reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Kurcze tak piszecie o tych otulaczach bambusowych, że chyba sama się skuszę... ;) myślę, że w sam raz przydadzą się naszym letnim dzieciom. Do wyboru widzę lullalove, poofi i motherhood (te ostatnie nawet pakowane po dwie, ma któraś z Was wersje bambusowa?)
 
Ale tak jak patrzę, to on też będzie trochę grubszy. Na chłodniejsze dni.

Jak chcesz taki otulacz na ciepłe ze 100% bambus, to sprawdź otulacze lullalove. Ja mam i to jest taki cienki materiał [emoji4]
No właśnie wydaje mi się, że nawet te grubsze kocyki z bambusem nie są tylko na zimę, bo bambus podobno bardzo dobrze odprowadza ciepło.
 
Kurcze tak piszecie o tych otulaczach bambusowych, że chyba sama się skuszę... ;) myślę, że w sam raz przydadzą się naszym letnim dzieciom. Do wyboru widzę lullalove, poofi i motherhood (te ostatnie nawet pakowane po dwie, ma któraś z Was wersje bambusowa?)

Aga - ja mam 2 pieluszki bambusowe z motherhood, ale jeszcze ich nie prałam :) ale wierzę że będzie z nimi wszystko ok :D

no właśnie mi w sklepie z artykułami dla maluszków polecała babka, żeby na lato kupić do owijania na noc właśnie kocyk bambusowy z uwagi na te właściwości termoregulacyjne ;) też mam ten otulaczek na rzepy z motherhood, ale nie wiem czy synuś będzie się dawał tak matce krępować :D znajoma kupiła i jej mały wciąż płakał jak go w otulaczek włożyła :D


a co do bambusa to znalazłam jeszcze to:
Link do: Lekki, dzianinowi kocyk - mgiełka myślicie że na noc w miesiącach czerwiec - sierpień będzie ok?
 
Ostatnia edycja:
ja już prałam pieluszki bambusowe motherhood i super zniosły pranie. prałam w takich osobnych woreczkach na pranie, bo podobno 100% bambus jest b. delikatny.

co do otulacza bambusowego to ja kupiłam taki 70% bambus, 30% bawełna:
Link do: Kocyk bambusowy Zygzaki Lulujo (niebieski) - sklep online Nodik.pl
i też świetnie zniósł pranie (też prałam w woreczku)

i mogę jeszcze polecić takie pieluszki muślinowe:
Link do: Lassig, Little Chums, Stars, muślinowy otulacz-kocyk, 85x85 cm, 3 szt.
ja akurat kupiłam w Tkmaxx za 50zł :) po praniu też wyglądają super

a i jeśli jeszcze traficie pieluszki tetrowe w lidlu w dwupakach to też polecam - są super mięciutkie i duże, no i jak to w lidlu cena super :)
 
Ostatnia edycja:
Aga - ja mam 2 pieluszki bambusowe z motherhood, ale jeszcze ich nie prałam :) ale wierzę że będzie z nimi wszystko ok :D

no właśnie mi w sklepie z artykułami dla maluszków polecała babka, żeby na lato kupić do owijania na noc właśnie kocyk bambusowy z uwagi na te właściwości termoregulacyjne ;) też mam ten otulaczek na rzepy z motherhood, ale nie wiem czy synuś będzie się dawał tak matce krępować :D znajoma kupiła i jej mały wciąż płakał jak go w otulaczek włożyła :D


a co do bambusa to znalazłam jeszcze to:
Link do: Lekki, dzianinowi kocyk - mgiełka myślicie że na noc w miesiącach czerwiec - sierpień będzie ok?
Jakby co na babyboutik.pl ten kocyk jest właśnie za 69.90 :)
 
reklama
Do góry