reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mnie kolejny dzien boli podbrzusze z prawej strony. Takie bolesne uklucia czuje. Wszyscy mnie uspokajaja ale jednak mnie to martwi.
USG mam dopiero 4 lipca, zadzwonilam do przychodni rodzinnej przed chwila i powiedzieli mi, ze to lepiej skonsultowac. I mam jutro wizyte u rodzinnego o 10.45.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wy wizyty a ja sobie zrobiłam na koniec mieisaca wiec jeszcze tydzień. Ja się czuje jak na jelitowke w brzuchu kręci w głowie tez a wyjście do sklepu kończy się tak ze chodzę z czymkolwiek pachnącym przy nosie bo strasznie tam śmierdzi :D miałam cicha nadzieje ze przy ciąży będzie trochę mniej tych dolegliwości ;)

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie plamien juz zadnych nie ma ale brzuch bolacy pozostal poki co na nospie jade.. W poniedzialek mam wizyte jesli plamien nie bedzie to postaram sie wytrzymac do niej bo inny lekarz nic tu i tak nie pomoze szczegolnie ze wszystko co mozna brac biore.. Od wczoraj dodatkowo mam duzo mniejsze mdlosci.. Wiec tez swiruje ale co ma byc to bedzie nic na to nie jestem w stanie poradzic..
 
Dziewczyny u mnie plamien juz zadnych nie ma ale brzuch bolacy pozostal poki co na nospie jade.. W poniedzialek mam wizyte jesli plamien nie bedzie to postaram sie wytrzymac do niej bo inny lekarz nic tu i tak nie pomoze szczegolnie ze wszystko co mozna brac biore.. Od wczoraj dodatkowo mam duzo mniejsze mdlosci.. Wiec tez swiruje ale co ma byc to bedzie nic na to nie jestem w stanie poradzic..
Kochana bierz systematycznie leki,nie omijaj żadnej dawki :) wszystko będzie dobrze :) odpoczywaj ile wlezie [emoji14] być może krwiak gdzieś się pojawił i się oczyszcza skoro to była brązowa wydzielina :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje dla wszystkich bijących serduszek ;) Nie wiem jak Wy ale mnie strasznie odrzuciło od jedzenia. Całe dnie mam mdłości i ratuje się owocami i sokami. W dodatku wiecznie chce mi się spać ale wcale mnie to nie dziwi i dopóki nie dostane l4 tak będzie. Teraz mam drugie zmiany więc w domu jestem przed 1 w nocy .A rano pobudka koło 6-7 żeby szykować ćórę do przedszkola. W dzień nie mam szans się położyć bo obowiązków w domu masa a potem do pracy trzeba wyjść. Mam pytanko o wasze wizyty? Bo widzę że macie bardzo odległe terminy.U mnie gin każe przychodzić co tydzień nawet jak jest wszystko w porządku. Byłam już na 3 wizytach. Kolejną mam we wtorek 27.06. Ogólnie mnie to nawet cieszy bo jestem spokojniesza po usg.
 
reklama
Do góry