reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

A powiem wam najlepszy dowcip tej całej sytuacji :) Miałam testować w środę zaraz przed wizytą - im później przecież tym lepiej, bo może przecież @ przyleźć itp.... Ale że mój małż w środę ma cały dzień - znaczy wychodzi o 6.30 i wróci kole 23 ale wtorek ma wolny - to wypalił z tekstem mi wczoraj takim:
- Testujesz we wtorek!!!
- Eee? W środę rano będzie lepiej, po co we wtorek?
- Nie! Bo nie mam zamiaru dowiadywać się o wyniku przez sms albo messengera!
- Oook. To mogę zrobić zanim wyjdziesz do pracy :)
- Nie bo nie ważne jaki wynik to z nerwów i tak biegunki dostanę - a wolę być wtedy w domu niż w pracy!
Poległam XD Testuję jutro zatem - i pomyśleć że kilka miesięcy temu zasłaniał mi oczy jak widziałam maluszka w wózku i mówił żebym nie miała głupich pomysłów XD
 
reklama
Przerwa dobra rzecz. Im więcej człowiek myśli o czymś i się stara tym większy stres. A stres jest wrogiem publicznym numer 1 :) Tylko zajrzyj się pochwalić 2 kreskami z tego urlopu :)

Wonderful a jem tabletki jem ... Tylko coś nie chcą na mnie działać dzisiaj 17 czyli w środę mam kontrolę po zabiegu, ale zanim na nią pójdę to muszę test zrobić... Ehhh... A mam takiego leniaaaaa :) No to za 5 dni zaczynasz zabawy łóżkowe?! Jami jam :) jednak sex bez gumek i stresów jest najprzyjemniejszy :)
Rób test ja tak robiłam z bólem zęba też dłuższy czas mnie bolał a test zrobiłam dzień przed z wieczornego moczu jeszcze 5 dni przed @ i wyszedł cień drugiej.Teraz mam trutkę od tyg bo czeka kanałowe leczenie i jeszcze mnie pulsuje ale leków już nie biorę i mam żal że pierwszych tygodniach nie wiedziałam i brałam ibuprofen :(

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiem wam najlepszy dowcip tej całej sytuacji :) Miałam testować w środę zaraz przed wizytą - im później przecież tym lepiej, bo może przecież @ przyleźć itp.... Ale że mój małż w środę ma cały dzień - znaczy wychodzi o 6.30 i wróci kole 23 ale wtorek ma wolny - to wypalił z tekstem mi wczoraj takim:
- Testujesz we wtorek!!!
- Eee? W środę rano będzie lepiej, po co we wtorek?
- Nie! Bo nie mam zamiaru dowiadywać się o wyniku przez sms albo messengera!
- Oook. To mogę zrobić zanim wyjdziesz do pracy :)
- Nie bo nie ważne jaki wynik to z nerwów i tak biegunki dostanę - a wolę być wtedy w domu niż w pracy!
Poległam XD Testuję jutro zatem - i pomyśleć że kilka miesięcy temu zasłaniał mi oczy jak widziałam maluszka w wózku i mówił żebym nie miała głupich pomysłów XD
Hehhe dobre. Jaki ciekawy. Widzisz nie trzymaj Go w niepewności. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110] i czekam ja jutrzejsze sikanie.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już go nie muszę trzymać w niepewności...
@ przed sekundą przylazła... no to kolejny miesiąc zabaw :) Przynajmniej nie będę miała stresu o to że muszę wyrwać te zęby w ciąży :) W sumie to nawet dobrze wyszło :) Po za tym miałam stracha po tym jak przez ostatnie 4 dni faszerowałam się lekami przeciwbólowymi - przynajmniej uspokoiłam się że zaszkodziłam tylko swojemu żołądkowi i wątrobie :)
 
Już go nie muszę trzymać w niepewności...
@ przed sekundą przylazła... no to kolejny miesiąc zabaw :) Przynajmniej nie będę miała stresu o to że muszę wyrwać te zęby w ciąży :) W sumie to nawet dobrze wyszło :) Po za tym miałam stracha po tym jak przez ostatnie 4 dni faszerowałam się lekami przeciwbólowymi - przynajmniej uspokoiłam się że zaszkodziłam tylko swojemu żołądkowi i wątrobie :)
Oj i tak szkoda, że przylazla. Walczymy dalej. Lecz zęby i do dzieła. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już go nie muszę trzymać w niepewności...
@ przed sekundą przylazła... no to kolejny miesiąc zabaw :) Przynajmniej nie będę miała stresu o to że muszę wyrwać te zęby w ciąży :) W sumie to nawet dobrze wyszło :) Po za tym miałam stracha po tym jak przez ostatnie 4 dni faszerowałam się lekami przeciwbólowymi - przynajmniej uspokoiłam się że zaszkodziłam tylko swojemu żołądkowi i wątrobie :)
Szkoda ze wredota @ przylazła
Ale trzeba sie brac do roboty za kilka dni [emoji6][emoji110][emoji110]
 
Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Poroniłam....... nie pytajcie jakie to uczucie [emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry