reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi lekarz powiedział że jak mi się skróci do 2,5 to wtedy od razu pessar.
Szkoda tylko że wyrzuciłam pessar z poprzedniej ciazy bo nie wiedziałam że to wielokrotnego użytku.
 
reklama
A dodaj sobie kiedys w trakcie tluczenia tak z 1/3 szklanki. Ja to sie śmieje, bo moja teściowa np zaprasza nas na niedzielny obiad i sama go nie. Ona kolacji nie je, na sniadanie mace czy suchary i tylko pije figure 1. Boje sie pomyslec jakie ona ma niedobory w ogranizmie.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziwna sytuacja :D Ja nie wiem czy jutro się nie pokuszę :) Ziemniaki to coś co chętnie w ciąży jem. Przed ciążą mogły dla mnie nie istnieć. Natomiast w pierwszym trymestrze nie miałam ochoty na nic poza ziemniakami ze śmietaną lub białym serem oraz frytkami. Teraz jem więcej w tym owoce, ale z przyjemnością zrobię sobie ziemniaczki z warzywami (jakby ziemniak nie był warzywem :D) :) Mniam!
 
Co 2 tygodnie wizyta - 100zł koszt .
Ona układ pod ciebie co lubisz itp diete a przy tym tam waży i mierzy coś tam .
Ile wazysz?
Mi sie musi chcieć bo niestety po cc o ćwiczeniach moge pomyśleć troszkę później a sama sobie dobrej diety nie rozpisze [emoji4] a mam co zrzucać [emoji23] w grudniu zaczelam ćwiczyć to w styczniu zaszlam [emoji3]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
Obecnie niecałe 75kg. Nie czuję się źle, ale wiem, że mniej będzie lepiej.
Zastanowię się nad dietetykiem
Ja z kolei zrzucałam właściwie mimochodem od września '16- zeszło jakieś 9kg!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
 
Ja juz od poczatku 6 kg przytylam...
Wizyta dopiero 21...ciekawe ile bede wtedy warzyla...
Patrzylam wlasnie pieluchy na feddo i patrzylam na te pampersy newborn i mini za 99.99 zl...za prawie 200 szt...chyba zamowie
Myślisz o tym zapasie na miesiąc? Newborn + mini 168szt? Cena za sztukę to jakieś 0,59gr- jak na pampersy premium to się opłaca!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
 
Witajcie, dawni mnie tutaj nie było, taki mały detoks od wszystkiego [emoji6]. Powoli Was będę nadrabiać, a to chyba ze 300 stron!
U nad wszystko w porządku, samopoczucie też, waga jak nie wzrastała tak dalej nie wzrasta a wręcz spada - 21 tc a mi do wyjściowej brakuje 1.5kg - i nie mam obrzydzenia do jedzenia ... W środę zaś jedziemy do Tychów na drugie usg prenatalne i może w końcu się dowiem kto to tam siedzi [emoji1]

Idę nadrabiać,kiedyś znów wrócę [emoji23]

Zdrówka życzę [emoji8]

A. 09.06.2010
Z. 03.01.2012
Fasolka 13.10.2017
 
Witajcie, dawni mnie tutaj nie było, taki mały detoks od wszystkiego [emoji6]. Powoli Was będę nadrabiać, a to chyba ze 300 stron!
U nad wszystko w porządku, samopoczucie też, waga jak nie wzrastała tak dalej nie wzrasta a wręcz spada - 21 tc a mi do wyjściowej brakuje 1.5kg - i nie mam obrzydzenia do jedzenia ... W środę zaś jedziemy do Tychów na drugie usg prenatalne i może w końcu się dowiem kto to tam siedzi [emoji1]

Idę nadrabiać,kiedyś znów wrócę [emoji23]

Zdrówka życzę [emoji8]

A. 09.06.2010
Z. 03.01.2012
Fasolka 13.10.2017

Do Tychów do orbimedu czy dr gwary?:p
Ja Tyszanka ;)
 
Hej dziewczyny. Ja juz po wizycie, z malenstwem wszystko dobrze:) Na 100% dziewczynka;)) Niestety szyjka znowu krotsza... Ma 1.57:( jutro jadę do lekarza na konsultację, Pani doktor podejmie decyzję co dalej... Boję się :((

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Ciebie, żeby po prostu było ok!
Mnie położna mówiła kiedyś, że nie zawsze pomiar szyjki jest miarodajny i to tylko orientacja. Mam nadzieję, że u Ciebie to faktycznie błąd pomiaru.

AnScarlett - pomiar robi się podczas usg przezpochwowego. Zazwyczaj, gdy jest podejrzenie problemów z szyjką. Mnie jeszcze gin nie mierzył, tylko oglądał na fotelu.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
 
reklama
xBUMx - zobaczysz, jeszcze podgonię z wagą i będziemy urządzać maratony [emoji14]
Postaram się jutro wygrzebać jakieś zdjęcia z ciąży z Kingą.
Też byłam większa wtedy. Na starcie było jakieś 77, a na końcu słonik- niecałe 30 na plusie chyba (przestałam się ważyć...).

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry