reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak robicie zakupy z pampersa na feedo a wczesniej zarejestrujecie sie na stronie pampersa to dostaniecie na nie 19zl znizki.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za info[emoji4]w kupie siła[emoji4]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anja nie ma dobrych porad na bol po cięciu musisz przeboleć i tyle, u nas w szpitalu szybko pionizuja i przed tym nie trzeba sie bronić to na nasza korzyść.

Bum moja tez dzisiaj cały dzien chodziła z babcia po ogródku nawet nie miała czasu na jedzenie tak pracowała, mysle ze po takiej dawce slonka i powietrza Twoja córcia pospi do rana :)

A ja siedze przed tv stopy moczę w misce takie mam spuchniete.

Dziewczyny pytanie z innej beczki, piecze któraś z was moze chleb domowy i ma jakis sprawdzony przepis? Bo w necie pelno tego ale nie wszystko wychodzi dobre.
 
Anja nie ma dobrych porad na bol po cięciu musisz przeboleć i tyle, u nas w szpitalu szybko pionizuja i przed tym nie trzeba sie bronić to na nasza korzyść.

Bum moja tez dzisiaj cały dzien chodziła z babcia po ogródku nawet nie miała czasu na jedzenie tak pracowała, mysle ze po takiej dawce slonka i powietrza Twoja córcia pospi do rana :)

A ja siedze przed tv stopy moczę w misce takie mam spuchniete.

Dziewczyny pytanie z innej beczki, piecze któraś z was moze chleb domowy i ma jakis sprawdzony przepis? Bo w necie pelno tego ale nie wszystko wychodzi dobre.
Ja kiedyś pieklam dużo, teraz mało czasu. Polecam blog zajadam.pl, tamten chleb zawsze mi wychodzil. I galeria wypiekow.pl

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bede miec cc bo mam wysokie cisnienie i slaby szew na macicy. Szczerze Ci powiem ze wolala bym sama sie pomeczyc te kilka godzin i potem zyc normalnie a nie umierac przez nastepne tygodnie. Tylko ze cc jest bezpieczniejsze dla dziecka w moim przypadku.

Emka3 powiedz mi jak przechodzilas ta 2 ciaze z rozchodzaca sie blizna? Mam bardzo cienka i gin straszyl mnie lezeniem na patologi do rozwiazania.

Moja mama robila podobnie. Na obiad kurczaki z rozna, ziemniaki polane tym tluszczem, w nas to wmuszala, robila awantury jak ktos zostawil czy choc by kombinowal zeby nie jesc, zas sama nie jadla. Rano kawa, papierosy i narzekanie o 2 popoludniu ze jeszcze sniadania nie jadla. I dlatego kazde z mojego rodzenstwa ma teraz problemy z waga.

Lili masz zupelna racje, teraz to nie wiesz co wybierac, najlepszy przyklad to J&J tyle lat niezastapiony, chwalony a teraz wychodzi jaki super. Ktoras pisala o masci z wit A moze to faktycznie jedno z bezpieczniejszych rozwazan dla dziecka. Nie super chwalony produkt xxx tylko stara poczciwa masc. Choc osobiscie wiadro sudokremu juz kupilam :) tak na wszelki wypadek bo ja nie wiem jak to z dziewczynka bedzie.

aniu dobrze ze z dzieckiem w pożądku, daj znac co lekarz powie. Wazne ze wiesz ze sie skrocila.

Paluchem to nie dokladnie, maca tylko czy miękka czy otwarta. Wlasnie dopochwowo wszystko widac, ile ma dlugosci, czy sie nie otwiera od srodka itd.

Puchniecie to bedzie standard, jeszcze pare dni przypiecze a z domu sie nie rusze, a tu caly czerwiec, lipiec i 2 tyg sierpnia do przetrwania. Potem jest juz zawsze chlodniej.

Anja musisz zaraz po cieciu ruszac sie na lezaco lewa - prawa na boki. No i za wczasu moze nawet teraz kup sobie pas ortopedyczny zapinany na rzep. Zapinasz na lezaco i jakos wstajesz. Tylko ze w szpitalu sie zloszcza o niego polozne. Wiec sie nie przyznaj. W rosmanie widzialam ze maja, albo w sklepie ortopedycznym
Mniej wiecej taki
1496090325-aaaaaa.jpeg
 
Ja piekę chlebek mam sprawdzony przepis.Jutro znajde.Dzis juz nie mam sily.Wykąpana już jestem taka śpiąca.Odnośnie pampersow znalazlam na ceneo.pl paczke na zapas 168szt za 79zl. i są to Premium Care (1ki i 2ki w paczce). Co sądzicie?
 
Ja bede miec cc bo mam wysokie cisnienie i slaby szew na macicy. Szczerze Ci powiem ze wolala bym sama sie pomeczyc te kilka godzin i potem zyc normalnie a nie umierac przez nastepne tygodnie. Tylko ze cc jest bezpieczniejsze dla dziecka w moim przypadku.

Emka3 powiedz mi jak przechodzilas ta 2 ciaze z rozchodzaca sie blizna? Mam bardzo cienka i gin straszyl mnie lezeniem na patologi do rozwiazania.

Moja mama robila podobnie. Na obiad kurczaki z rozna, ziemniaki polane tym tluszczem, w nas to wmuszala, robila awantury jak ktos zostawil czy choc by kombinowal zeby nie jesc, zas sama nie jadla. Rano kawa, papierosy i narzekanie o 2 popoludniu ze jeszcze sniadania nie jadla. I dlatego kazde z mojego rodzenstwa ma teraz problemy z waga.

Lili masz zupelna racje, teraz to nie wiesz co wybierac, najlepszy przyklad to J&J tyle lat niezastapiony, chwalony a teraz wychodzi jaki super. Ktoras pisala o masci z wit A moze to faktycznie jedno z bezpieczniejszych rozwazan dla dziecka. Nie super chwalony produkt xxx tylko stara poczciwa masc. Choc osobiscie wiadro sudokremu juz kupilam :) tak na wszelki wypadek bo ja nie wiem jak to z dziewczynka bedzie.

aniu dobrze ze z dzieckiem w pożądku, daj znac co lekarz powie. Wazne ze wiesz ze sie skrocila.

Paluchem to nie dokladnie, maca tylko czy miękka czy otwarta. Wlasnie dopochwowo wszystko widac, ile ma dlugosci, czy sie nie otwiera od srodka itd.

Puchniecie to bedzie standard, jeszcze pare dni przypiecze a z domu sie nie rusze, a tu caly czerwiec, lipiec i 2 tyg sierpnia do przetrwania. Potem jest juz zawsze chlodniej.

Anja musisz zaraz po cieciu ruszac sie na lezaco lewa - prawa na boki. No i za wczasu moze nawet teraz kup sobie pas ortopedyczny zapinany na rzep. Zapinasz na lezaco i jakos wstajesz. Tylko ze w szpitalu sie zloszcza o niego polozne. Wiec sie nie przyznaj. W rosmanie widzialam ze maja, albo w sklepie ortopedycznym
Mniej wiecej taki
1496090325-aaaaaa.jpeg
Ja mogłam ten pas używać po MSC dopiero.... Nie wiem czemu...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Powiem Wam, że ja jeszcze się nie rozgladalam za pampersami ;-) narazie buduje po Internecie i zamawiam inne pierdole. Dziś zamówiłam butelkę avent , 2 rożki, kolorowe i biale pieluchy tetrowe i flanelowe , majtki poporodowe i nie pamiętam co jeszcze ;-)

Jutro może zamówię polkoprzewijak z wanienka z chicco. W smyku kosztuje 699 zł, a na allegro 440! Poszukam jutro na Ceneo, może jeszcze taniej się trafi ;-)

Ale sie wystraszylam jak się kapalam! Kapie się, a tu nagle woda jakaś taka czerwona, myślałam że zaczęłam krwawic, Ale mąż mi przypomniał, że ze przecież świeżo farbowana jestem ;-D

Chyba jestem śpiąca, więc uciekam spać ;-)

Dobranoc dziewczyny. Spokojnej nocy ;-)
 
Teoretycznie mowia zeby nie uzywac. Tylko ze jak nie mozesz chodzic tz isc do wc czy pod prysznic, czy choćby wstac do dziecka na 5 minut to lepiej go zalozyc i jakos isc.
Mojej mamie w szpitalu 25 lat temu kazali sie obwiazywac bandażem elastycznym, maz mi go przwiozl. Tyle ze on sie zwijal no i trudno bylo sie owinc. Dziewczyna z sasiedniego lozka miala ten pas na rzepy. Wyslalam meza, mi kupil ale taki poporodowy bez rzepy. To sie nie dalo go zalozyc. Pojechal drugi raz i kupil ten na rzepy i bylo o niebo lepiej. Przekladalam go pod plecami, ustawialam i zapinalam na brzuchu, przy sciaganiu tak samo najpierw sie polozylam a potem sciagalam.
Lacznie uzywalam go przez pierwsze 2 tygodnie teraz tez mam zamiar.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewka niezly stresior.

Ja89 bardzo ladne, lubie takie zakupy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry