reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny lekarz moj mówił żebym była u niego między 14-16 dc. A on przyjmuje raz w tygodniu. I wychodzi na to że mogę być u niego albo 10 dc albo 18 dc. Wiec kiedy iść?
 
reklama
I o tym pisałam, tak wygląda rzeczywistośc kobiety, która chce zajsc w ciążę... Beznadzieja bo jak zajdzie, to oszustka i w większości przypadków nie ma juz dokąd wracać... Chore!
To jest sytuacja u prywaciarza.... A wyobraźcie sobie że ja w państwowe na rozmowie zostałam też zapytana. A potem byłam gnębiona dwa lata tekstami koleżanek. Teraz się zamknęły. Może doszło do nich że mam problem i nie są aż takie wredne by mi dogadywać.
W państwowce mnie o to zapytano. Ale widzę, że nie tylko mnie....
 
A nie masz możliwości iść 10 i 18 ?
Kiepsko ale mam..... Tylko on mi wyraźnej powiedział że wcześniej bez sensu. I się zastanawiam czy do niego pójść 10 i 18 czy u mojej starej lekarki w jej klinice zrobić monitoring osobno. 9,13,15,17 dc. W cenie monitoringu i będę miała pewność co się działo.
 
reklama
Oh dobrze wiem o czym mówisz. Ja też rok miałam zakaz starań w między czasie masa pieniedzy na różne badania suplementy antybiotyki i wizyty u lekarza.
Żeby na samym końcu się dowiedzieć że wszystko gra i w ogóle nie było to potrzebne.

Ale czego się nie zrobi dla spragnionych 2 kreseczek.Ja umowę na stałe mam dostać dopiero na początku grudnia. I bardzo długo bilam się z myślami czy nie wstrzymać jeszcze starań. Ale nie będę już dłużej czekała. Co ma być to będzie
Co do tej umowy to jeśli teraz masz umowę o pracę na czas określony to jeśli w momencie kiedy ona dobieglaby końca byłabyś chociaż 1 dzień powyżej 3 miesiąca ciąży umowa ta z automatu przedłuża się do dnia porodu a potem świadczenia wyplaca ZUS.
 
Do góry