reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
a co do smoczka to u nas nie akceptuje i czasem żałuję, na chwilę chociaż by się uspokoiła bez cyca. Mam NUK, lovi, i avent. Mina jak jej daję do buzi bezcenna ha ha..
My smoka nie potrzebujemy
Mam termometr w smoczku i chciałam go wypróbować no to nowość w domu i co....
Mało się dziecko nie porzygalo.....
Także nawet nie myślę o smoczku i wolałabym żeby tak zostalo
 
I tam. Smoczki są od tego by zatykać papę. Wyobraźcie sobie takie nie smocze dziecko jak mój... nie dość że smok to wróg to jeszcze odruch ssania silny jak w odkurzaczu 1600 W. Teraz jak ogarnia że ma dłonie i można je wsadzić do buzi to jak już w pijackim rauszu trafi to aż czerwona ta piąstka od ssania. No i ten ssak w podróży autem nie zawsze śpi a jak nie śpi to chce żreć więc na pobocze i cyc inaczej serio nie da rady i cholernie mi szkoda że NIE MOGĘ ZATKAĆ GO SMOKIEM.
Mój na szczęście smowkowy
 
Ma szybko bo szkoła wstałam tetaz niedawno ale po tej 3smoka wtykalam około godz...

Dzis mam drugą koleżankę ona ma synka 4 miesiące różnez przecedzi te katorgi co my Hehe
Wstaje szkole szykować do później
 
A co dzisiaj tak cicho ? Nikogo nie ma na nocnej zmianie ? :)
U nas pobudka numer dwa i kupa numer trzy :D owocna noc :p
Hej ja byłam tzn nic nie pisałam, bo tak mi się chciało spać, mała spała 5h i obudziła się koło 2 A to jest mój najgorszy czas wolałabym żeby o 1 wtedy mi się lepiej myśli, więc zjadła o 2 :30 i zasnęła , ja odrazu poszłam spać wstałam o 6 znowu karmienie a teraz , szykuje się do pediatry z mała na 10 [emoji6]
 
reklama
Berek.
Śniło mi się nie uwierzycie... że wymiotowałam. Najpierw ja. Potem Kacper. Jak koty! Fajnie co? Rano Miki przy przewijaniu ulał sporo głównie nie przetrawionym trochę też twarogiem... kiedy przestanie?
Poza tym sytuacja wygląda tak:
Zobacz załącznik 906671
A to butki ;)
Zobacz załącznik 906672

A jakby która chciała to te EMO czy jak im tam (co. @wiciowamama. chyba ma dla Ulki) w Auchan są beżowe czy takie bardziej camel-owe i różowe pudrowe po 12 zł na kopytka Waszych dam ;)
Super buciki, jak Wy to robicie że dzidzia zasypia na brzuszku, u mnie tylko tak zasypia jak leży na mnie ale w łóżeczku nie ma takiej opcji [emoji53]
 
Do góry