reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny a jak czujecie, czy synek czy dziewczynka? Ciekawe która z nas kryje bliźniaki, bo obstawiam że komuś się trafiły :)
Ja narazie nic nie czuje , chociaz z córką potrafiłam zajadać słodkie w kilogramach , a wczoraj mąż się pyta co mi sie stało , że ja jeszcze słodkiego nie jem :D
Ale w tej ciąży bardziej mam ochotę na słone , ser feta uwielbiam :D i kanapka z ogorkiem kiszonym i pasztetem . Dla mnie bez różnicy , chciałabym tylko żeby się udało , a płeć dla mnie bez znaczenia
 
reklama
Wiadomo że najważniejsze jest to żeby było zdrowe i wszystko poszło ok i że ogólnie płeć niema znaczenia bo i tak straci się dla nich głowę, ale jestem ciekawa czy to jak się kobieta czuje i na co ma ochotę ma przełożenie na płeć. Mnie przy córkach mdlilo i też miałam straszna ochotę na słodkie, teraz jestem senna ale mdłości i smaka na słodkie brak.
 
Mija znajoma ma druga ciąże I jeszcze egorzej wymiotuję niż przy 1 obie dzoewczybki, znowu druga znajoma miała lekkie mdłości wogole nie wymiotowala był chłopiec, nie wiem czy to jest od czegoś zależne chyba bardziej od naszego organizmu ;)
 
Dziewczyny czy Was tez tak okrutnie bolą cycki? U mnie mega i do tego urosły sporo;) staniki za ciasne hehe muszę jechać na shoping, nie ma wyjścia :-D
 
Hej dziewczyny, ciężko Was nadrobić po jednym dniu w pracy
Ja jutro idę na drugą wizytę i pewnie będę mieć pierwsze usg. Dzisiaj odebrałam wynik bety z wczoraj 1376. Jutro powtórzę I mam nadzieję że przyrost będzie dobry. Trochę się boję po tych poronieniach ale jestem dobrej myślę i obstawiona lekami od początku.
Robiłam też inne badania krwi i chyba mam tarczyce, Tsh 3.7 a z tego co czytam norma to max 2.5. Czy któraś też ma podwyższone TSH?
 
Hej dziewczyny, ciężko Was nadrobić po jednym dniu w pracy
Ja jutro idę na drugą wizytę i pewnie będę mieć pierwsze usg. Dzisiaj odebrałam wynik bety z wczoraj 1376. Jutro powtórzę I mam nadzieję że przyrost będzie dobry. Trochę się boję po tych poronieniach ale jestem dobrej myślę i obstawiona lekami od początku.
Robiłam też inne badania krwi i chyba mam tarczyce, Tsh 3.7 a z tego co czytam norma to max 2.5. Czy któraś też ma podwyższone TSH?
Troszkę wysoki ten poziom tsh, ogólnie dla kobiet w ciąży powinien być koło 1 bo ten hormon lubi szybko się zmieniać a tym bardziej w ciąży a przy wskaźniku 1 jest czas żeby zareagować odpowiednią dawka leków.

Ja się już lecze na tarczyce chyba 15 lat i przeszłam z nią przez 3 ciąże więc troszkę już wiem coś o tym. Zgłoś się do szybko endokrynologa.
 
Ja nie mam żadnych odczuć, w poprzedniej ciąży miał być chłopczyk. Robiliśmy badania genetyczne po poronieniu. Ja bym chciała dziewczynkę, ale totalnie obojętnie jaka płeć i nawet mogą być bliźniaki byle się wszystko udało i byle było zdrowe.
Ja choruje od kilku lat na tarczyce , teraz miałam TSH 2.3 mam nadzieję że jest w normie , ale tak masz rację , norma dla ciężarnych 2.5 , ale im niżej tym lepiej, rób termin i leć do endo
 
Troszkę wysoki ten poziom tsh, ogólnie dla kobiet w ciąży powinien być koło 1 bo ten hormon lubi szybko się zmieniać a tym bardziej w ciąży a przy wskaźniku 1 jest czas żeby zareagować odpowiednią dawka leków.

Ja się już lecze na tarczyce chyba 15 lat i przeszłam z nią przez 3 ciąże więc troszkę już wiem coś o tym. Zgłoś się do szybko endokrynologa.
Chorujesz tylko na tarczyce czy hashi też?
Ja myślę że to przez tarczyce i hashi mam problem z utrzymaniem ciąży
 
reklama
Do góry