reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Taaaak, czarne czasy laktacji ;) a wszystko przez, faceta oczywiście, bo to Pan ginekolog wymyślił (nazwiska nie pamiętam, muszę się dokopać znowu). To właśnie przez to nasze mamy bardzo krótko karmiły (plus to, że były tylko 3 miesiące macierzyńskiego). Jak widać na forum, rzadko które dziecko wytrzymuje tyle bez cycka, więc radośnie stawiano diagnozę, że mleko za słabe, albo go nie ma. I w ruch szło mleko w niebieskim opakowaniu i dziwne mieszanki, które mnie przerażają (ja dostawałam krupczatke na wodzie. Solidnie posłodzoną, bo cukier krzepi, mniam mniam)Zobacz załącznik 908880Zobacz załącznik 908881Zobacz załącznik 908882
To z cukrem to było dobre jak podczas II WŚ brakowało mleka i dzieciom dawało się już wszystko co mogły wypić i ich nie zabiło a pozwalało przetrwać... Uwielbiam te średniowieczne mity... no ale za PRLu trzeba było pracować a nie podzielić się z potomstwem
 
Dobra idę ściągnąć coś z cycków żeby stary mógł małego ogarnąć jak mnie nie będzie.
Coś mia... a wiem.
Mikołaj DORASTA. Wczoraj zasnął o 19:00 bez histerii itp. Pobudka 23:00 to ogarnęłam mu pueluszysko i cyc - krótko bo może z 10 minut. No i teraz po 4:00 wielgachna kupa. Cyc też z 10 minut i śpi.
Dzień też okej. Dużo śpi po 1÷3h wstaje czasem pogada pocieszy się marudzi cyca itp. i znów spanie... Ciekawe czy on tego skoku nie próbuje przespać :)
 
A u mnie standardzik. Myslalam ze moje dziecko nauczy sie dlyzwj w nocy spac ale nie. Tak zasnal o 20 ;)) ale pobudka 23 3 i w sumie chyba o 5 mu dalam cycka moze o 6 juz nie pamietam. Bo od 3 nie spie.
Kuba prezy sie harczy steka a ja masuje mu brzuszek biore na siwbiw zeby zasbal na brzuszku. A za cholere. Cisza bez stekanua trwa najdluzej 3 minuty... to moje dziecko sie wykończy....
 
U nas karmienie 22, 2 i 5 gdzie do 6 lezala i patrzyla.
Cały dzień przespala na dworze. Nogi mi odpadaly. Dzis juz chlodniej ma byc.
wczoraj atak kolki nas nie ominal ale 40min plakala a nie 2h ...
 
Dobra idę ściągnąć coś z cycków żeby stary mógł małego ogarnąć jak mnie nie będzie.
Coś mia... a wiem.
Mikołaj DORASTA. Wczoraj zasnął o 19:00 bez histerii itp. Pobudka 23:00 to ogarnęłam mu pueluszysko i cyc - krótko bo może z 10 minut. No i teraz po 4:00 wielgachna kupa. Cyc też z 10 minut i śpi.
Dzień też okej. Dużo śpi po 1÷3h wstaje czasem pogada pocieszy się marudzi cyca itp. i znów spanie... Ciekawe czy on tego skoku nie próbuje przespać :)
Ile on ma? Też tak chcę
 
Karmienie o 5 i kima do 6 chciałam do 7 ale ryk histeria taka że co rano też boli? Już wstaje mimo że chciałam pospać godz te dziecko cale moje plany psuje jakby wiedziała co ja chce.... Boję się pn bo mam ortodonte i muszę zabrać go ze sobą a to w godz kolki bosko
 
reklama
Do góry