reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej dziewczyny. Jestem, czytam. Nie mam siły się udzielać, najchętniej przespalabym cały dzień.
Mam już wyniki z toxo awidność i krzywej cukrowej. Przesłałam lekarzowi i jak uzna, że coś jest nie tak ma wieczorem dzwonić.
 
reklama
Jak będzie tak ciepło jak w tym roku to myślę że można od razu z dzieckiem wychodzić. Tzn wtedy jak się będziesz czuć na siłach bo też zależy od rodzaju porodu naszych sił i samopoczucia. Spokojnie, jak urodzisz to sama będziesz wiedzieć, jest coś takiego jak intuicja matki i każda mama po porodzie wie co dla dziecka najlepsze [emoji6]


Zmierzyłam przed chwilą ciśnienie i 113/85 [emoji47] pierwszy raz od kilku lat chyba mam takie niesie ciśnienie, dlatego tak mnie dzisiaj głowa boli, bo nie przyzwyczajona jestem :)
 
Jak będzie tak ciepło jak w tym roku to myślę że można od razu z dzieckiem wychodzić. Tzn wtedy jak się będziesz czuć na siłach bo też zależy od rodzaju porodu naszych sił i samopoczucia. Spokojnie, jak urodzisz to sama będziesz wiedzieć, jest coś takiego jak intuicja matki i każda mama po porodzie wie co dla dziecka najlepsze [emoji6]


Zmierzyłam przed chwilą ciśnienie i 113/85 [emoji47] pierwszy raz od kilku lat chyba mam takie niesie ciśnienie, dlatego tak mnie dzisiaj głowa boli, bo nie przyzwyczajona jestem :)
Ja dzisiaj miałam 97/54 a puls 79 i też cały dzień masakrycznie boli mnie głowa [emoji58]
 
Olagie w ciąży niskie ciśnienie jest normą, ja mam 100/60 Ale w szpitalu jak miałam 90/50 to mówili że to normalne
 
Ja mam całe życie takie ciśnienie. 100/60 to jest max zazwyczaj mam 95/50 :) podobno będę długo żyła.
Ja nie mam kiedy się udzielać, bo latam cały czas nie umiem usiedzieć w domu.

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta! [emoji8]
 
pumelova, ja w ciąży czy nie zawsze książkowe 120/80 dlatego trochę mnie takie niskie zszokowało;) i dlatego moje pytanie[emoji4]
 
Ja mam całe życie takie ciśnienie. 100/60 to jest max zazwyczaj mam 95/50 :) podobno będę długo żyła.
Ja nie mam kiedy się udzielać, bo latam cały czas nie umiem usiedzieć w domu.

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta! [emoji8]

No to wygląda na to, że niskie ciśnienie nie idzie w parze osłabieniem itd;)
 
reklama
Do góry