reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Lekarz już mnie ostrzegł że będą mnie bolały bo dzidziuś jest na tylnej ściance macicy. I ból będzie się nasilał.
7.02 kolejna wizyta mam nadzieje ,że serduszko nie przestało bić.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno pięknie bije :) odrzuc zle myśli :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 ktory juz 30 t?? O jej ale zlecialo. Jak przygotowania? Piekny brzuszek :)
Ah doczytalam ze zostala komoda i przewijak:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 ktory juz 30 t?? O jej ale zlecialo. Jak przygotowania? Piekny brzuszek :)
Ah doczytalam ze zostala komoda i przewijak:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
No szybko leci [emoji2]. Chociaż jeszcze ciężko nam w to uwierzyć, że po 12 latach będziemy w 3 [emoji23]. Juz mnie męczy trochę ta ciąża, bo cukry ostatnio mi się psują strasznie, a nie jestem na insulinie i nie mam czym ich zbić.Staram się dla tego dużo chodzić, bo ruch dobry przy cukrzycy.Najwazniejsze, żeby mały był zdrowy.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 jeszcze chwila i bedziecie razem. A powiedz jakie leki bierzesz? Zastrzyki tez.?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie do 14 tc luteine i dophustan, bo były plamienia , a teraz tylko leki na tarczyce na stałe, bo niedoczynność dość poważna i teraz na koniec miesiąca pewnie insulinę na cukier, bo już dieta to za mało.


@alunia87 jeszcze chwila i bedziecie razem. A powiedz jakie leki bierzesz? Zastrzyki tez.?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Obiecane :)
1516650692-82bb1b2329ec14da-aaaaaa.jpeg
1516650699-46866f4312a123e6-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry