reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga blada kreska oznacza ciąże ?

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Cześć
Zrobiłam dzisiaj 3,4 dni przed miesiączka (chociaż są one często nieregularne) test ciążowy i wynik jest taki jak na zdjęciu. Dodam, ze jestem bardzo przeziębiona jeśli to może mieć wpływ na wynik. Pomożecie zinterpretować czy ta blada druga kreska może oznaczać ciąże ? Przyznam szczerze, ze cieszyłabym się bardzo :) Na betę pójdę w poniedziałek.
 

Załączniki

  • IMG_6577.JPG
    IMG_6577.JPG
    541,9 KB · Wyświetleń: 5 012
reklama
Spokojnie trzeba troszkę poczekać.mnie na początku tez bolał strasznie brzuch jak na okres do tego stopnia ze musiałam brać nospę.u lekarza na usg byłam na samym początku 5 tygodnia i nic nie było widac ,nawet pęcherzyka ciążowego a juz pod koniec 6 widziałam bijące serduszko. Powodzenia i daj znac ..
Niby tak ale okresu nie mam już miesiąc
 
reklama
Nie martw się Natalia,bo ja tez okresu nie mam ponad miesiac i u ginekologa nic nie widac,bo za wcześnie,a test robilam wczoraj i pozytywny(ciemna kreska,a nie jak na początku taka bledziutko,ze malo co widać). Robilas moze ostatnio test?
Mam zamiar zrobić w tym tygodniu ... chce przed wizyta mieć chódz jakieś potwierdzenie czy ciąża jest czy nie
 
Spokojnie, już tyle spóźnia Ci się okres, ze musi się coś dziać. Szczerze to ja bym chyba wsiadła w pierwszy pociąg na granice i zrobiła badanie krwi bo bym nie wytrzymała. Ale j to wyjątkowo niecierpliwa jestem ;P
Tak więc medytuj czy coś tam i trzymaj się :)
 
Spokojnie, już tyle spóźnia Ci się okres, ze musi się coś dziać. Szczerze to ja bym chyba wsiadła w pierwszy pociąg na granice i zrobiła badanie krwi bo bym nie wytrzymała. Ale j to wyjątkowo niecierpliwa jestem ;P
Tak więc medytuj czy coś tam i trzymaj się :)
Na też jestem nie cierpliwa ale mam już dosyć jak byłam 3.11 zrobili test sikany i wyszedl negatywny i odeslali do domu;( ani krwi nie pobrali ani nie zrobili badania jestem załamana
 
Ja robilam strumieniowy i tez wyszedł negatywny,a po jakims tygodniu zrobilam plytkowy i mocno pozytywny Więc moze zaryzykuj jeszcze i zrób sobie plytkowy,bo jesli jesteś w ciąży to napewno juz wyjdzie.
 
reklama
Ja pewnie tez bym mie wytrzymala. Choc balabym sie znow zobaczyc jedna kreske. Mnie brak dwoch kresek na owulacyjnym wpedza w depresje (choc tlumacze sobie ze to wina testow ;))
Wytrzymalas tyle to dasz rade jeszcze dwa dni. A jak w ogole sie czujesz? Masz jakies objawy, nudnosci, bol piersi? Czujesz jakies opuchniecie przy macicy?
 
Do góry