reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kochane z tymi staraniami i odpuszczeniem nie do konca sie zgodze....my odpuscilismy bo przeprowadzka,bo wiecej czasu na sport zaczelismy przeznaczac,bo wyjazd nad morze zeby odpoczac i jakos lipa z tego...nawet sama bylam zdziwiona ze umiałam od tak poprostu nie myslec o dziecku....nie bralam nawet leków zadnych bo jakos tak mnie siły odeszly zeby sie dalej starac tymbardziej ze czekamy na wizyte w klinice niepłodnosci...ale to takie czekanie ze nawet nie wiem czy cokolwiek pomoga....nie wszystkim sprzyja odpuszczenie jednak...
Pozdrawiam Was Kobietki
 
reklama
Nie wiem co mi się dzieje ale jakaś słaba jestem czuje się nie fajnie :( pocę się straszne ja z natury nie pocę się .. dziś chłodno a mnie pali w środku
Niby mam 7 dc a dalej plamie noga boli dalej i chyba nie przestanie tak szybko bolec... po za tym spoko :) a co u was ??
 
U mnie dziś spadek formy totalny .Wczoraj nas nie było rano po czwartej się już obudziłam .Potem lezalam do wpół do dziesiątej i cała rozje..... .Zaś żołądek mi wydymalo ja niekiedy tak mam ,pod łopatka boli ,upał jak cholera no i cóż elb totalnie
 
Nie wiem co mi się dzieje ale jakaś słaba jestem czuje się nie fajnie :( pocę się straszne ja z natury nie pocę się .. dziś chłodno a mnie pali w środku
Niby mam 7 dc a dalej plamie noga boli dalej i chyba nie przestanie tak szybko bolec... po za tym spoko :) a co u was ??
magdamama to tak jak u mnie :( 7dc a ciagle plamienia :( w zeszlym cyklu mialam to samo :( 3 dni okres i 4 dni plamien :( :( przed tymi CB tego nie mialam :( i nie wiem czy mi sie hormony rozjechaly u mnie po tym wszystkim czy moze inofolic tak dziala bo pije go od 2 miesiecy wlasnie :( czy moze cholera to ze na diecie IO jestem i schudlam 10 kg ma jakis wplyw :( ale generalnie nastawiona pozytywnie to nie jestem :( wysokie fsh, niski progesteron i te plamienia jeszcze :(
 
magdamama to tak jak u mnie :( 7dc a ciagle plamienia :( w zeszlym cyklu mialam to samo :( 3 dni okres i 4 dni plamien :( :( przed tymi CB tego nie mialam :( i nie wiem czy mi sie hormony rozjechaly u mnie po tym wszystkim czy moze inofolic tak dziala bo pije go od 2 miesiecy wlasnie :( czy moze cholera to ze na diecie IO jestem i schudlam 10 kg ma jakis wplyw :( ale generalnie nastawiona pozytywnie to nie jestem :( wysokie fsh, niski progesteron i te plamienia jeszcze :(
Na mnie infolic nic nie działał.
 
reklama
Do góry