reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hmm czy ja coś mówiłam że słodyczy nie mogę ostatnio jeść?[emoji5]Wczoraj zrobiliśmy z synem blok z herbatnikami i orzechami włoskimi... no powiem Wam gdyby mi wstyd przed dziećmi nie było- pochłonęłabym cały na raz:D no nic tak pysznego dawno nie jadłam:D
Zaczyna się[emoji12] zaraz dojda do tego śledzie i ogórki.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A teraz odczuwasz to kłucie?
No właśnie u mnie podobnie też to kłucie właśnie z tej samej strony co owu i skurczowe pobolewanie w dole brzucha.
 
No nie ma co "bić piany". Zrobię jutro test i poczekam cierpliwie do @.
W poprzedniej ciąży 2dni przed @ odrzucili mnie od ulubionej kawusi,zrobiłam test popołudniu i już były wyraźne dwie kreski.
 
A teraz odczuwasz to kłucie?
No właśnie u mnie podobnie też to kłucie właśnie z tej samej strony co owu i skurczowe pobolewanie w dole brzucha.
Teraz dużo mniej. Jajnik czasem przy gwałtowniejszym ruchu itp. a skurcze brzucha sporadycznie. Także uspokoiło się ;)
Piersi czuje jak zawsze od owu do @ bolały. Poza tym słyszałam że w drugiej ciąży mogą mniej boleć albo nawet wcale. Kanaliki itp już w piersiach są wytworzone . O może senna bardziej jestem, ale to równie dobrze u mnie może być od pogody - jestem niskociśnieniowcem. I czasem mnie zemdli na chwilę ale u mnie to też norma, czasem się zdarzy nawet bez ciąży bo mam problemy z żołądkiem.
Czyli w sumie żadnych nowych objawów które mogłabym powiązać z ciążą.
O ewnetulanie co czuje od momentu tego zagnieżdżania to jakby pełny brzuch na dole. Tak po części jakby pęcherz był pełny ale nie czujesz parcia na pęcherz i po części jakbym tylko na samym dole wzdęcia miała. Takie dziwne to. Z synem w ciąży chyba tak nie miałam. Ale ciążą z synem też już widzę że była zupełnie inna bo od samego początku miałam nudności i wymioty (i tak pół ciąży), byłam wieczne senna, każdy zapach powodował odruch wymiotny. A teraz nic

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Dziewczyny powodzenia życzę i tych dwóch kresek. Każda ciąża jest inna, w pierwszej ciąży z córką o tej porze wymiotowalam jak szalona a teraz nic aż zaczynam sie martwić bp jednak w społeczeństwie jest przekonanie ze ciąża to nudności
 
Dziewczyny powodzenia życzę i tych dwóch kresek. Każda ciąża jest inna, w pierwszej ciąży z córką o tej porze wymiotowalam jak szalona a teraz nic aż zaczynam sie martwić bp jednak w społeczeństwie jest przekonanie ze ciąża to nudności
Również życzę powodzenia [emoji4] mysle,ze na mdłości jeszcze przjdzie czas a jeśli nie to trzeba sie cieszyć[emoji4] ale rozumiem Cię doskonale,bo chyba juz takie jesteśmy,ze martwimy sie niezależnie od tego czy czujemy sie dobrzeczy źle.[emoji20]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co z podnoszeniem i noszeniem maluchów? Moja córka uwielbia byc noszona.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry