reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No to już nie mam innego pomysłu z tym guzkiem. Sama sobie nie sięgniesz niestety.
A my byłyśmy dzisiaj na badaniach i już mam wyniki. Morfologia,crp,żelazo ,cukier i TSH wszystko w normie. Czyli te dni słabego jedzenia to nie anemia a koziołek w dupce
Ja właśnie zamierzam małej badania zrobić ,dobrze że u was wszystko w porządku [emoji4]
Dzien dobry:happy: a probowalas moze przykladac potluczone liscie kapusty schlodzone wczwsniej w lodowce mi pomogly daja niesamowita ulge
Próbowałam fajnie "rozpuściło" te grudy tylko ten jeden guzek
 
reklama
To i ja sie przylacze jesli pozwolicie [emoji6] (jestem z prywatnego[emoji6]) pisalam tu juz kiedys ,ale tyle dziewczyny 'skrobaly' ,ze nie dawalam rady czytac a co dopierobpisac [emoji849][emoji854]
Teraz jest nas troszke mniej wiec moze mi sie uda [emoji6]
Witamy , już powoli się do kupy zbieramy [emoji847]
 
Witajcie mój miał po szczepieniu 5w1 jeden z objawów nie przerywany płacz nie wiedziałam jak mu pomóc i tez się popłakałam na szczęście do godz to trwało a wasze pociechy jak się zachowywały po szczepieniu infarixem?
 
Witajcie mój miał po szczepieniu 5w1 jeden z objawów nie przerywany płacz nie wiedziałam jak mu pomóc i tez się popłakałam na szczęście do godz to trwało a wasze pociechy jak się zachowywały po szczepieniu infarixem?
Mało tego mój szanowny mąż uznał ze robie z igły widły bo nie jest tak źle są nawet i różne objawy na to wszystko się strasznie poklocilismy w ogóle to my się klocimy odkąd pamiętam ale wczoraj to już przegiol pale na maksa[emoji52]
 
Mało tego mój szanowny mąż uznał ze robie z igły widły bo nie jest tak źle są nawet i różne objawy na to wszystko się strasznie poklocilismy w ogóle to my się klocimy odkąd pamiętam ale wczoraj to już przegiol pale na maksa[emoji52]
Ah faceci moja Iga od kilku dni strasznie płacze widzę że z bólu mówię do męża że pójdę z nią do lekarza a on do mnie że przesadzam bo dzieci płaczą... Tylko że jego jak boli brzuch to umiera i leży odłogiem
 
Atjodla-moj maly tez przerazliwie plakal po szczepieniu ,bolalo go [emoji17] plakal inaczej niz zawsze [emoji17]
P.S. tez mam kose ze starym [emoji48]
 
Ah faceci moja Iga od kilku dni strasznie płacze widzę że z bólu mówię do męża że pójdę z nią do lekarza a on do mnie że przesadzam bo dzieci płaczą... Tylko że jego jak boli brzuch to umiera i leży odłogiem
My szczepienie miałyśmy 5 tygodni temu następne 11 po szczepieniu to ona wyła w przychodni godzinę nie mogłam jej uspokoić no i w domu gorączkę miała ogólnie cały dzień płakała wtedy
 
reklama
Do góry