reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To jest najlepsze. Bo personel szpitalny wie lepiej, czy Cię boli, czy nie. Bo ktg jest wyznacznikiem bólu.

Kinderbueno oby poszło szybko i sprawnie!

Dzień dobry!.
Zaczynam weryfikować pojęcie dobrej nocy. Tzn. dzisiaj była dobra i mega się wyspałam, a pobudka co 1-1,5 godziny. Na szczęście Głodżilla jadł, robił kupę i spacji, więc było znośnie :D

Pochwalić się chce moja córką! Jest cudowna, empatyczna i kochana. Wczorajszą noc i dzień to był horror. W końcu ok 20 poszłam z dziećmi do pokoju młodej i miałam zamiar jak zawsze. Młoda do łóżka, ja na krzesło obok, Miłosz cycek w papę i czytam Werce na dobranoc. Ale co otwierałam wczoraj książkę, młody w ryk. Zrobilo mi się bardzo smutno, bo to dla mnie i córki bardzo ważny moment dnia... A co zrobiło moje mądre dziecko? Podeszła do mnie, przytulila się i mowi:
"Oj mimiii... Nie musisz mi dzisiaj czytać. Braciszek się czegoś boi, ja sobie sama pooglądam". Dała po buziaku, wzięła książkę i poszła do łóżka. A ja w szoku. Az się popłakałam ze wzruszenia jak nie patrzyła [emoji14] W końcu udało mi się spacyfikowac Miłosza i poczytalysmy.

Popkakalam się to czytając. Cuuudowna:)
 
reklama
Gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamom i trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane jeszcze, ja dziś dokładnie termin a nic sie nie zapowiada żeby młoda zechciala sie urodzic. Mało sie dzis rusza to sie położyłam właśnie żeby ją poszturchac i nadrabiam zaleglosci.
 
Dziewczyny miała któraś tak.że poszczególne wymiary odbiegają od tyg ciąży?? Jak mnie wczoraj przyjmowali to wszystko rozjechane o 3 tyg a głową to już miniatura o 5 tyg masakra... Ja naczytałam się w necie teraz świruję
Pisałam o tym wczoraj. Te usg to można sobie w dupkę wsadzić. U 2 dzieci wyszło calkiem.prz3viwnie niż usg.
 
Dziewczyny miała któraś tak.że poszczególne wymiary odbiegają od tyg ciąży?? Jak mnie wczoraj przyjmowali to wszystko rozjechane o 3 tyg a głową to już miniatura o 5 tyg masakra... Ja naczytałam się w necie teraz świruję

U mnie tak na ostatnim usg wyszlo. Brzuszek 3 tygodnie mniejszy niż reszta i w ogóle młoda się nieduża zapowiada choć moi chlopcy mieli po 3620 i 3800g. Mialam z tego powodu dodatkowe usg plus przeplywy u innego lekarza. Wymiary sie potwierdzily i rozbieznosci tez ale przeplywy idealne wiec podobno jest wszystko ok.
 
Cześć dziewczyny.

Kinderbueno czekamy z niecierpliwością na Ciebie. Oby szybko i bezboleśnie.

My teraz śpimy w pajacu, ale jeszcze niedawno potrzebowaliśmy też body pod spód. To się zmienia z wiekiem chyba.

Dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam jak mój cycek dosłownie sikał na mała jak przy nim usnęła.. śmieszne to.

Milego dnia dziewczyny
 
Schizuję bo mam tą cukrzycę i już się doszukuję przyczyn. A i. Jak mi ktś powie że z cukrzycą rozwiązują szybciej to go wyślę do "mojego" szpitala
Aniu a czy kiedykolwiek przy badaniu usg jakiś lekarz powiedział że są jakieś nieprawidłowości oprócz wczoraj?
Na temat cukrzycy i wywoływania wcześniej porodu się nie wypowiem bo ja nie miałam cukrzycy.
 
reklama
Chyba wyjdę na wyrodna matkę, bo mój syn śpi w samym bodziaku na krótki rekaw, przykryty pieluszką bambusową [emoji14]
Każde dziecko inaczej zresztą jak i dorosły na temperaturę reaguje... U mnie w domu chłodno. Ja w długim rękawie. Młody w welurach ale się nie przykrywamy.
 
Do góry