reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Wiesz co nie chce się stresować na zapas. Poczekam spokojnie do 21 maja i pojadę do ginekologa. Jeśli z pęcherzyka zrobi się torbiel to napewno będzie to widział na usg. Najgorsze jest to że nie wiem kiedy kompletnie spodziewać się miesiączki w tym cyklu
Koniecznie w kolejnym cyklu zacznij brać Agnusa.. jeśli się nie sprawdzi kolejny raz z całego serca polecam Miovarian :) wydaje mi się, że po takim czasie raczej też będzie można sprawdzić czy owu była :) Poproś lekarza o monitoring w następnym cyklu.. powiedź, że to dla Ciebie ważne, a najlepiej niech wypisze clo :D
 
reklama
Koniecznie w kolejnym cyklu zacznij brać Agnusa.. jeśli się nie sprawdzi kolejny raz z całego serca polecam Miovarian :) wydaje mi się, że po takim czasie raczej też będzie można sprawdzić czy owu była :) Poproś lekarza o monitoring w następnym cyklu.. powiedź, że to dla Ciebie ważne, a najlepiej niech wypisze clo :D
Będę z nim rozmawiać. Zaproponuje mu monitoring clo i w razie wu laparoskopie.
 
Dziewczyny ja jak nie miałam monitoringu to mierzyłam temperature, żeby wiedzieć czy owulacja była. Przy cyklach bezowulacyjnych wg nie wzrastała. Ale przy tym ostatnim pomimo, że nie chodziłam do lekarza, widziałam że owulacja była. Byłam wtedy dużo spokojniejsza, bo wiadomo że coś się dzieje. Polecam wam chociaż tą metodę, bo skąd macie wiedzieć, że jajeczka pękają? Dla lekarza to też może być podpowiedź :)

Ja mierzyłam, skok był a ciąży nie było. Prawdopodobnie nie pękało.
 
A sprawdziłas czy pękają u Ciebie pęcherzyki?

Robiłam tez testy owu i tez wychodziły pozytywne. Badania jak zrobiłam to p/ciała przeciw plemnikom 1:10 i prolaktyna była niby w normie ale dr mówiła ze za wysoka. Jestem teraz po monitoringu i pękł. Drugi cykl z CLO, na pęknięcie dr kazała mi wziąć 2 tab bromergonu. 18dc na usg widoczne ciałko żółte. Dziś jest 20dc. Czekają mnie najdłuższe 2 tygodnie. A no i dała mi Dupka.
 
Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa. Staramy się z mężem prawie dwa lata, dopiero od niedawna wiem, że to przez za wysoką prolaktynę, która wyszła mi dopiero przy badaniu z obciążeniem. Od 3 tygodni biorę Dostinex i w zeszłym tygodniu brałam Clo, dziś mój 9dc, w poniedziałek czyli w 14dc idę na monitorowanie cyklu. Na razie nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia, ale to mój pierwszy cykl przy takich lekach, więc jestem trochę podekscytowana :) ciekawe jak to będzie u mnie. Ze zmian po Dostinexsie zauważyłam szybszą i krótszą miesiączkę, mam nadzieję, że to w wyniku działania leku, a nie przypadek..
Pozdrawiam wszystkie starające się dziewczyny i życzę Wam powodzenia! :)
 
Robiłam tez testy owu i tez wychodziły pozytywne. Badania jak zrobiłam to p/ciała przeciw plemnikom 1:10 i prolaktyna była niby w normie ale dr mówiła ze za wysoka. Jestem teraz po monitoringu i pękł. Drugi cykl z CLO, na pęknięcie dr kazała mi wziąć 2 tab bromergonu. 18dc na usg widoczne ciałko żółte. Dziś jest 20dc. Czekają mnie najdłuższe 2 tygodnie. A no i dała mi Dupka.
Aha no to życzę abyś ujrzała 2kreski na teście.
 
reklama
Do góry