reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

@doomi03 Jeju jak mi przykro [emoji3525][emoji3525]

Piszecie o spiralach, kurde ja też chciałam ale ostatnio po czytaniu tu jednego wątku jakoś mi się jej odechciało [emoji55]
Dziewczyny moja mała nie chce jeść... ostatnio jadła o godzinie 4 rano... przystawiam ją co chwilę a Ona się wyrywa i nie chce... teraz poszła spać... normalnie już powinna zjeść dwa, trzy razy...
A może zęby? Bo skok to chyba nie ten czas...
jak fajnie, a jakie Ona ma długie włoski :) Super!
Oj tak włosy ma długie szkoda tylko że za nic nie chcą się układać i ciągle każdy w inną stronę [emoji1787][emoji1787]patrz poniżej [emoji41][emoji1787][emoji1787]
@doomi03 kochama bardzo mi przykro. Bylam. Pewna tak samo jak i Ty. Kibicuje Ci nadal.trzymaj sie mocno.

@Kaamilaaa ale ta Twoja corunia rosnie jak na drożdżach. Piekne włoski ma :)

U nas juz raczkowanie pełną gębą i uwaga.. Filip stoi na sztywnych nogach. Jestem w szoku ze tak mozna juz.
Ale super [emoji2] Filip to zdolny chłopak [emoji41]
1572864245276.jpeg
 
reklama
Dlaczego Twój syn jest taki zdolny? ZAzdrosna jestem;) Mój tak nie umie:( No nauczył się obracać w końcu
Wiesz co.. Z corka mialam identycznie ale za to miala dopiero 3 lata jak zaczęła mowic więcej. Wcześniej jedynie pojedyncze słówka i biedny zasob slow miala. W ogole nie chciala rozgadac sie.
 
Hej dziewczyny [emoji846]
W my dalej śmigamy z brzuchem. Zostało 5 dni i kompletnie nic się nie dzieje....
Czuje w powietrzu wywoływanie hmmm
Młody się kręci, wierci, i nic poza tym. Żadnego spinania brzucha, pobolewania...
Straszne te wyczekiwanie...
 
Hej dziewczyny [emoji846]
W my dalej śmigamy z brzuchem. Zostało 5 dni i kompletnie nic się nie dzieje....
Czuje w powietrzu wywoływanie hmmm
Młody się kręci, wierci, i nic poza tym. Żadnego spinania brzucha, pobolewania...
Straszne te wyczekiwanie...
Czasem porodu sie nie spodziewamy i nas zaskakuje. Wazne ze jesteś w tej sytuacji gdzie ciąża donoszona. Inne kobiety nie maja tego szczęścia i drżą by wytrwac jak najdluzej i chętnie by sie z nami zamienily. Jesli do terminu nic sie nie wydarzy co lekarz planuje?
 
Czasem porodu sie nie spodziewamy i nas zaskakuje. Wazne ze jesteś w tej sytuacji gdzie ciąża donoszona. Inne kobiety nie maja tego szczęścia i drżą by wytrwac jak najdluzej i chętnie by sie z nami zamienily. Jesli do terminu nic sie nie wydarzy co lekarz planuje?
Ano wiadomo [emoji853]
Oczywiście cieszymy się z tego że z ciążą ok, że donoszona.
Na ostatniej wizycie lekarz jakiś optymista bo twierdził że urodzę do 10.11 więc nawet nie pytałam co i jak gdy termin minie.
I właśnie zastanawiam się co robić. Czy dzwonić do niego w piątek (08.11) i pytać jaki plan, czy poczekać aż przenoszę np do wtorku i wtedy.
No chyba że samo się zacznie do tego czasu [emoji846]
 
Ano wiadomo [emoji853]
Oczywiście cieszymy się z tego że z ciążą ok, że donoszona.
Na ostatniej wizycie lekarz jakiś optymista bo twierdził że urodzę do 10.11 więc nawet nie pytałam co i jak gdy termin minie.
I właśnie zastanawiam się co robić. Czy dzwonić do niego w piątek (08.11) i pytać jaki plan, czy poczekać aż przenoszę np do wtorku i wtedy.
No chyba że samo się zacznie do tego czasu [emoji846]
Teraz sie tak zmieniło ze ciąża do 42tc jest fizjologiczna dopiero po 42 jest przenoszona. Ja myślę ze jak termin Ci minie możesz zadzwonić i spytac co dalej. A na ktg chodzisz? Moze tam jakies swiatelko sie pojawi?
 
Ktora z Was zalozyla spirale ? Powiedzcie czy to bardzo bolalo, ile trwa ? Ja po porodzie mam okropny stach przed bolem, nawet przy badaniu ginekologicznym zaciskam zęby :/ i dalej jak moge isc to jestem z nia sama i czas ucieka.

Moja mala tez miala takie fazy, ze nie chciala nic jesc. Dziala kubek doida, pochlania 120kaszki w 4 minuty. A jak jest totalnie kryzys na mleko, zaczynam strzykawka i szybko podmieniam na butle. Wtedy zaczyna ciagnac.
Nie wiem co myśleć, wczoraj ostatecznie zjadła o godzinie 4 rano, o 13, i 17, poszła spać myślałam, że w nocy będzie się częściej budzić a Ona o 20:30( to było nadprogramowo) i standard o północy i znowu 4 rano... i dzisiaj znowu jeszcze nic nie jadła ;( teraz śpi jak wstanie i nic nie zje to jadę z Nią do lekarza... wczoraj jak przez telefon z lekarką rozmawiałam to powiedziała, że nie miała takiego przypadku ;(
 
Nie wiem co myśleć, wczoraj ostatecznie zjadła o godzinie 4 rano, o 13, i 17, poszła spać myślałam, że w nocy będzie się częściej budzić a Ona o 20:30( to było nadprogramowo) i standard o północy i znowu 4 rano... i dzisiaj znowu jeszcze nic nie jadła ;( teraz śpi jak wstanie i nic nie zje to jadę z Nią do lekarza... wczoraj jak przez telefon z lekarką rozmawiałam to powiedziała, że nie miała takiego przypadku ;(
A może spróbuj ja nakarmić jak śpi? Ja tak często robię, moja ogólnie nie je jakoś często czy długo i jak zaczęła mniej przybierać to jak się rzucała przy cycku to odpuszczalam i czekałam aż zaśnie i wtedy od razu cyc na spiocha i potrafiła nawet pół godziny jeść...
 
reklama
Bylam u 3. Jedna chciala zalozyc 6 tygodni po cc, nawet bez miesiaczki, ( ona prowadzila moja ciaze) i nie chcialam nawet juz do niej isc . drugi stwierdzil, ze mowy nie ma, takie tylozgiecie plus blizna slaba, ze moze sie przebic do brzucha (nie znal sie, ale przynajmniej powiedzial, ze nie zrobi uffff) A 3 , ze zalozy, bo to sie podciaga i najpierw wprowadza rurke sprawdzajac czy przejdzie bez ryzyka. Ja nie wiem co mam robic, dlatego tak dlugo jeszcze tego nie mam. Nie daje znieczulenia ani nic, mam sama zazyc. Boje sie.

@rilla38 mialas podciagana macice do zalozenia ? Jak z miesiaczkami. Ja bede miala levosert
Kurczę teraz mnie właśnie natchnęło jak byłam na kontroli po połogu ( u innego lekarza niż prowadziłam ciążę) jak pytałam o wkładkę to mi powiedział, że jak jestem po cc to nie ma sensu, bo nie spełni swojej roli, macica jest ponacinana i może mnie nie zabezpieczyć... co o tym myślicie??
 
Do góry