reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ten Activ Mama?
Nie, Gosia ten
613AQnnxZAL._SY355_.jpg
 

Załączniki

  • 613AQnnxZAL._SY355_.jpg
    613AQnnxZAL._SY355_.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 311
reklama
Jaki leżaczek kupilas?

Jeszcze żaden bo ten co wybraliśmy trochę kosztuje i zdecydowałam, że chce się z tà myślą przespać. Włożyliśmy na chwile młodego na próbę i tak słodko wyglądał bo on buja tak na boki, ale docelowo młody się rozpłakał i ulał i nie wiem czy to wina bujaczka czy tego ze niedawno jadł i był już zmęczony tym długim spacerem.

Kurczę boje się, ze my kupimy i on nie będzie chciał w tym siedzieć :( niby jest on aż do 30-40 kg wiec zawsze może do niego dorosnąć ale potrzebuje czegoś na już bo plecy mi siadają :(
 
Zrób tak, jakbyś zrobiła bez kp, bo ten lek jest całkowicie bezpieczny (zresztą masz tam opis na e-lactancia). Ale na pewno jak najszybciej skontaktuj się z psychiatrą...
No to jutro wezmę pierwszą dawkę bo to już drugie źródło ja znalazłam farmakologiczno-medyczne czy jak tam z podanymi wartościami które są dopuszczone przy cyckaniu i braniu danych psychotropów.
 
Mi pediatra mowila, ze czesto infekcje u dzieci np.ukladu moczowego moga onjawiac sie brakiem apetytu. Moze warto podejsc donlekarza, zeby obejrzal mala? A nie miala szczepien. Moj dzidzius po szczepieniu ma gorszy apetyt.
Szczepienie tu pierwsze dopiero w grudniu

Apetyt w sumie to ma tylko tak na raty je. Myślę że może też przez te ulewania.
 
nie martw się , to są naprawdę minimalne odchylenia . Powiem Ci najlepsze

W Polsce w tamtym roku robiłam badania krwi jak co roku w Polsce
I wyszła mi TSH koło 5 gdzie norma go jest 4 oczywiście ja już spanikowana że mam tarczyca chora i że nie będę mogła mieć dzieci, że będę musiała brać tabletki itp
Minął tydzień jak wróciłam do Holandii i poszłam D o lekarza w celu powtórzenia wyników, i dodatkowe na tarczyca
I co się okazało że tarczyca super wartość wynosił 2.5 z taka to już można śmiało starać się o dziecko i te inne wartości tarczycowe były w normie, 3 miesiące późnej byłam już w ciąży [emoji6]

A w Polsce to już by dali mi lekarstwa. ... dlatego wszystko z głową kochana bez paniki , napewno małemu nic nie jest A skoro teraz mało je widocznie nie ma więcej potrzeby za 2 dni może jeść więcej. [emoji10]

[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Do góry