MangoWawa
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 5 Luty 2016
- Postów
- 4 979
Dzięki za informacje, w takim razie rozejrzę się też za doradcą w Wawie [emoji4]
Link do: Doradcy noszenia - CarryLove.pl - sklep i wypożyczalnia z chustami i nosidłami ergonomicznymi.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Dzięki za informacje, w takim razie rozejrzę się też za doradcą w Wawie [emoji4]
Tula free to grow? Też kupiliśmy taką, ale koleżanka wysłała mi kilka informacji na temat kręgosłupa dziecka i czekałam aż syn usiądzie. Nawet w tym nosidle nie da się tak odciążyć kręgosłupa jak w chuście. Awaryjnie fajnie, ale może z drugim maluchem uda Ci się z chustą?
Teraz chce od początku nosić i dlatego wybieramy chustę![]()
A jak to jest z chustowaniem po cc? Też chciałam kupić chustę, ale przez tą cesarkę i przez to, że mój mąż nie chce chusty tylko nosidełko jakoś odeszłam od tego pomysłu i myślałam raczej o nisidle ergonomicznym. Tylko, że nie wiedziałam, że ono nie nadaje się dla dzieci niesiedzących.Tula free to grow? Też kupiliśmy taką, ale koleżanka wysłała mi kilka informacji na temat kręgosłupa dziecka i czekałam aż syn usiądzie. Nawet w tym nosidle nie da się tak odciążyć kręgosłupa jak w chuście. Awaryjnie fajnie, ale może z drugim maluchem uda Ci się z chustą?
Teraz chce od początku nosić i dlatego wybieramy chustę![]()
Cudnie, dziękuję [emoji175] [emoji175]Link do: Doradcy noszenia - CarryLove.pl - sklep i wypożyczalnia z chustami i nosidłami ergonomicznymi.fajny sklep i od razu kontakt do doradców
![]()
Tak free to grow, wiem o co chodzi Ci z kregoslupem i zgadzam sie jak najbardziej, zadne nosidlo nie dopasuje sie tak do naturalnego zaokraglenia pleckow maluszka jak chusta. Dlatego przez pierwsze 3 miesiace nie sadze, aby bylo choc raz uzyte, nawet awaryjnie. Tak naprawde zadne noszenie w pionie nie jest dobre, czy to chysta czy nosidlo czy nawet na rekach. Dzidzio powinien byc zawsze lekko pod katem, tak aby sila grawitacji nie dziala pionowo, ale to juz takie dywagacje na poziomie ekspertow fizjoterapii. Mysle, ze jesli np bedziemy mieli problemy kolkowe i noszenie w chuscie mialoby ulatwic wszystkim przezycie tego okresu to bede probowala, ale jesli nie to nosic sie bedziemy jak mlody zasiadzie i bedzie tez juz cieplej. A na poczatek gondolka i lezymy![]()
Ja czytałam że nie ma problemu, tylko trzeba odpowiednio zawiązać żeby węzeł nie był w okolicy blizny...A jak to jest z chustowaniem po cc? Też chciałam kupić chustę, ale przez tą cesarkę i przez to, że mój mąż nie chce chusty tylko nosidełko jakoś odeszłam od tego pomysłu i myślałam raczej o nisidle ergonomicznym. Tylko, że nie wiedziałam, że ono nie nadaje się dla dzieci niesiedzących.
A jak to jest z chustowaniem po cc? Też chciałam kupić chustę, ale przez tą cesarkę i przez to, że mój mąż nie chce chusty tylko nosidełko jakoś odeszłam od tego pomysłu i myślałam raczej o nisidle ergonomicznym. Tylko, że nie wiedziałam, że ono nie nadaje się dla dzieci niesiedzących.
To ja się jeszcze zastanowię i posprawdzam cenyPo cc można jak najbardziej. Na fb, grupie chustowej też ostatnio widziałam takie pytanie i mamy zaczynają nosić maluchy po 3-4 tygodniach po cc.
To ja się jeszcze zastanowię i posprawdzam cenymam o tyle dobrze, że u mnie we wsi jest dziewczyna, która się tym fascynuje, nawet organizuje spotkania z innymi mamami, które noszą. Chyba się do niej odezwę
![]()