reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak tam dziewczyny ?
@Clover88 @ paraplu jak tam się czujecie ?
@Gosiaq85 a ty jak tam ? Już po wizycie ?

U mnie jakoś dziwnie. Nie wiem który dpo bo wyjątkowo w tym cyklu nie mam pewności co do owu. Ale dziwnie mi. Tzn nie mam żadnych dziwnych objawów poza bólem piersi, ale na to nie patrzę, tylko dziwnie mnie jajnik boli, ciągnie, kuje i czuje napięcie w podbrzuszu. Akurat tego wcześniej nie miałam. Nie jest to jakieś mega bolesne ale jednak czuje. Ciekawe czy to dobry znak :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Takich symptomów to ja mam komplet co miesiąc :sorry2: Nawet wykres wprowadził tylko zamieszanie. Jedno wiem, że nic nie wiem...:zawstydzona/y:
 
reklama
@kari21 trzymam kciuki żebyś w takim razie jak najszybciej ogarnęła swoje zdrowie :) wtedy napewno szybko się uda .
@Hope ja też tak mam ....niestety. aczkolwiek co miesiąc dochodzi coś innego i świruje. Wiem że to moja podświadomość ale nawet jak staram się nie myśleć to i tak myślę co miesiąc mówię sobie co ma być to będzie a pod koniec cyklu i tak zaczynam swirowac. Ehh no nic ... jeszcze kilka dni i będzie wiadomo .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 trzymam kciuki żebyś w takim razie jak najszybciej ogarnęła swoje zdrowie :) wtedy napewno szybko się uda .
@Hope ja też tak mam ....niestety. aczkolwiek co miesiąc dochodzi coś innego i świruje. Wiem że to moja podświadomość ale nawet jak staram się nie myśleć to i tak myślę co miesiąc mówię sobie co ma być to będzie a pod koniec cyklu i tak zaczynam swirowac. Ehh no nic ... jeszcze kilka dni i będzie wiadomo .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Pocieszę Cię, że mam wszelkie możliwe objawy czy staram się czy wręcz przeciwnie, bardzo nie staram :laugh2: Wariatkowo :laugh2:

Sama myśl o ciąży wywołuje objawy. W pierwszej ciąży nie zwróciłam na nie uwagi, nie mogłam dopiąć spodni (zwaliłam na obżarcie świąteczne) i nic więcej. Dopiero dłuuugo później skojarzyłam potworny ból w podbrzuszu z implantacją. W drugiej już wypatrywałam, w dniu implantacji zrobiłam się nagle senna, a że byłam w pracy, musiałam się położyć, tak odjęło mi siły. Potem od razu ćmienie i bóle w podbrzuszu. Nic więcej.

Teraz za to świruję totalnie, bo ovu wyznaczyła mi już trzy różne daty owulacji i miałam do kompletu wszystko, gwałtowny ból, zasłabnięcie i od kilku dni ćmienie podbrzusza.

Jestem nienormalna :laugh2::huh::laugh2:
 
@Paraplu!! O matko!! Gratuluję zdrowiutkich bliźniaków!! :) :) :)

Haha dziekuje [emoji8]

Dostalam wyniki wolnego plodowego DNA i dzieciaczki zdrowe [emoji7][emoji7] reszta badan z krwi tez okej [emoji1377][emoji1377]
Dzisiaj 13tc+0 [emoji323][emoji322]

@kari21 kurcze szkoda, mam nadzieje, ze wszystko sprawnie ogarniesz i wrocisz do staran szybciej niz myslisz :)


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym :)
Jak dobrze się Was czyta ...
U mnie starania w toku. Czasami mam wątpliwości...ale teraz tak jakoś pozytywnie się nastawiłam, że będę jeszcze walczyć :) .
Mam nadzieję, że rok 2017 będzie tym szczęśliwym (pomimo wszystko ...a może nade wszystko :))
 
A dziękuję, że pytasz ;) hsg 06 lipca i jest ok. Myślę, że problem to to, że nie pękają mi pęcherzyki... miesiąc w miesiąc torbiele i leczenie orgametril em bo @brak... :(
Zaczynam myśleć o tym, żeby dać sobie spokój, mimo że ginekolog daje mi nadzieję :(

Walcz póki jest nadzieja :)
Ja mam słabe wyniki ... niskie AMH , skaczące FSH ...ale tak bardzo chcę..a lekarz nie powiedział STOP
 
Jestem po wizycie.Nie było serduszka tylko pęcherzyk i ciałko żółte za 2 tygodnie kolejna wizyta.Boje się jak cholera, że znowu nic z tego.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry