reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wydaje mi się że się nie udało bo nie mam żadnych dziwnych objawów... Tylko mój facet twierdzi że biust mam bardzo duży i ciężki, podobno inny niż zwykle. Jestem Teraz 3 dni przed @ i boję się iść na betę.. Miałam zrobić badania a nie chce się rozczarować :(
2 dni temu miałam śluz podbarwiony na różowo z rana a tak to tyle..
W pierwszej (i jedynej do tej pory) ciąży która poroniłam miałam mdłości i jakieś przeczucie jeszcze przed @ że się udało.. A teraz nic. Chyba nie są nam pisane dzieci :( a chciałabym choć jedno.. To moje największe marzenie

No i czuję już objawy jak na @.. Ból brzucha też tylko bardzo słaby.
Kochana ja poki co tez nie mam jakis wielkich objawow... lekko pobolewa podbrzusze i mialam wczoraj tak wiele białego sluzu. Wiec nic straconego ;)
 
reklama
Wydaje mi się że się nie udało bo nie mam żadnych dziwnych objawów... Tylko mój facet twierdzi że biust mam bardzo duży i ciężki, podobno inny niż zwykle. Jestem Teraz 3 dni przed @ i boję się iść na betę.. Miałam zrobić badania a nie chce się rozczarować :(
2 dni temu miałam śluz podbarwiony na różowo z rana a tak to tyle..
W pierwszej (i jedynej do tej pory) ciąży która poroniłam miałam mdłości i jakieś przeczucie jeszcze przed @ że się udało.. A teraz nic. Chyba nie są nam pisane dzieci :( a chciałabym choć jedno.. To moje największe marzenie

No i czuję już objawy jak na @.. Ból brzucha też tylko bardzo słaby.
Wiesz co ja w mojej 2 ciąży ,poronionej ,wiedziałam że w niej jestem czułam to a w tej 3 udanej ,nic zero ,byłam pewna że @ przyjdzie i test zrobiłam tylko dlatego że koleżanka mnie naciskała ;) także nic straconego
 
Nie ma chyba reguły co do pojawiania się objawów lub nie:-) ja W pierwszej ciąży nie miałam żadnych aż do zrobienia testu,a teraz po każdej przypuszczalnej owulacji coś sobie wyszukuje:-p np.teraz czuje się bardzo zmęczona, ale to chyba wynik upalow:-D

Kiedy najwcześniej można zrobić bete?
 
Nie ma chyba reguły co do pojawiania się objawów lub nie:-) ja W pierwszej ciąży nie miałam żadnych aż do zrobienia testu,a teraz po każdej przypuszczalnej owulacji coś sobie wyszukuje:-p np.teraz czuje się bardzo zmęczona, ale to chyba wynik upalow:-D

Kiedy najwcześniej można zrobić bete?
Ja polecam w dniu spodziewanej @ ,wtedy wynik jest najpewniejszy
 
Witam się po weekendzie:)

Dziewczyna z 2 kreskami serdecznie gratuluję ♡

A tym do których przyszła ta zmora życze owocnego następnego cyklu ♡ nie poddajemy się kochane!
 
Czy któraś z Was tutaj kochane brała lub bierze duphaston i w trakcie go brania plami mimo wszystko? :( Ja już straciłam nadzieje też.... Tak mocno się staramy i nic. Jutro odstawiam dupka i miałam nadzieję że mimo odstawienia okres nie przyjdzie ale od 4 dni plamie więc nic z tego. :( A że już jestem tak podłamana to wczoraj naprawdę wierzyłam że może jednak to ciąża, zrobiłam test. .... Wiadomo... I nic :(
 
Czy któraś z Was tutaj kochane brała lub bierze duphaston i w trakcie go brania plami mimo wszystko? :( Ja już straciłam nadzieje też.... Tak mocno się staramy i nic. Jutro odstawiam dupka i miałam nadzieję że mimo odstawienia okres nie przyjdzie ale od 4 dni plamie więc nic z tego. :( A że już jestem tak podłamana to wczoraj naprawdę wierzyłam że może jednak to ciąża, zrobiłam test. .... Wiadomo... I nic :(
Ja brałam dwa cykle i miesiaczka się spóźniała jeden dzień a odstawiałam dwa dni przed terminem. Żadnych plamien. Może to implantacja dopiero i dlatego nie wyszedł bo od zagnieżdżenia wzrasta w ciągu 48h.
 
reklama
Oj niebardzo. Właśnie jestem tu nowa i zakładałam dziś wątek o nieustających krwawieniach. Mam problemy z długimi miesiączkami, ok 10 dni. Krótkim czasem bez krwawień np. 7-12 dni i znowu plamienia aż do okresu. I to właśnie duphaston ponoć ma mi wyrównać te moje dziwne cykle....
 
Do góry