reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A tak w ogóle to jestem w poczekalni i czekam na swoją kolej do gina. Trzymajcie kciuki kochane [emoji111]
Powodzenia [emoji6] daj znać po wszystkim.
U mnie śledzie, ogórki kiszone królują.. Pomimo że całe życie kocham słodycze tak teraz wogole nie mam na nie ochoty. Generalnie na nic nie mam ochoty oprócz śledzi i kiszonek i jakieś kwaśne owoce [emoji1]
Ja też mam odrzut od słodkiego.
Hej dziewczyneczki :)
Jakie fajne apki wrzucacie :)
Powiedzcie czy macie juz zachciewajki jesli chodzi i jedzenie?
Ja zjadlam dzisiaj kawaleczej tortu i mi niedobrze..
Mnie ciągnie do tłustego. Robiłam dziś fasolkę masłową i miałam ochotę do niej wrzucić pół kostki masła.
 
reklama
A ja właśnie nieslodyczowa a ciągnie mnie do nich. Na razie ratuje się paleo słodyczami :)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leila -super :-)

Ja na razie nie mam mdłości(ale zapewne niedługo się zacznie,jak w pierwszej ciąży),ani specjalnych preferencji żywieniowych ;-) Co do wagi to w pierwszej ciąży przytyłam 13 kg. Miałam cukrzycę ciążową i ścisłą dietę. Musiałam sobie wstrzykiwać insulinę i aż mi się płakać chciało przy tej diecie.Teraz też mi grozi cukrzyca,która może już zostać po ciąży. Tak straszą. Zawsze jest coś za coś. :-(
 
Leila -super :-)

Ja na razie nie mam mdłości(ale zapewne niedługo się zacznie,jak w pierwszej ciąży),ani specjalnych preferencji żywieniowych ;-) Co do wagi to w pierwszej ciąży przytyłam 13 kg. Miałam cukrzycę ciążową i ścisłą dietę. Musiałam sobie wstrzykiwać insulinę i aż mi się płakać chciało przy tej diecie.Teraz też mi grozi cukrzyca,która może już zostać po ciąży. Tak straszą. Zawsze jest coś za coś. :-(
Jak ją u Ciebie rozpoznano? Rutynowe badanie krzywej cukrowej czy dawała objawy?
 
Ja mam ochotę na wszystko co pomidorowe, no i niestety na same niezdrowe rzeczy a zaznaczę tu, że na co dzień odżywiam się bardzo zdrowo. Teraz aż za mną chodzi jaki kebab albo obrzydliwie tłuste frytki z keczupem... W pierwszej ciąży miałam apetyt tylko na owoce i w sumie żadnych zachcianek. A teraz to jakaś masakra :) Mogłabym jeść i jeść.

Do tego mam straszne mdłości i bóle głowy a w pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie. Teraz wszystko inaczej.

f2w39jcg9nt4axsg.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry