reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Margotka to dobrze fasolka jest do przodu więc niech tak sobie rośnie :) Kiedy wizyta kolejna? Serduszko bedzie ♡ oj nie wiem kiedy się doczekam :/ nie wiem kiedy się spodziewać ov czy wg będzie: / czasami mam moment walnąć głową w ścianę bo nie ogarniam . Na razie walczę z @ dziś 3 dzień także do robienia bobasa jeszcze trochę...zastrzelcie mnie ;p chce wrzucić na luz ale ciągle mi siedzi w głowie wszystko tym bardziej ze zaraz będę musiała pilnować leków

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Marika92 po pierwszym które było w listopadzie zaszłam jakos w styczniu ... poronilam 18lutego i właśnie jestem w trakcie starań ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak długo czekałyście po poronienia na zajście w kolejną ciążę??

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie po 4 miesiącach dostałam pozwolenie, ale miałam do wyregulowania prolaktynę (chociaż niepotrzebnie), ale na przykład moja koleżanka (u niej wyniki badań po poronieniu były w normie) dostała pozwolenie na starania w drugim cyklu, więc różnie to bywa.
 
@roki_1991 bedzie dobrze,mysle ,ze teraz doprowadzili sprawe do porzadku i dostaniesz normalnie miesiaczke a po niej pewnie zielone swiatelko[emoji5]
Zrob progesteron,ja robilam jeszcze estradiol.
Po drugiej stracie dodatkowo z hormonow badalam testosteron i dhaes(wolny testosteron)ale te dwa pierwsze mysle ,ze na pocztek moze wystarcza.[emoji4]najwazniejszy progestreon zeby w razie czego brac dupka.

@margotka na prawde super[emoji5]fajnie ,ze jest te dwa dni do przodu [emoji4]lada dzien pojawi sie [emoji173]️

@roxie123 kochana zobaczysz ,ze sie doczekasz i zobaczysz jak szybko do tej owulki zleci[emoji5]
Badz dobrej mysli.
Musisz zyc na luzie zeby nie rozwalic sobie hormonow i nie zablokowac owulki[emoji4]
Bedzie dobrze ,ja to wiem kochana[emoji5][emoji5][emoji5]
Za rok to juz bedziesz tulila swojego maluszka kochanego[emoji8]

@Marika92 po pierwszym poronieniu mialam swiatelko po pierwszej miesiaczce.
Po drugiej stracie rowniez po pierwszej miesiaczce lekarz pozwolil sie starac ale zaczelismy po drugiej i zaszlam od razu[emoji4]
Tylko ja mialam straty na etapie 10 tyg.,nie wiem jak to bedzie u Ciebie ale z tego co widze to lekarze kaza czekac max 3 miesiace.
Moim zdaniem najwazniejsze aby byla pierwsza miesiaczka zeby macica porzadnie sie oczyscila[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Margotka, bardzo ładnie. :) No i niech tam siedzi sobie Fasolątko, niech się tam mocno wtuli i porządnie trzyma, aż będzie miało taki zdrowy, dorodny, dziewięciomiesięczny rozmiar.
 
Już wracam do Was ;-) Niestety moja córka jeszcze choruje... Jak w niedzielę stwierdziła, że boli jej ucho, to stwierdziłam, że dość i dałam jej antybiotyk. Tym sposobem już 2 tygodnie nie była w przedszkolu. A jeszcze wypadł mi wyjazd do Krakowa (ode mnie to 5h pociągiem) i jestem w plecy z całą domową robotą - normalnie bym Was zatrudniła do wysprzątania mieszkania i poprasowania ciuszków, ale odpoczywajcie! Jeszcze się w swoim życiu napracujecie ;)

@Funia90 i @...Margotka9022... Cieszę się, że tylko dobre wieści z wizyt! A tak BTW Funiu - parę postów wyżej oznaczyłaś jakąś inną margotkę :p Ewidentnie włączył Ci się chyba mózg ciążowy - to bardzo dobry objaw :*

@Marika92 Witaj! Ja się nie dziwię Twojej decyzji. Kiedyś dużo nad tym myślałam, co bym zrobiła w takiej sytuacji - i tak jak ZD nie byłby dla mnie powodem do przerwania ciąży, tak wady letalne już tak. Jest tu dziewczyna, która straciła ciążę w bodajże 16tc i nie doczekała pierwszej miesiączki - a teraz już jest szczęśliwą mamusią!
 
@witch84 zdrowka dla coreczki,dla Ciebie energii[emoji4]

Serio oznaczylam inna margotke ,kurcze rzeczywiscie czasem nie jarze ale to moze dlatego ,ze ona ma tyle kropeczek w tym nicku ,ze nie chce mi sie za kazdym razem uzupelniac tych kropek i cyferek do tego[emoji4]
Margotka juz Cie nie oznacze ,bo Ty to nie tY[emoji3]
Ale Funi to na bank nie ma drugiej na calym Bb[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@witch84 zdrowka dla coreczki,dla Ciebie energii[emoji4]

Serio oznaczylam inna margotke ,kurcze rzeczywiscie czasem nie jarze ale to moze dlatego ,ze ona ma tyle kropeczek w tym nicku ,ze nie chce mi sie za kazdym razem uzupelniac tych kropek i cyferek do tego[emoji4]
Margotka juz Cie nie oznacze ,bo Ty to nie tY[emoji3]
Ale Funi to na bank nie ma drugiej na calym Bb[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funiu przepraszam [emoji1][emoji1][emoji1] mam trochę skomplikowany ten nick [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry