reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Też to czytałam. Ale dorośli, a konkretnoe kobiety mają charakterystyczne objawy m.in. przeziębienie, bóle kolan, ja miałam też wypieki na twarzy kilka dni, ale nie wiedziałam wtedy ze taka choroba istnieje. Dopiero jak córka się zaraziła to zaczęłam czytać i się zaczęło...
Dzięki ze mowisz ! Mam nadzieję że nas ominie... I nasze starsze dzieci...
 
reklama
Dzięki ze mowisz ! Mam nadzieję że nas ominie... I nasze starsze dzieci...
Najlepiej sobie zrobić igg i igm ale to dosyć spory koszt bo ok. 150zł. Wiele osób ma już przeciwciała i wtedy można spać spokojnie.
A ogólnie to UCIEKAJCIE OD DZIECI Z CZERWONYMI POLIKAMI, takie jakby je ktoś z plaskacza strzelił. Parwowirus jest najgroźniejszy w 2 trymestrze. W 1 jest najmniejsza szansa zarażenia płodu (tylko 5%) ale od razu kończy się to poronieniem.
 
Najlepiej sobie zrobić igg i igm ale to dosyć spory koszt bo ok. 150zł. Wiele osób ma już przeciwciała i wtedy można spać spokojnie.
A ogólnie to UCIEKAJCIE OD DZIECI Z CZERWONYMI POLIKAMI, takie jakby je ktoś z plaskacza strzelił. Parwowirus jest najgroźniejszy w 2 trymestrze. W 1 jest najmniejsza szansa zarażenia płodu (tylko 5%) ale od razu kończy się to poronieniem.
Mam nadzieję że w zlobku nic nie będzie...
 
Mam nadzieję że w zlobku nic nie będzie...
Może powiedz opiekunkom, że jakby był wysyp rumienia to żeby dały Ci znać i zabierz córę na jakiś czas. Dla bezpieczeństwa.
U mnie nie dość że córka miała ten rumień w październiku, to potem ospę w listopadzie [emoji33] A wcześniej w przedszkolu było kilka rzutów i nigdy nie przyniosła.
 
A macie informacje czy to świństwo występuje u osób starszych? Z takimi pracuje i coraz częściej zastanawiam się, czym się za chwilę zarażę....
Najlepiej sobie zrobić igg i igm ale to dosyć spory koszt bo ok. 150zł. Wiele osób ma już przeciwciała i wtedy można spać spokojnie.
A ogólnie to UCIEKAJCIE OD DZIECI Z CZERWONYMI POLIKAMI, takie jakby je ktoś z plaskacza strzelił. Parwowirus jest najgroźniejszy w 2 trymestrze. W 1 jest najmniejsza szansa zarażenia płodu (tylko 5%) ale od razu kończy się to poronieniem.
 
Jestem po wizycie....
[emoji3059][emoji7][emoji1787]
4.4 cm szczęścia.
Zdjęcie poniżej pokazuje już dużego człowieka. Wzruszyłam się.
IMG_20190508_225023.jpeg
 
A jak się przyszłe mamy czują.?? Też macue ból podbrzusza jak na okres i kucia w lewym boku że spać wam to nie daje ??, brzusie już widoczne u was ??
 
reklama
Ja mam czasem takie kłucia to raz z lewej raz z prawej... Mój lekarz twierdzi że to normalne w ciąży.. Więc nie panikuje z tego powodu. Ogólnie jestem leżąca ze względu na krwiak.. Ale lekarz pozwala od czasu do czasu na mały spacer.. I wtedy zaczyna się ból podbrzusza... Podejrzewam że z powodu małej ilości ruchu :(((
A jak się przyszłe mamy czują.?? Też macue ból podbrzusza jak na okres i kucia w lewym boku że spać wam to nie daje ??, brzusie już widoczne u was ??
 
Do góry