KatarzynaCarmen
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 14 Kwiecień 2018
- Postów
- 1 434
Dziękujemy przyda się [emoji9]Zdrówkatrzymajcie się
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Dziękujemy przyda się [emoji9]Zdrówkatrzymajcie się
Biedactwo ale macie już za sobą. Ja to się zastanawiam czy dziś wychodzić na dwór bo jest paskudnie ale nie pada i nie wieje... [emoji848] Mi jest jakoś zimno...Hej ,dziewczyny my dzisiaj po pierwszym szczepieniu , mała płakała, a ja razem z nią, teraz na spacerku jesteśmy, mała ładnie zasnęła, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze [emoji6]
Też musiałabym autem na myjnie pojechać ale to w przyszłym tygodniu bo za tydzień do siostry jadę do Poznania z dziećmi, moje chłopaki będą już za godzinę i 3 dni wolnego przez ten 12 listopada bo od wczoraj oficjalnie wiadomo że jest dniem wolnym.
@kasiaczek89.pl weź odpocznij kobieto.
Też musiałabym autem na myjnie pojechać ale to w przyszłym tygodniu bo za tydzień do siostry jadę do Poznania z dziećmi, moje chłopaki będą już za godzinę i 3 dni wolnego przez ten 12 listopada bo od wczoraj oficjalnie wiadomo że jest dniem wolnym.
@kasiaczek89.pl weź odpocznij kobieto.
U nas jest zakaz mycia aut pod domem... I muszę korzystać z myjni, może jak bym miała ogrodzone jakimś płotem gdzie nic nie widać co się na podwórku dzieje to myłabym u siebie a tak nie mam możliwości...Ja auto myje zazwyczaj na dwa wiadra i pod domem. Ale nie mam siły latac dziś wiec myjnia
U nas jest zakaz mycia aut pod domem... I muszę korzystać z myjni, może jak bym miała ogrodzone jakimś płotem gdzie nic nie widać co się na podwórku dzieje to myłabym u siebie a tak nie mam możliwości...
Dokładnie tak, a nawet gdybym tylko samą wodą myła to znajdzie się życzliwi sąsiad który potrafi pod...ać o byle co i na policję zadzwonić, a mam takowego więc lepiej gówna nie ruszać bo będzie gorzej śmierdziało...Niby tak. U nas nie ma. Ale rozumiem ze to o środowisko chodzi i używam minumum chemii![]()
Cieszę się że już mamy to za sobą ale strasznie się martwię, żeby bylo okej
Kasiu będzie dobrze [emoji5] obawy są zawsze to zrozumiałe [emoji6]Cieszę się że już mamy to za sobą ale strasznie się martwię, żeby bylo okej