reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej
Mi sie zeby jak na razie nie psuja ale mam.aparat zalozony i chodze systematycznie do ortodontki ktora tez.mi te zabki naprawiala zawsze wiec szybkim przeglad zawsze.ich robi. Pytalam.czy musze.miec aparat zdjety.do.porodu i mowila ze nie i jestem.w szoku jakoa.nie wyobrazam.sobie rodzic w aparacie bo.jednak.moge.ugryz z bolu w zamek moze mi wypasc ja nie zauwaze czy ktoras tak.miala ?

U nas dzis pogoda.paskudna :/
Hmm szczerze mówiąc nosiłam aparat 2 lata, nie podczas ciąży ale chyba nigdy do głowy by mi nie przyszlo żeby sie zastanawiać nad tym czy mogę go mieć podczas porodu a już na pewno czy wyleci. Mi on właściwie w niczym nie przeszkadzał i wydaje mi się że tu nie ma się czym martwić. ;)

Jeśli chodzi o zeby to robiłam przegląd przed ciąża. W poprzedniej ciąży tak samo przed i w trakcie ciąży i żaden się nie popsuł. Miałam jedynie darmowe czyszczenie zębów. Od żelaza zeby mogą mieć brzydki nalot dlatego dobrze jest po przyjęciu tabletki przeplukac jamę ustna.
Wszystkim wizytujacym dziś życzę powodzenia :)
 
Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś z Was biorąc antybiotyk odczuła zmniejszenie dolegliwości ciążowych?
 
Ja aktualnie biorę, ale dolegliwości tzn mdłości już jakos w tamtym tygodniu zaczęły mi mijać także to nie po antybiotyku;)
No a mnie chyba jakoś mniej bolą piersi ale za to mdłości. Wiem że piersi nie muszą boleć ale w poprzedniej bolały cały czas tak samo. Chyba swiruje już.
 
O matko jakie drogie te badania! A jeszcze w poniedzialek 2tura: z hiv,hcv,hcb,vldr. Rozlozylam na dwa razy bo razem wyszlo mi 499zł. ;-(
 

Załączniki

  • 1557390215285550564806.jpg
    1557390215285550564806.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 55
reklama
Dzień dobry :) witam się z pracy.
Jestem ciągle senna i najchętniej położyłabym się i nic nie robiła. Generalnie czuję się licho w ciąży choć staram się funkcjonować normalnie. Mam mega mdłości, zwłaszcza rano i wieczorem.
Byłam ostatnio na badaniach i mam za wysoką glukozę na czczo. I muszę zrobić test obciążenia glukozą...
masakra...w pierwszej ciąży miała cukrzycę ciążową i brałam insulinę..już mnie mdli na samą myśl, że mam iść wypić do cholerstwo...
Czy któraś z Was przyjmuje clexan w ciąży? Robią Wam się siniaki?
 
Do góry