reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy ! Kwiecien 2020

@nellka89 Też często nie mogę w to uwierzyć. Super ze wasza walka w koncu dala taki supe3 efekt.
Ehhh u nas dziś ciężki dzień. Mam placz na zakręcie i kosę z teściowa.. Od wczoraj uczucie, że chce mi się wymiotować ale póki co cisza...bleee 😛 Znacie już płeć swoich maluszków? U mnie może we wtorek się potwierdzi. Mam wrazenie ze panuje boom na chłopców. Wszyscy dookoła mają chłopców w brzuchu :)
U nas ponoć chłopak 🙈 a tak chciałam córkę drugą.. Ale najważniejsze żeby zdrowe było ❤️. Ja nie czuję się źle. Jedynie co to całkiem odrzuciło mnie od mięsa choć i tak jadłam je rzadko.. Dostałam pas pod brzuch, bo jak więcej chodzę to mam bóle... Kosa z teściową.. Ja miałam często. A teraz jak mieszkam 860km od niej to dzwonię do niej z problemami
 
reklama
u nas prawdopodobnie dziewczynka 🧡

co tu tak cicho? wszystkie już mają dostęp do zamkniętego? inne wątki żyją tylko nie nasz :(
Też liczyłam na córkę.. Ale ponoć chłopak będzie ☀️. W sumie to coś nowego dla mnie.. I siostrzenica moja która ma 2 synów i córkę mówi, że dziewczynki są gorsze w zachowaniu 😅😅 moja też łobuziara straszna
 
U nas ponoć chłopak [emoji85] a tak chciałam córkę drugą.. Ale najważniejsze żeby zdrowe było [emoji3590]. Ja nie czuję się źle. Jedynie co to całkiem odrzuciło mnie od mięsa choć i tak jadłam je rzadko.. Dostałam pas pod brzuch, bo jak więcej chodzę to mam bóle... Kosa z teściową.. Ja miałam często. A teraz jak mieszkam 860km od niej to dzwonię do niej z problemami
Haha z teściowymi często Tak jest że kontakty są dobre jak mieszka daleko:D
Mięsa nie jem od dawna ale w ciazy jeszcze bardziej mnie odrzuca widok mięsa, a mężowi trzeba obiadki robic:)
 
to mi spadla -2kg bo wychodza mi ketony :) w środe bede miec juz 16+3 wiec licze że płeć bedzie potwierdzona a ja spokojniejsza :D
Czesc przepraszam ze tak ni w gruche ni w pietruche, jestem z majowek. Tez wyszly mi ketony, czy mozesz mi cos wiecej napisac dlaczego tak sie dzieje, skoro trzymam zdrowa dietę? Co mowi lekarz na te ketony? W poprz.ciazy mialam cukrzyce i tez mierzylam i nie mialam ketonow , albo sladowe.
Bede wdziwczna za odpowiedz pozdrawiam wszystjie kwietniowe Mamy. Mam termin na 12 maja ale 1 i 2 dziecko 2 tygodnie przed terminem wiec tak dzis podczytuje Was trzymam kciuki za wszystkie wizyty ja mam w przyszly piatek. Pozdrawiam
 
Czesc przepraszam ze tak ni w gruche ni w pietruche, jestem z majowek. Tez wyszly mi ketony, czy mozesz mi cos wiecej napisac dlaczego tak sie dzieje, skoro trzymam zdrowa dietę? Co mowi lekarz na te ketony? W poprz.ciazy mialam cukrzyce i tez mierzylam i nie mialam ketonow , albo sladowe.
Bede wdziwczna za odpowiedz pozdrawiam wszystjie kwietniowe Mamy. Mam termin na 12 maja ale 1 i 2 dziecko 2 tygodnie przed terminem wiec tak dzis podczytuje Was trzymam kciuki za wszystkie wizyty ja mam w przyszly piatek. Pozdrawiam
Ja co prawda nie miałam ketonow ale u nas dziewczyny pisały że to może być dlatego że za długo jest się na czczo przed badaniem. Z głodu. Powtórz może badanie z krótsza przerwa między ostatnim posiłkiem A oddawaniem moczu:)
 
Ja co prawda nie miałam ketonow ale u nas dziewczyny pisały że to może być dlatego że za długo jest się na czczo przed badaniem. Z głodu. Powtórz może badanie z krótsza przerwa między ostatnim posiłkiem A oddawaniem moczu:)
Dziekuje :* wlasnie tak myslalam , bo bad. Robilam dopiero o 12, dziekuje pozdrawiam !
 
Czesc przepraszam ze tak ni w gruche ni w pietruche, jestem z majowek. Tez wyszly mi ketony, czy mozesz mi cos wiecej napisac dlaczego tak sie dzieje, skoro trzymam zdrowa dietę? Co mowi lekarz na te ketony? W poprz.ciazy mialam cukrzyce i tez mierzylam i nie mialam ketonow , albo sladowe.
Bede wdziwczna za odpowiedz pozdrawiam wszystjie kwietniowe Mamy. Mam termin na 12 maja ale 1 i 2 dziecko 2 tygodnie przed terminem wiec tak dzis podczytuje Was trzymam kciuki za wszystkie wizyty ja mam w przyszly piatek. Pozdrawiam
Za mało treścią kolacja :) kazali mi jeść duża biała bułke z serem żółtym szynka i pomidorem i już ich nie mam. Też w pierwszej ciazy miałam cukrzycę z lekkimi ketonami
 
U nas chlopiec :)
Samopoczucie dobre, nawet byłam w sobotę na weselu. Ale dziś okropny ból lędźwi, nie ma opcji żeby się schylać. Przyrostu wagi nie mam, jedynie brzuch ale nie jakiś przesadny, dalej pracuje.
Męczą Was już plecy ?
 
reklama
U nas chlopiec :)
Samopoczucie dobre, nawet byłam w sobotę na weselu. Ale dziś okropny ból lędźwi, nie ma opcji żeby się schylać. Przyrostu wagi nie mam, jedynie brzuch ale nie jakiś przesadny, dalej pracuje.
Męczą Was już plecy ?
Moje plecy odzywają się już od jakiegoś czasu. Ale fakt, że i przed ciążą bolały jak dłużej coś robiłam/stałam. Obawiam się, że będą boleć jeszcze bardziej, ale cóż DAMY RADĘ :) Gratuluję chłopca, my jeszcze nie wiemy. Kontrola za 10 dni.
 
Do góry