reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
I pomyśleć ze ja ani jednej bety nie zrobiłam, w sumie w żadnej ciąży, co ma byc to będzie, nie chce się nakręcać. Wystarczy mi stres związany z wizyta u gina. Byleby dotrwać jakoś do tej srody, tylko najgorsze to ze bede dopiero w 5 tc i pewnie nic nie będzie widać, i tak pewnie za tydzień kolejna wizyta i tak jeszcze przez 9 mcy hehe . Ja mam w dodatku krew RH -i oby się nic z tego tytułu nie przyplątało.


Narazie nie mam żadnych ciążowych objawów, chyba jako jedyna :p
 
Dziewczyny zaczynam się poważnie martwić.. Codziennie mierze sobie temperaturę i zawsze miałam 37-37,3 teraz od wczorajszego wieczoru spadła do 36.6... Czy organizm już odpuszcza? Co się dzieje?
 
Ufff, wynik 12505 mIU/ml [emoji7] przyrost w normie wg kalkulatora :) to mi wystarczy na spokojny weekend :)
Super [emoji108] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
Tak czytam ze sie stresujecie, a ja mam to samo!! [emoji85][emoji85][emoji85][emoji16]

Staralismy sie ponad 2 lata, nie bylo szansy na ciaze, w koncu kupa nerwow, stresów i pieniedzy, nieudane inseminacje, wieczne wizyty u lekarzy i co kazdy to inny sposób na leczenie i leki [emoji849][emoji849] az w koncu in vitro, udane [emoji3590][emoji3590] tak sie ciesze a tak sie boje... Najbardziej boje sie ze jestem taaaaka szczesliwa, tak wymarzona jest ta ciaza, większość juz o niej wie i w pracy (bo co chwile musialam brac wolne na wizyty, punkcje, transfer, stymulacje, monitorong...) i w rodzinie blizszej kazdy kibicowal przy in vitro wiec wiadomo ze po transferze pytali czy sie udalo

I najbardziej się boje tego ze jestem taka szczesliwa, a moze ftu ftu nie byc serduszka, ale pojawic sie plamienie, albo cos....

Za podtrzymanie od dnia transferu czyli 1 marca tygodniowo place 600zl, wyniki mam super, progesteron okolice 100 jednostek... to chyba musi być dobrze

Ale dzis na wszelki wypadek ide na bete, a we wtroek mam wizyte ale bedzie 5t2d wiec nic nie zobaczymy jeszcze [emoji14]
 
Czesc mamuski! Ja juz 2h w pracy a gdzie tam 15... Spac w nocy jakos bie moge. Nie umiem znalezc sobie miejsca, do tego wszystkiego mdlosci dochodza.. Ale w dzien jestem jak nowo narodzona bez zadnych objawow. Za to jak przyjdzie wieczor... No coz. Trzeba wytrzymac! Za 4dni wizyta u lekarza :D
 
I pomyśleć ze ja ani jednej bety nie zrobiłam, w sumie w żadnej ciąży, co ma byc to będzie, nie chce się nakręcać. Wystarczy mi stres związany z wizyta u gina. Byleby dotrwać jakoś do tej srody, tylko najgorsze to ze bede dopiero w 5 tc i pewnie nic nie będzie widać, i tak pewnie za tydzień kolejna wizyta i tak jeszcze przez 9 mcy hehe . Ja mam w dodatku krew RH -i oby się nic z tego tytułu nie przyplątało.


Narazie nie mam żadnych ciążowych objawów, chyba jako jedyna :p
I jesteś spokojniejsza- co ma być to będzie:) ja robilam jedna betę. Na iść umówiłam się dopiero w 8tc zeby juz na pewno usłyszeć serduszko. Jeśli ma być to będzie.
Ja tez nie mam objawów. No dobra zasypiam po południu ale ze spac nie mogę to nie objaw[emoji23]
 
reklama
Ja jednego dnia miałam taką deprechę, że mój narzeczony wziął wolne aby ze mną zostać i rano pojechać na betę. Nie powiem, chyba mnie to uratowało przed atakiem paniki. O ile nie będzie żadnych plamień chyba już daję spokój z beta, bo oczekiwanie na wynik to dla mnie katorga.

Mi lekarz po usg powiedział, żeby już nie robić bety i tylko ostatni wynik go interesował. A drugi w sumie nawet nie zapytał czy ją badałam. Ja też myślałam, że beta taka ważna, ale same trochę tą betę przeceniamy, interpretujemy z niej więcej niż lekarze i się nakręcamy :D We wtorek masz wizytę więc dowiesz się więcej niż z bety :)
 
Do góry