reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zwierzaki

reklama
1501695693-aaaaaa.jpeg
przyjaciele :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje mopsopsy . Obydwie pochodzą z adopcji z pseudohodowli. Mniejsza Andzia była odrzutem produkcyjnym bo jest mieszańcem I do tego miała chore oczko. Kida była maszynką do rodzenia szczeniąt I zanim trafiła do mnie mieszkała w ciasnej klatce.
IMG_20170807_071804.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170807_071804.jpg
    IMG_20170807_071804.jpg
    167,9 KB · Wyświetleń: 781
Moje mopsopsy . Obydwie pochodzą z adopcji z pseudohodowli. Mniejsza Andzia była odrzutem produkcyjnym bo jest mieszańcem I do tego miała chore oczko. Kida była maszynką do rodzenia szczeniąt I zanim trafiła do mnie mieszkała w ciasnej klatce.
Zobacz załącznik 817844
Jakiez slodziaki. Ja tez bardzo popieram adopcje czworonoznych przyjaciół!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do posiadaczek uszaków. Czy Wasze króliki też mają coś z kota i uwielbiają się wspinać? Dziś naszego przyłapaliśmy na parapecie o_O Zastawiliśmy parapet poduszkami żeby nie zrobił sobie krzywdy to teraz ma fun z wdrapywania się na poduszki. Ręce opadają ^^ Im wyżej i mniej stabilnie tym lepiej xD
1502342072-aaaaaa.jpeg

Tam jest wysoko gdzieś na 1.2m ;)
 
reklama
Do góry