerzanie- relaksyna działa pełną parą!

Monia- co wredny babsztyl! Puchnie to głowa od słuchania takich głupot...

AnScarlett- póki co mam zestaw do gotowania na parze- cały obiad na raz. Ale nie zawsze mam smaka na gotowane...

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
Co 2 tygodnie wizyta - 100zł koszt .
Ona układ pod ciebie co lubisz itp diete a przy tym tam waży i mierzy coś tam .
Ile wazysz?
Mi sie musi chcieć bo niestety po cc o ćwiczeniach moge pomyśleć troszkę później a sama sobie dobrej diety nie rozpisze [emoji4] a mam co zrzucać [emoji23] w grudniu zaczelam ćwiczyć to w styczniu zaszlam [emoji3]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry