reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

Bo byłam glupią nastolatka, która wyrwała się z domu i w dupie miała miesiączki i ktorej czas mijał tak szybko. Obudzilam się pewnego dnia i pomyślałam " kurde a okres"? Więc z nieodpowiedzialnej 19latki szybko stałam się dojrzała mama :) wszystko dla tych małych, nieznośnych urwisow :)
Rozumiem. Najważniejsze że wszystko skończyło się dobrze.
 
reklama
Łał, jeśli mając 19 lat urodziłaś pierwsze, to cię podziwiam. Ile teraz się słyszy o madkach, które zachodzą w ciążę jako nastolatka, a potem skazują malenstwa na pewną śmierć, bo nadal pozostają głupimi, imprezowymi dziewuchami[emoji6]. To ile lat będzie między rodzeństwem, jeśli mogę spytać?
Ps. Sorki, za komentarz o moczu, ja bym nie wytrzymała, a szczególnie jak planuje testować [emoji4]
 
Różnica duża, bo 7 lat. Musiałam ustatkować sprawy finansowe, pracę. Teraz jestem gotowa na drugie. Już z pełną świadomością. Jak mu powiem? W sensie mężowi? Pokazałam mu wczoraj test to pękał z dumy, że trafił, ale też trochę się przestraszył :) jak to facet,! Zaznaczyłam mu natomiast, że strasznie się boje, bo zrobiłam test przed miesiączką, że na radosc przyjdzie czas. Chyba sama bardzo chce w to wierzyć
 
Aaa..ja zawsze marze o takim filmowym scenariuszu np. romantyczna kolacja, ale zamiast głównego dania buciki, albo jeszcze inaczej, ale podobnie jak ty zawsze wale prosto z mostu, bo zawsze pozytywny test daje takiego kopa, ze chce się krzyczeć z radości. Trzymam kciuki za was[emoji11]
 
Tak tak, a potem rzucacie się sobie w ramiona i płaczecie szczęściem :))) to tylko w filmach :p a co Ty masz tyle dzieci czy tyle prób za sobą?
 
Boli mnie brzuch jak na okres, tak jakbym miała trochę zaparcie. Nienawidzę poczucia bezradności.
 
Boli mnie brzuch jak na okres, tak jakbym miała trochę zaparcie. Nienawidzę poczucia bezradności.

Spokojnie! Bol jak na okres jest normalny, ja mialam nawet mocniejszy przed spodziewana @ i jeszcze kilka dni po tak wiec cierpliwie czekalam a tu dwie kreski na tescie zamiast okresu
Wiele kobiet odczuwa taki bol, takze badz dobrej mysli :) oczywiscie jesli Cie cos bardzo niepokoi a bol odbiega od "normy" to wiadomo ze trzeba reagowac,
 
Spokojnie! Bol jak na okres jest normalny, ja mialam nawet mocniejszy przed spodziewana @ i jeszcze kilka dni po tak wiec cierpliwie czekalam a tu dwie kreski na tescie zamiast okresu
Wiele kobiet odczuwa taki bol, takze badz dobrej mysli :) oczywiscie jesli Cie cos bardzo niepokoi a bol odbiega od "normy" to wiadomo ze trzeba reagowac,
Na prawdę miałaś dość silny ból brzucha jak przed @ a okazało się, że to ciąża? Ja mam mieszane uczucia.. tydzień po owulacji zaczął się ból podbrzusza podobny jak ten na miesiączke... i tak czekam i czekam.. :( A do terminu @ jeszcze 8 dni :(
 
Na prawdę miałaś dość silny ból brzucha jak przed @ a okazało się, że to ciąża? Ja mam mieszane uczucia.. tydzień po owulacji zaczął się ból podbrzusza podobny jak ten na miesiączke... i tak czekam i czekam.. :( A do terminu @ jeszcze 8 dni :(
To ile trwa Twój cykl? Jeżeli 14 dni przed miesiączką następuje owulacja, a Tobie zostało 8 to minęło dopiero 6. Albo się zagniezdza coś, albo Twoja psychika pracuje albo owulacja Ci się przesunęła. Ja tydzień temu też miałam delikatne bóle, ale myślałam że to WC :)
Nie rób testów przed okresem, ja tak zrobiłam i dobra wiadomość jeszcze więcej spowodowała u mnie niepokoju. Wiesz...takie uczucia radości i strachu, a to wykańcza. Ale ja tu mogę sobie gadać, czasem niecierpliwość wygrywa :) trzymam kciuki :)
 
reklama
To ile trwa Twój cykl? Jeżeli 14 dni przed miesiączką następuje owulacja, a Tobie zostało 8 to minęło dopiero 6. Albo się zagniezdza coś, albo Twoja psychika pracuje albo owulacja Ci się przesunęła. Ja tydzień temu też miałam delikatne bóle, ale myślałam że to WC :)
Nie rób testów przed okresem, ja tak zrobiłam i dobra wiadomość jeszcze więcej spowodowała u mnie niepokoju. Wiesz...takie uczucia radości i strachu, a to wykańcza. Ale ja tu mogę sobie gadać, czasem niecierpliwość wygrywa :) trzymam kciuki :)
Mam cykle 32 dniowe. Owulacja była jakoś w piątek 3 maja ( miałam cykl monitorowany ) To nie jest tak, że boli dopiero teraz.. ból zaczął się jakoś tydzień po owulacji i utrzymuje się do dziś.. raz boli mocniej raz słabiej.. obawiam się, że to @ ehh
 
Do góry