reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
No to dobre wiesci:) to teraz dbaj o siebie i cierpliwie czekaj na kolejną wizytę :* a serduszko było? :) ja ostatni okres 30 stycznia więc mogę być w podobnej sytuacji na usg chyba że owulacja wcześniej się przydażyla :)

Nawet jeszcze nie było zarodka. Tylko pęcherzyk i ciałko żółte. Na serduszko za wcześnie.. Mam nadzieję że ciąża dobrze się rozwija i pęcherzyk będzie rosnął :)
 
Nawet jeszcze nie było zarodka. Tylko pęcherzyk i ciałko żółte. Na serduszko za wcześnie.. Mam nadzieję że ciąża dobrze się rozwija i pęcherzyk będzie rosnął :)
Uu a ja tu się nastawiam że posłucham bicia serduszka :D jednak pewnie jeszcze poczekam tak jak Ty. Na razie czekam do godziny 15 bo będę miała wyniki z bety i zobaczę jak przyrasta (o ile w ogóle..) no ale staram się być dobrej myśli :)
 
reklama
Też się boję, ale to jest silniejsze ode mnie. Jak zaczynałam starania o dziecko z półtora roku wstecz to już przeglądałam wózki i łóżeczka. No ale ja tak mam że wszystkim, jeszcze dobrze wakacji nie wykupię a już planuję co będę robić i co zwiedzę;)
Może to i lepiej, wtedy myślisz tylko o dobrych rzeczach i nie stresujesz się niepotrzebnie :) nie wiem czy będę miała w ciąży taki moment że będę spokojna.. Może 3 trymestr chociaż taki będzie :)
 
Do góry