reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Czesc dziewczyn,tak Was czasmi podczytuje, ale dzisiaj mam problem i moze ktoras z Was mnie nakieruje. Mam kleszcza,zlapalam go dzisiaj, to juz drugi kleszcz w tej ciazy. Oientujecie sie czy jesli pojade do szpitala to mi go wyciagna i dadza mi skierowanie na badania? Kleszcze to u mnie dosyc czeste zjawisko,jestem geodetka, dalej aktywna zawodowo i jakos dosyc czesto sie mnie imaja:-( a teraz tyle slyszy sie o boleriozie i mam obawy.
 
Czesc dziewczyn,tak Was czasmi podczytuje, ale dzisiaj mam problem i moze ktoras z Was mnie nakieruje. Mam kleszcza,zlapalam go dzisiaj, to juz drugi kleszcz w tej ciazy. Oientujecie sie czy jesli pojade do szpitala to mi go wyciagna i dadza mi skierowanie na badania? Kleszcze to u mnie dosyc czeste zjawisko,jestem geodetka, dalej aktywna zawodowo i jakos dosyc czesto sie mnie imaja:-( a teraz tyle slyszy sie o boleriozie i mam obawy.
W szpitalu wyciagna i nic więcej a wiem ze kiedyś kuzyn wysylal tego kleszcza na wlasny koszt do jakiejs placowki badajacej te stwory pod względem boreliozy. Na szczescie kleszcz byl niezarazony.
 
Wyciagna na 100% , i mozesz powiedzieć ze chcesz dac gada do zbadania . Bo sobie badan nie zrobisz ze wzgledu ze bolerioza sie nie objawia z dnia na dzien :/
 
Czesc dziewczyn,tak Was czasmi podczytuje, ale dzisiaj mam problem i moze ktoras z Was mnie nakieruje. Mam kleszcza,zlapalam go dzisiaj, to juz drugi kleszcz w tej ciazy. Oientujecie sie czy jesli pojade do szpitala to mi go wyciagna i dadza mi skierowanie na badania? Kleszcze to u mnie dosyc czeste zjawisko,jestem geodetka, dalej aktywna zawodowo i jakos dosyc czesto sie mnie imaja:-( a teraz tyle slyszy sie o boleriozie i mam obawy.

Nie lepiej wyciągnąć tego kleszcza samemu, niż narażać się na wielogodzinne czekanie na Izbie Przyjęć. Tym bardziej w ciąży, przecież tam są chorzy ludzie i można złapać jakaś groźną dla dzidzi infekcje. No i chyba jak już gdzieś iść to do Nocnej Pomocy Lekarskiej, a nie do szpitala. Z tego co wiem nie zaleca się badania kleszcza, bo nawet jak kleszcz był zakazony boleriozą to nie znaczy ze nas zaraził. Trzeba po prostu obserwować czy nie pojawia się rumień. A jak bardzo się martwisz, to można po kilku tygodniach zrobić sobie badania krwi.
 
Poszlam na Nocna opieke lekarska, bardzo szybko zostalam przyjeta. kleszcz zostal wyciagniety, lekarz kazal skontaktowac sie ze swoim ginekologiem i zdac sie3co do jego zalecen, on jakby byl moim lekarzem podalby antybiotak. Ale sam mowil, ze szkol co do kleszczy jest kilka. Nie zawsze bolerioza objawia sie rumieniem. Na pewno za okolo 3 tygodnie zrobie sabie badania na bolerioze, bo tak jak pisalam to nie moj pierwszy kleszc. A badan nigdy nie mialam robionych
 
Hej kochane. Wróciłam juz po urlopie opalona, wypoczeta i z nowa energia :). Od wrzesnia o ile się wszystko uda zaczynamy nowy etap naszego zycia... Oby lepszy. W nowym miejscu gdzie nikt nic niewie i o nic nie bedzie pytal... Pozdrawiam cieplo.

Totois30 wynik amnio prawidłowy.
Pewnie nigdy nie dowiemy się co bylo przyczyna śmierci naszego synka... Ale zycie toczy się dalej. Co ma byc to bedzie.

Za wszystkie z Was trzymam kciuki :).
 
@Aguu..la ale trafilam na Ciebie teraz:) piekna energia ciesze sie bardzo:* przeprowadzacie sie? Kochana wiesz jak mi przykro. Tule Cie i ciesze sie nowym etapem!!! Mam nadzieje ze niedlugo spotkamy sie na ktoryms forum, tam tez dobra energia i naprawde dobre forum pozwala uniknac wielu niepowodzen i pomoc sukcesom ktore nieuchronnie nadchodza w Twoim zyciu:):*
 
reklama
Hej kochane. Wróciłam juz po urlopie opalona, wypoczeta i z nowa energia :). Od wrzesnia o ile się wszystko uda zaczynamy nowy etap naszego zycia... Oby lepszy. W nowym miejscu gdzie nikt nic niewie i o nic nie bedzie pytal... Pozdrawiam cieplo.

Totois30 wynik amnio prawidłowy.
Pewnie nigdy nie dowiemy się co bylo przyczyna śmierci naszego synka... Ale zycie toczy się dalej. Co ma byc to bedzie.

Za wszystkie z Was trzymam kciuki :).
Agula, trzymam mocno kciuki za Was &&& Często o Tobie myślę. Życzę Ci dużo radości i szczęścia. Niech Wam to nowe miejsce sprzyja :)
 
Do góry