reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Megghan za ten dałam 49zl+10 zł przesyłka. Czekałam 2-3 dni :) książkę "W oczekiwaniu na dziecko" też mamy, mój mąż się wkręcił :D lubi czytać co się dzieje z dzieckiem w danym tygodniu.
Nad detektorem też myślę, trochę mam obaw, ale chyba się zdecyduje.. :) jak któraś z Was ma i poleca jakiś konkretny model to dajcie znać :)
 
reklama
Super, to coś dla mnie. Ile kosztuje, długo czekalas na przesyłkę?

Ja z książek polecam "W oczekiwaniu na dziecko", mnóstwo informacji, choć czasem niektóre bardziej na amerykańskie realia. Co tydzień jest opis jak duże jest dziecko, co się już wykształcił, czego możemy się spodziewać na tym etapie ciąży, itp.

Wy polecacie jakieś fajne książki "ciążowe"?
Ja polecam "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Mnie się bardziej podobała niż W oczekiwaniu na dziecko. Ja już ją przerobiłam przy pierwszej ciąży, więc jak coś mogę odsprzedać. :-)
 
Super, to coś dla mnie. Ile kosztuje, długo czekalas na przesyłkę?

Ja z książek polecam "W oczekiwaniu na dziecko", mnóstwo informacji, choć czasem niektóre bardziej na amerykańskie realia. Co tydzień jest opis jak duże jest dziecko, co się już wykształcił, czego możemy się spodziewać na tym etapie ciąży, itp.

Wy polecacie jakieś fajne książki "ciążowe"?
Ja mam i "W oczekiwaniu na dziecko" i "Ciężarówką przez 9 miesięcy" , są zupełnie inne, ale się fajnie uzupełniają :) polecam jedną i drugą...

I przyłączam się do pytania odnośnie detektora, jaki model warto kupić?
 
@ForgetMeeNot Ja korzystam z detektora od 9tc . Wypożyczyłam sobie na stronie rentmama. Jestem mega zadowolona codziennie moge posłuchać serduszka wystarczy mi kilka sekund a jestem spokojniejsza :)
 
@Justyna_maj2017 na tatara Kochana to będziemy musiały jeszcze trochę poczekać. A jak córeczka dzisiaj?
@Emilia S , dziękuję, już trochę lepiej, chociaż wieczorami po pracy zmęczenie daje o sobie znać i mdłości od czasu do czasu jeszcze mnie dopadają. Dzisiaj rano np. myślałam, że będę się witała kibelkiem, ale obeszło się bez.
Na tatara też będziesz musiała poczekać niestety, ale jak to mamy mają w zwyczaju pewnie Cię rozpieści innymi smakołykami.
A moja siostra niestety z tych co nigdy nie odpuszczają... myślałam, że teraz jak jestem w ciąży odpuści, ale... jak widać się pomyliłam.
Kciuki oczywiście zaciśnięte z całych sił :) daj znać koniecznie :) :) Będzie dobrze :)
@Juti777 jakie cudne 3 cm szczęścia :) gratuluję :) :) A nie masz na wydruku z usg podanej wartości FHR?
@Gabrysia95, ale mi narobiłaś smaku :) mmmmmm :)
@karolina921 , @gaya11 , @Gabrysia95 tak to niestety bywa z rodziną. Mnie czasami też tak wyprowadzą z równowagi, że głowa mała. Teraz np. bierzemy ślub, ale tylko cywilny. Wiedzą tylko świadkowie, moja siostra bo mój jest jedynakiem i rodzicie. Tak chcemy i koniec, ale nie wszystkim się to podoba, tym bardziej, że od kiedy się zaręczyliśmy, czyli 3 lata temu mówiliśmy, że ślub weźmiemy dla siebie, także Gabrysia ja uważam, że to Wasz dzień i Wasze święto i to Wy powinniście decydować z kim w tym dniu chcecie być.
Karolina, a Ty kiedy planujesz powiedzieć rodzinie o ciąży? :)
Ale wiesz jak to jest jak ciągle ktoś się wpierdziela. Najgorzej jest z teściową bo ani grosza nam nie dołoży a ustawiać chce wszystko. Czasem mam ochotę jej po prostu dać w mordę.
 
@Juti777 spr sobie tą książkę i dam znać :tak:

@Emilia S ja też się nad tym zastanawiam a chyba mamy dzieci w tym samym wieku. Myślę, czy go po prostu nie zabrać na kolejne usg ( po prenetalnym) i wtedy powiedzieć. Ale z drugiej strony to może być szok po tylu latach bycia jedynakiem :wink:
 
reklama
Do góry