reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej wczoraj bylam w szpitalu na usg tj 9tc4d. Wszytsko bylo wporzadku;) serduszko biło, a fasolka nawet ,,podskoczyła'' ale od wczoraj wieczora czuje bol krzyza. Bie jest to jakis straszny bol raczej lekki, ale tyle sie naczytalam o poronieniach, ze panikuje na kazdym kroku. Myslicie ze mam sie czym martwić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja planuje kupić suszarkę do ubrań :)

tak myślę pranie z naszej czwórki i niemowlę..... cale mieszkanie zawieszę i do sądnego dnia spod szmat nie wyjde....
 
Hej wczoraj bylam w szpitalu na usf tj 9tc4d. Wszytsko bylo wporzadku;) serduszko biło, a fasolka nawet ,,podskoczyła'' ale od wczoraj wieczora czuje bol krzyza. Bie jest to jakis straszny bol raczej lekki, ale tyle sie naczytalam o poronieniach, ze panikuje na kazdym kroku. Myslicie ze mam sie czym martwić?
Ból krzyża to normalka. Dużo odpoczywaj :)

8599sek27f3kxupf.png
 
Czesc dziewczyny, podczytuje Was czasami, ale nie bardzo mam czasu napisac - caly dzien w pracy, wieczorem z dzieckiem, potem jak syn zasnie, od razu tez sie klade. Dzis znowu pracuje w domu, wiec mam chwilke wolna:)
@Ewarut, niestety nie dostalam linka forum zamknietego, napisalam na priv.
U mnie mdlosci troche minely, zbieram sie z sila, zeby pojsc na badanie krwi w koncu, no i ta wstretna glukoza od razu.
Wizyta dopiero 28 lutego, ale przed nia chce zrobic usg genetyczne
 
reklama
Do góry