reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
A proszę cię bardzo [emoji173]️
Zobacz załącznik 1011272


Nic się nie zaczęło. Miałam kiepską noc, nie mogłam spać. Co chwilę pobudka, potem problemy z zaśnięciem. Dziś jestem pół żywa. Zgaga mnie męczy do tego :(
Już głośno mówię, że nawet nie chcę by cokolwiek dziś się zaczęło, bo nie mam siły.
Jej świetny [emoji7] moja sis też ma podobny łapacz z kolorami. Też mi się marzy tatuaz,ale zawsze coś wypadało ważniejszego na co przeznaczyć pieniądze.
Współczuję kochana, niech m. Dzisiaj bierze chłopaków na spacer a ty do wyrka odpoczywać i się zdrzemnąć.
Mnie m. Wczoraj wkurzył i mamy ciche dni, do tego Hubert u mojej mamy i już mnie szlak bierze bo nie mam do kogo się odezwać.
@Ann89 @martoosia04 macie insta? Podeślijcie [emoji6]
Ja sobie ostatnio założyłam [emoji6]
ann8912
 
Co do łapaczy, kupiłam w biedrze wczoraj dla Zuzi nad łóżeczko [emoji2956] wszystkie mi się podobały kurcze.
1566118041625.jpeg
1566118095553.jpeg
 
Piękne te łapacze. Sama chciałam kupic dla młodej nad łóżeczko ale juz powoli nie mam miejsca nad jej łóżeczkiem na te gadżety [emoji23][emoji23][emoji23]

A co do drzemki to probowalam się kimnac i nijak nie idzie [emoji849][emoji849][emoji849][emoji849] brzuch od czasu do czasu mi sie spina :/ koszmarny dzień. Do tego duszno jakoś :/
 
Marta sliczny tatuaz. Lapacz chcialam na lopatce ale nie wiem czy sie nie zesram z bólu haha. Gosc ktory mi robil fajny jest.. Smaruje mi czyms reke a ja mowie to zeby mniej bolalo?? A on sie smieje i mowie. Nie zeby mu latwiej bylo i ze co to za tatuaz jak bolec nie bedzie.. Pytal co chwile jak jest czy boli.

Tez was znalazlam na insta :)
 
reklama
Do góry